• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ja do toho pujdu ,kdyz nam tento posledni pokus nevyjde dame si 2 mesice pauzu a domluvime IVF.Takhle porad nevis na cem jsi ,spermio zrovna nejlepsi neni 6% morfologie :unamused: takze si myslim,ze IVF uz nam klepe na dvere.Aspon pak uz budu vedet,ze mam v sobe mimi ,takhle nevis nic a rikas si,zadarilo se nezadarilo....musim byt opatrna nebo ne...no porad jak blazen si clovek uz pripada.
27. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja se jeste chtela zeptat...neni to brzo ,kdyz dostavam ms po 11 dnu po IUI a mam ted s tema hormonama cyklus 23 dni....dr rekla,ze je to normalni ,ale me to teda normalni nepripada.
27. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude tymi hormonami kt uzivame, dolezite je aky mas cyklus bez nich
27. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzanna oni si ta centre na ivf-ko nastimuluju na idealny cyklus, aby nastimulovali aj dobry pocet vajicok a aj ovulku tak ako ma byt, hovori sa to umely cyklus, preto je to umele oplodnenie, takze teraz to vobec nevadi... :wink:
27. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, ty neberes po inseminaci utros? Inseminace se casuje den pred ovulaci. Takze by tvoje LF trvala 10 dni. Tady na konovi jsem cetla, ze doktorka holkam rikala, ze i 10 dni je ok, ale je to takovy minimum. Ale otehotnet se da, videla jsem graf :wink: A v prirozenem cyklu ji mas jak dlouhou?
27. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky diky :wink:
brundik v prirozenem cyklu mam OVU kolem 16-17 dne a ms dorazi 28-30den a vetsinou trva lutealni faze 11 dni u me.A ted vlastne taky akorat,ze je to vse urychlene tema hormonama takze 11 den IUI a ms 23 den dorazi.
Ale zatim jen spinim ms se jeste poradne nerozjela.
27. máj 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brundik ja si picham pregnyl vzdycky 40 hodin pred IUI a dr rikala,ze IUI provadeji po OVU.Cert se v tom vyznej.Nekdy mam pocit,ze se netrefujeme spravne.A je vubec zaruka,ze po pregnylu ty foklici fakt prasknou?
Jak se nedari tak uz zacinam badat kde je problem.Jeste asi pujdu na laparku a bude jasno.
27. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a utros neberu to je mi taky divny
:confounded:
27. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No utrogestan by sa mal brat vzdy davaju ho aj po ivf alebo niekde davaju aj duphaston, ale vacsinou utrogestan, ono by to malo byt ze zhruba folikulometria od 10-12 dc, na to vecer alebo rano pregnyl bud 1 alebo 2 davky a na druhy den rano iui, je to cca hore dole par hodin... :wink:
27. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky

Suz, jestli máš stimulované cykly, tak je určitě můžeš mít kratší, s tím si nelámej hlavu. hormony ti všechno urychlí, nic není přirozené. zase na druhou stranu, aspoň máš to čekání pak kratší :slight_smile:

já mám iui bez stimulace, takže na ovu si hezky počkám až do 18dc :unamused:
27. máj 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi, nejvetsi pravdepodobnost otehotnet je den pred ovulaci. Ja jsem ovu mela vzdycky az den po IUI. Kdyby ti delali IUI az po ovu, tak by zbytecne snizili sanci na uspech.
27. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi, ten pocet sperm ste mali po odstredeni :wink: alb pred, my po
27. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, nevíte některá kolik iui hradí pojišťovna ročně? 3 nebo 4? A zda se rok počítá jako kalendářmí nebo od první iui 12 měsíců?
27. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suvik, pojištovna jich hradí 6 do roka ale jestli je to kalendářní nebo po dvanáct měsíců, tak to nevím, jsem nad tím nějak nikdy nepřemýšlela :sweat_smile:
27. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka: díky za info, mám 3 iui za sebou, v druhé polovině roku 2008, tak jsem přemýšlela, zda nebude problém s pojišťovnou, pokud bych chtěla jít po čtvrté :unamused:
27. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle sperma bylo 10 mil.po odstredeni....
Me nedavaji na tu druhou fazi ani duphaston ani utros proste nic.
ataka ja mela 4x IUI v prirozenem cyklu a take vetsinou 17 den a ted jdu na 3 pokus se stimulaci....a ten je vzdy 11 den.Takze je to vazne rychlovka.
No jo uz si stim hlavu nelamu uz jsem volala do centra a v patek zaciname opet pichat a 3.6. UTZ a pak urco zase vikend IUI a uz posledni kez by kez by se zadarilooooo.Kurna!
27. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vam tie hodnoty riadne lietaju, ved minule si mala ukazkove :grinning: ,skoda su to potvory
27. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elle,my mame spatnou morfologii tak si myslim,ze je to tim,ze nemohu otehotnet a navic v nasich spermiich jsou protilatky,ktere brani spermatu pohybu vpred.Uz jsem smirena s IVF.
27. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suz, já jsem s ivf taky smířená. my nemám žádný problém, resp. zatím se na žádný nepřišlo, takže pochybuji, že nám iui pomůže, když se to nepovedlo samo za 2,5 roku :unamused:
27. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak jsem tu, IUI bylo ok, spg taky v norme 36 mil/ml a to jsme si vrzli i vcera au to tak nezeru. Ten Utros a Duphaston je prave na tu 2.fazi, ale dnes jsem se ptala dr. taky rikal, ze kdyz se to chyti tak i bez leku po IUI, proste je to fakt vsechno nahoda, ja ted s tema 5 vejcema mam sanci, ze snad aspon jedno, ale zname to, stejne nic nebude, do ted jsem lezela bricho me bolelo od vcera, dr. rikal ze mam teda urodu, ze vajecniky mam 2x zvetseny z tech vajec no uvidime.Ja mam Duphaston, Utrogestan ted momentalne nikde neni, vypadek ve fakbrice. Tak holky zatim, Suzan, jdi do toho IVF a uvidis, ja taky si necham pauzu ted pres leto a na podzim se uvidi.
27. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina ja myslim,ze se to chytne .Mas velkou sanci.Spermio a uroda super :dizzy_face: Moc Ti to preju :wink:
ataka me uz je jedno jak otehotnim hlavne uz aby to bylo.Presne jak pises za 2,5 roku uz je to na hlavu.
27. máj 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, vsechny vas zdravim. MInuly tyden jsem s vama diskutovala, nebude vadit, kdyz se pridam?
Rino, muzu vedet do jakeho Caru chodsi? me moji prvni IUI neudelali kvuli tomu, ze jsem mela 6 foliku, pry je to moc :unamused:
Jinam ms se mi nerozjela, ale bazalni teplota je dole, takze si nedelam nadeji, vlasten je tak nejak dole cely cyklus, tak nevim, asi je stimulaci rozhozena....
27. máj 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodim do Gennetu, vzdy teda 2x jsem mela 2 foliky a ted 5, uvidime, ale uvidime, neverim tomu moc.Uz jsem to brala to 3 IUI jako kdyz jdu na norm.vysetreni odesla a prestala na to myslet, kdyby me nebolelo to bricho tak na to nemyslim vubec. Suzan tak se tu uvidime asi zase na podzim co? Eloan jde asi po me ted nejak na 3.IUI si myslim tak taky jeste uvidime.
27. máj 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, občas si vás tady pročítám, mám po prvním iui, zajímalo by mě proč to všude dělají jinak, člověk se pak v tom nevyzná, já jsem brala clostilbegyt a 13.dc jsem ráno měla utz(jeden folik), píchli mi pregnil a odpoledne iui, osmý den jsem to nevydržela a testla, byl tam jen duch a o dva dny později čisto, dneska beru poslední utroš a v neděli by měla přijít mrcha, tak jsem zvědavá, ale jak to tak čtu, tak každému to dělají jinak :confused:
27. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdenule a kam chodis? Vsude to delaji trochu jinak, ale ve finale to je jedno, protoze to vsude moc nevychazi je mala pravdepodobnost, takze nikde to nedelaji tak aby to vychazelo :unamused:
27. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky sem už sice nepatřím,ale zdravím známé tváře...suzann přeju ti aby to konečně klaplo...máte teda trpělivost..to se musí podařit!!!
27. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky koukam, ze vsude to delaji jinak....tezko rict.
rina, treba to konecne vyjde, jak se rika, kdyz to clovek nejmin ceka :slight_smile:
27. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzan, to vam kde vysetrovali sperma ked zistili protilatky, nam vzdy zistuju len pohyb pocet a morfol
28. máj 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, jdu na radu.. příští týden nejspíše podstoupíme IUIčko, má mít manža nějaký půst nebo je to tak nějak jedno? :confused:
28. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj hoj

Miluse, nám říkali ideálně 2-4 dny, maximálně 7
28. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok