• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Katko, citim se normalne bohuzel netehotne, nejak tomu neverim uz, taky 3.IUI tak to beru jako, ze pokus, ale // necekam.Testovat budu ve stredu to bude 14 po IUI tak uvidim, ale urcite to budou vyhozene penize za test. :unamused:
4. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rino, třeba na testíku budou // :slight_smile: Ty necítíš vůbec nic, bolest bříška nebo něco? Já bych taky mohla testovat ve středu. To to bude 14 dní. Byla jsem na inseminaci 27.05. :slight_smile: Možné je všechno, držím ti moc pěsti :slight_smile:
4. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katko taky jsem byla 27.5, kde si byla?Ja v Gennetu
5. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky,

rina treba objevis na testu // necekane. :wink:
Ja jdu dnes opet na UTZ a doufam,ze folici povyrostli a my budeme moct na nasi posledni IUI,Po pravde uz to chci mit za sebou a kdyz to nevyjde budu si konecne uzivat a delat veci tak jak chci.Kazdy den cvicit,par kilo jsem nabrala tema hormonama tak je musim dat dolu,je to des. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rino, to jsme na tom stejně :wink: Kdy chceš zkusit testík? Nebo už víš, kdy máš jít do caru? Já chodím do Motola. A co bříško nebolí tě, třeba jako na MS?

Suzannko, držím na dnešek pěsti, aby UTZ dopadl dobře :slight_smile: Taky doufám, že tohle je naše poslední IUI, ale uvidíme. Když já jsem věčný optimista :wink:
5. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka diky :slight_smile: ja Vam holky preji,aby jste na testiku nasli // :dizzy_face:
5. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja taky nabrala trochu, jinak do caru nemusim kdyz bude test negativni a dostanu ms co bych tam delala, je to posledni IUI zatim. test zkusim asi v utery nebo se stredu a ve ctvrtek a v patek protoze budu porad verit, ze kazdym dnes budou // :grinning:
5. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina jasne ze musis verit ze budou na testiku // stejne tajne doufas,i kdyz si namlouvas,ze z toho nic nebude.Ja to znam....Tak ja mam folik 14mm a v nedeli musim opet na UTZ dr dnes rikala,ze tenhle mesic to vypada lepe nez ty predesle,protoze to bylo pred tim moc rychle a taky mi predepsala po IUI Utros no tak uvidime ...a v srpnu sama navrhla IVF...tak ted bud a nebo......
5. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky delší dobu jsem tady nebyla:

suzanna: to že u nás není žadný problém to nám říkají už několik let o mimčo se snažíme už skoro čtyři roky...přirozeně jesem to zkoušela celý loňský rok :confounded:

ally57: jo máme za sebou 4.IUI proto už opravdu přemýšlíme nad IVF. Příští pátek jdu na kontrolu po té laparce tak se chci už dohodnout s doktorem co a jak :wink:
6. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nevím do které rubriky, zde napsat dotaz, tak to zkusím ze, mám takový problém v ledn jsem vysadila antikoncepci a od té doby jsem to nedostala, byla jsem na hormonálním profilu, který nenaznačuje prý žádné výkyvy, ale celkově mám nízké hodnoty. Doktor mi řekl, že kdybych nechtěla otěhotnět tak by to zatím neřešil, ale v mém případě mi doporučil stimulaci vaječníků - prý si budu píchat sama nějaké injekce. Nyní čakám do konce černa na schválení od pojišťovny. Zajímalo by mě co bude následovat, máte s tím nějaké zkušenosti? co způsobí ty injekce? zpustí pouze menstruaci nebo podpoří i ovulaci? Děkuji předem za všechny Vaše zkušenosti
6. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronel tak to nevim, zkus pohledat v tech tematech, ja teda o tom nic nevim.
6. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jen jsem sem nakoukla, abych zjistila, co nového. Já od dalšího cyklu (asi za dva týdnu) začínám stimulku na další IUI. Bohužel jsem si zlomila malíček na noze, tak přirozená cesta je přinejmenším dost bolestivá a jednotvárná - nic mi s tím nedělali, jen na něj nemám šlapat a ničeho se dotýkat :unamused:

Tak všem přeji hodně úspěchů a se stimulkou se ozvu podrobněji
6. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky:slight_smile: dneska jsme byli na pohotovosti a mala ma priusnice. manzel ani zbytek muzskeho osazenstva je nemeli,tak to jsem zvedava.no u nas uz ot horsi byt nemuze:slight_smile:))))
7. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan tak to mate super :frowning2: Nejsou nahodou deti proti tomu uz ockovany v tom zakladu co se jim ockovalo jako mimi?
7. jún 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jsou:slight_smile: hlavne ma byt v klidu v posteli ,ale v podstate krm otekleho obliceje ji nic neni takze ot bude super tyden
7. jún 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak mě v červnu čeká první IUI a když to neklapne, tak srpen-září IVF. MS mám dostat 14.6., druhý den cyklu mám přijít na krev, potom 5 dní brát Clostík a 12 den cyklu na UTZ. Jenže se obávám, že mi OVU vyjde na neděli a jestli to IUI vůbec udělají, když bude víkend...
7. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jituš, v CARech jsou každý den, nevím, kam chodíš, ale v Brně jsou všechny kliniky ready i v neděli, právě kvůli cyklu nebo případné ovulce. Držím pěsti!
7. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, já chodím do Plzně do Smetanky. Zatím se snažíme 6 měsíců, ale z neurologického důvodu musím otěhotnět co nejdřív, víš. Takže jsme dohodnutí na 1 IUI a potom srpen - září IVF. Ale bojím se, aby to pojišťovna schválila, když je to méně než rok...
7. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak držím i zlomený prstík na noze :slight_smile: Podle mě by to schválení nemělo být problém, zvlášt, když doktor uvede důvody, které, jak píšeš, máte.
7. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji. Podám určitě zprávu jak to vypadá. Ve čtvrtek ve 13 hod. nám brali krev, zatím se nikdo neozval, tak si říkám, že je asi vše v pořádku :slight_smile: Doufám. Abych mohla jít už teď jak jsme dohodnutí. Ať se ti prstík brzo zahojí!
7. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky :slight_smile:
8. jún 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky už nějakou dobu tu sbírám zkušenosti, před časem jsem tu písla, než jsme šli na první IUI, dneska jsem po druhém IUI, chodíme do Fertimedu v Olomouci a jsem překvapená, jak moc rozdílné jsou postupy.
Moje paní doktorka je hrozně šikovná, všechno mi vysvětluje. Ale pokaždý mě čeká nějaká novinka a je supr, že jsem na všechno připravená radama od vás.
Včera jsem dostala píchanec pregnylu (poprvé) a docela mě překvapuje, že necítím ovul. bolesti, tak jako vždycky a to už špiním po tom píchanci. Folík byl 22. Za jak dlouho po pregnylu by měla nastat ovulka?
Jinak já mám už druhý cyklus IUI nativní, protože mám na clomhexal apod. bouřlivou reakci, takže ..nižší šance.. manžel má a měl spermio vždycky v pořádku, tak fakt nevím v čem je problém.
8. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojk,y nakoukla jsem k vám a rovnou s dotazem :slight_smile: čeká mě v červenci IUI, máte poměrně rozsáhlou diskuzi, lze zjednodušeně říci, kolika z diskuze to vyšlo? a na kolikátý pokus?
8. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

Rino, tak jakpak se máš? To zkusíme testík obdobně, mám v plánu jej zkusit ve středu :wink: Držím ti moc pěsti, aby vyšel pozitivně :slight_smile:

Suzann, jakpak dopadl UTZ, vše v pořádku a věřím, že folík opět povyrostl?

Bublinko, to jsi měla krásně veliký folík :slight_smile: KDyž ti píchnou Pregnyl, tak o 36 hodin by se měla provést inseminace a pak obden nejlépe podpořit ještě doma sexíkem :slight_smile: A byli jste Bublinko i na nějakých dalších testech? Genetika, imunologie?

Tinpet, bohužel nejsem u holek dlouho, takže nevím kolika holkám to odtud vyšlo. Ale dle svých zkušeností, tak já jsem po 3 negativních IUI a jednom IVF :frowning2: Teď čekám na výsledek 4. IUI. Statisticky mi u nás v caru říkali, že nejúspěšnější je 3 pokus. Ale nejde to brát doslova, někomu se zadaří hned na první a jiným bohužel neee.
Copak máte za problém vy s manželem?

Jitko, držím moc pěsti, aby IUI zabralo a nemusela jsi na IVF :slight_smile: V carech jsou každý den, protože počítají s tím, že inseminace či ovulka může vyjít i na víkend :slight_smile: Když jsem byla na IVF, tak mi to vycházelo OPU i ET vždy na víkend :wink:

Zaneab, hodně štěstíčka na IUI, aby se zadařilo :slight_smile: Můžu se zeptat na kolikáté IUI jdeš?
8. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katí děkuji za odpověď :slight_smile: anovulační cykly, sama nemenstruuji... takže prý rovnou IUI...
8. jún 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katko my máme všechny vyšetření OK (myslím že všechno co existuje) a oba jsme v pořádku, asi si prostě nepasujem s manžou. Manža má spermio dobrý (sice nevím výsledky, ale všichni kde jsme to spermio dělali tvrdili, že je to dobrý a já normálně funguju -ovuluju - a po těch letech pozorování sebe sama to vím docela jistě.
Takže po přregnylu do 36 hodin iui, tak to stihnem, zítra jedem ještě jednou na iui, včera jedno proběhlo před ovulkou. Trochu po tom pregnylu špiním, ale od vás vím, že je to normálka.
Přidám jednu svoji zkušenost s Utrogestanem. Mně ho napíšou a mám ho začít brát hned po iui, 3 x denně.
Dostala jsem vždycky jedno balení - 10 dní a posledně jsem mrchu dostala až 5 dní po dobrání!!!! Už jsem se fakt divila, co se děje. Můžu říct, že se mi po něm docela solidně točila hlava, vůbec jsem neměla odvahu sednou za volant, připadala jsem si chvilkama jak solidně opilá :grinning:
8. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak jsem o IUI četla, že čím víc pokusů, tím větší procento úspěšnosti, někdy až 50%. Takže holky nevěště hlavu, jednou se to podařit musí!!!! Taky počítám s tím, že tohle je běh na delší trať, takže holt musíme vydržet ještě pár pokusů.
8. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinpet, u nás jsou též anovulační cykly. MS zatím v pohodě, až po IVF jsem to dostala cca po 1,5 měsíci :unamused: A dělali ti hormonální profil, rentegen vaječníků či něco dalšího? Jak dlouho se snažíte o mimčo? My už třetím rokem.

Bublinko, tak je super, že máte vše v pořádku :slight_smile: My čekáme na výsledky z imunologie, tak uvidíme. Ale výsledky budou až tak v červenci :frowning2: A navíc poběžím zítra pro léky na cukrovku :frowning2:
S tím Utrogestanem to si pamatuju. Vždycky jsem si připadala jako sjetá :wink: A jelikož řídím každý den, když dojíždím do práce, tak jsem si jej brala až po dojetí do práce. A ty jej polykáš, nebo zavádíš? Já vím, že jsem tyhle pocity, měla intenzivnější když jsem jej polykala. Ale teď už je to lepší. Navíc jsem přešla na Duphaston, jelikož UTrogestan u nás není :frowning2:
Bublinko, pamatuju si to když to říkala naše dr. v caru, tak inseminace za 36 hodin :slight_smile: Držím ti moc pěsti :slight_smile: A kdy jdeš pak na kontrolu?
8. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka u me je to naky na nic...zitra musim jeste na UTZ....folici byli 3 ve stredu, vcera rikala dr. ze ty uz tam nejsou,ale jsou tam zase jini tri, tak nejak porad stejne velikosti okolo 15mm tak mi zvysila davky a uvidime zitra...a kdyz tam nic nebude tak to proste nechame a v srpnu domluvime IVF..jsem z toho prekvapena ,vzdy 11 den uz byla IUI a dnes jsem 13 den a porad nic :frowning2:
8. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzannko, to je mi líto, že tě takhle folíci trápí :frowning2: Držím pěsti, aby zítra bylo vše lepší a mohly jste domluvt termín inseminace :slight_smile: Dej vědět, jakapak jsi dopadla :wink:
8. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok