• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte niga a lindazofie. Ano rozhodla som sa pre spontanny cyklus bez stimulacie, na kontrole v pondelok bolo vsekto o.k., boli vajicka, tak hned v utorok mi robili IUI. Teraz cakam dva tyzdne a potom idem na krv. Som zvedava na vysledok!
28. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj wobludka, u nas tazko povedat kde vsade je problem. Ja som absolvovala laparoskopiu, jeden vajcovod som mala nepriechodny, ale to je len 50 % neuspechu. Inak mam vsetky vysledky o.k., ovulka, vajicka, vsetko. Manzel mal trochu vychylene vysledky, ale nie take, aby zapricinovali neuspech.
Takze mozno ked sa to da vsetko dokopy mozno to sposobilo, ze sa nam doteraz nepodarilo otehotniet.
28. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
já dnes testla a zcela nečekaně sněhobílý test :frowning2: ms ještě nedorazila, ale co není, bude za pár hodin :grinning:
29. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky:slight_smile: tak jsem byla na utz. Ma 4 folikuly dostala jsem estrofem na zvyseni sliznice a ve stredu na iui. Jo rina byla jsem u petra a fakt je super.pry to takot pripravene dlouoh nevidel ,ze to musi vyjit.HAHAHA jsem teda zvedava
29. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Harmanceky, prajem ti len a len pozitivny vysledok...urcite je to idealne bez stimulacie.
29. máj 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, ja mela 5 foliku, me to rikal uz minule jak to vyjde a prd ted taky jaky to mam vsechno pekny i spg tak nevim, rekla jsem mu, ze naposled pak prijdu az na podzim bud s brichem nebo na dalsi 3 IUI.
29. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
Aktaka - to mě mrzí, že vám to nevyšlo... :pensive: notak půjdeme společně do dalšího kola :wink:
Suzan - jojo, máš pravdu, nejlíp nad ničím vůbec nepřemýšlet... už jsem toho napřemýšlela dost a výsledek nulový... :grinning:
Harmanceky - držím palečky! :slight_smile:
30. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky děvčata tak jsem po laparoskopii v sobotu mě pustili z nemocnice....žádný problém nenašli vše je prý v pořádku tak já teda nevím...ve čtvrtek jdu na vyndání stehů tak se zrovna domluvíme co bude dál...poslední dobou už přemýšlím(i s manželem jsme se o tom bavili), že se asi na IUI už vykašleme a půjdeme rovnou na IVF. Tak tedy nevím...nějak přestávám doufat..
1. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holubice mi jsme si take s manzou rekli,ze tohle bude nase posledni sedme IUI a pak 2 mesice pauza a v polovine srpna IVF....IUI uz taky neverim. A kdyz u Vas neni zadny problem nechcete se jeste snazit prirozene?
1. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Petro, to je dobře, že máš laparku v pořádku :slight_smile:
Vy už máte nějaké IUI za sebou...?
Taky na mě čím dál častěji padá pocit beznaděje a marnosti, a tak chceme zažádat o IVF... kdyby mi býval někdo před rokem řekl, že se to bude týkat nás, tak mu to snad ani neuvěřím... :unamused:
1. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
Ally, jj, další kolo by mohlo vyjít, červen je takový hezký měsíc :slight_smile:

Petro, já myslím, že byste pár iui vyzkoušet mohli. jestli to dobře chápu, nezjistili vám zatím žádný problém? my jsme na tom stejně. přesto iui může mít svůj význam, pokud by byl imunologický problém (např alergie na sperma), dal by se právě díky iui obejít. já taky nechci rok zkoušet jen iui, ale myslím si, že tak aspoň 2 3 by se zkusit mohly než se pustit do ivf
1. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Aktaka - mně se červen taky moc líbí :dizzy_face: měly bychom už jarní miminka :dizzy_face:
Tento měsíc budete mít taky jen natur IUI?
Já opět zobu Clostilbegyt a v sobotu jdu na UZV, jestli jsem vypěstovala nějaký folík ...a psychicky už se pomalu připravuju na IVF, které bychom chtěli v srpnu (snad s tím doktoři budou souhlasit... :sweat_smile: )
1. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já doufám, že budu bez stimulace, moc se mi nechce nic zobat. bohatě mi stačilo jak se mnou mával crinone :frowning2:
já jsem si to taky naplánovala na srpen :grinning:
příští pátek jdu na měření folinů. mám akorát blbou doktoru, tak té se nechci ptát, tak snad potom při samotném iui tam bude někdo lepší.
1. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky z toho Clostilu nejsem dvakrát odvázaná, ale prý je pak větší šance, když dozraje víc folíků... no ono je to asi fuk, co se má, tak se stane - s jedním nebo třemi folíky... :wink:
Ty jdeš na měření až příští pátek? To budeš kolikátý DC? Jo ty jsi vlastně o pár dnů ode mně pozadu, žejo... mně to přišlo, že jsem skoro stejně, ale asi ne :sweat_smile:
1. jún 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase je třeba dobré, že už budou vědět jak tvoje tělo na tu stimulaci funguje. u mě bude první ivf taková metoda pokus omyl...

budu 14dc, ale já mám pozdější ovu, většinou až 18dc
1. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, a delali vam inunologii vysetreni??Pry kdyz to opakovane nejde tak je potreba.
2. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina imunologii nam nedelali proc to musi byt?
2. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aktaka - no na iVF už se stimuluje injekcemi - to má větší grády (Clostil je "jen" prášek), takže to pro mne taky bude novinka :wink:

Imuno zjistuji z krve..nebo ne...? :confused:
2. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ally, já vím, jsem tak nějak předpokládala, že když uvidí, že na clostil někdo nereaguje vůbec, že tomu přizpůsobí i ty dávky na ivf... no uvidíme, co nám naordinují :slight_smile:

co já vím, tak ve většině carů se imunologie dělá až po nevydařeném ivf. ale samozřejmě to není 100% pravidlo
2. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Me krev brali a zjistovali hormonalni profil...a jeste jine veci...dle dr jsem ja v poradku ,deti uz mam ,vzdy jsem normalne otehotnela,takze uz nic dal nehledaji....je to proste ve spatnem spermiu a IVf snad bude nase nadeje....
2. jún 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, ale kdyz mas foliky a i to sperma neni uplne takovy spatny, jinak by ti IUI ani nedelali, pry ta imunologie je dobra, davaji na to pak leky pri IUI nebo IVF na tu inumitu aby se to chytlo, nekdo zas tehotni ale potraci pry pak delaji imunolog.vysetreni, nevim, nerozumim tomu moc, cetla jsem to nekde na diskuzi tak se kdyztak zeptej, pry i kdyz uz deti mas tak muze s tim byt problem, to mi psala jedna zkusena holka, ja taky dite mam.Ale fakt nevim, uz me napada vsechno mozny, jsem 6 den po IUI.
2. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina drzim palecky at ti IUI vyjde uz konecne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja byla dnes na UTZ mam 3 foliky,ale jeste jsou male 2x 10mm a 1x 12mm tak musim jeste pichat a v patek opet na UTZ tak snad v pondeli by mohla byt nase posledni IUI...uz me to neba kdyz to nevyjde (jako ,ze nevyjde) tak zadame pak v srpnu o IVF .Kdyby jsme zustali v tom predchazejicim centru tak tam uz bych mela IVF davno,ale tady chteli nejdrive zkusit setrnejsi metodu coz je dobre,ale cloveka uz to unavuje.My mame 6% morfologie a normalne pro IUI musi byt pry 15% tak si myslim,ze IVF je spravne reseni az pak ,kdyz by to opet nevyslo zacnu hledat chyby i u sebe.
3. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: tak mma taky po iui dneska to bylo uplne v pohode -rina kde ti to delali? me vzdy na sale ,ale tentokratu Petra v ordinaci.a byl uplne super:slight_smile: ja proste radeji gynekologa chlapa :slight_smile:
3. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana tak at se zadari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, baby a urobia nám iui aj cez víkend???
3. jún 2009 o 14:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa jak kde...musis se na to zeptat tam kam chodite.
3. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
kdyby vám to nevadilo, ráda bych se k vám přidala :slight_smile:
Máme za sebou 3 nevydařená IUI a 1 nevydařené IVF :frowning2: Nyní zrovna čekám na výsledek 4.IUI, což se dozvíme 17.6., kdy bych měla jít do caru když nepřijde dříve MS.
3. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, to je sranda, me taky tentokrat v ordinaci normalne na tom kresle, mela jsem 5 foliku, spg ok, tak nevim, ale uz tomu neverim.Jsem tyden po IUI.
3. jún 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina nadeje umira posledni :wink: dokud nedorazi mrcha tak je jeste nadeje...,ale ja vim ,chapu,ze uz verit nejde,ale treba je to tak dobre.
katka tak to uz mas toho take dost za sebou....muzu se zeptat v cem je u vas problem?
3. jún 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzanno, mám syndrom PCO. Ale jinak zatím nic zavažného nenašli. Čekáme teď na výsledky z imunologie, byli jsme tam v úterý. Náš dr. se taky divil, že to stále nejde :frowning2: A bohužel mi v minulý týden našli cukrovku. Zatím je fajn, že nemusím brát inzulín, ale musím si vyřídit prášky :slight_smile: Tak uvidíme co vyjde na té imunologii.

Rino1, koukám, že jsme na tom skoro stejně. Já jsem dnes 11 den po inseminaci :slight_smile: Tedy 5 folíků, to je nádhera :slight_smile: A jak se cítíš? Snad se nebudeš zlobit, že se ptám.

Eloano, hodně štěstí, aby IUI klaplo :slight_smile: Můžu se zeptat kolikáté IUI podstupuješ?
4. jún 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok