• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
děkuju tak to je stejné jako když jsme chodila na UTZ když jsem brala Clostil jestli mám ovulaci.Když ono je to právě v práci naprd,musíme si to všechno nadělávat,ale co nadělám.Navíc to nemám v místě tak musím autobusem a to je na dýl.A samotnej zákrok až v praze.
18. aug 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to potom jo,tak to je blbý teda,to dojíždění ti zabere víc času než samotná návštěva tam.
Uvidíš jak a co.A jak dlouho se snažíte už?
18. aug 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V květnu to byli tři roky co jsem přestala zobat prášky.Ale pak jsme byla i hodně nemocná tak nák s přestávkama.Doktor chtěl už někdy v dubnu.Ale já jse si chtěla dát v létě chvíli oddych od doktorů,tak asi v září.ikdyž ted zas nějaký problémy doma tak možná ažpo novém roce,ale já bych šla co nejdřív na co čekat,taky už nejsem nejmladší.
18. aug 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nas rok a půl co se snažíme,takže už nechceme čekat a dáváme rychlejší spád tomu všemu.Tak zkusíme jen dve IUI a pak pujdeme na IVF hned asi.A jinak máte teda všechno vpořádku?
18. aug 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spermiogram jednou horší,podruhé lepší.Brala jsem 4 měsíce Glostil ale stejně nic.A mám jeden neprůchodnej vejcovod.Já už bych taky nečekala,ale jak jsem psala nemůžem se ted nějak dohodnout,přítel má přijít o práci,problémy v rodině...prej ještě chvilku počkáme,ale jak dlouho?je mi třicet.Ach ty chlapi
18. aug 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na tohle musíme být dva,sama nic nezmůžu,bohužel...
18. aug 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mě mrzí teda,tak snad se co nejdříve domluvíte a vše bude vpořádku.Třeba to přijde aj samo než někam pujdete zase
18. aug 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty už víš kdy půjdeš?
18. aug 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každopádně přeju at ti to vyjde
18. aug 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já jdu ted bud ve stredu nebo ve čtvrtek,zítra jdu na UZv a podle velikosti folíků mi řekne který den.Takže už tento týden půjdem na druhý
18. aug 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ještě jednou přeji at to vyjde a děkuju,musím jít ale já zas někdy přijdu.papa
18. aug 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně,děkuji a tobě taky držím palce at to vyjde co nejdřív a vše se uvás uklidní.Papa a pěkný večer,dám další info jak a coí
18. aug 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.
Idem si počítať, čo ste dnes popismenkovali a pridám sa :slight_smile:
18. aug 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík aduška,tak tě zdravím tak len dočítaj
18. aug 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj flek, Ja som to mala min mesiac rovnako ako ty. Mala som ovulku, tak mi dali prehnyl a povedali, kedy to máme skúšať. Ale robila som si testy a sú neg. Tak tento mesiac už budem stimulovať, aby tých folikulov bolo viac a šanca bola väčšia

artep, to mi je ľúto, ja sa chystám na 1 iui tento mesiac. Dr síce navrhla, aby sme to ešte skúšali zo dva mesiace ale j už nechcem

NIKOLET. Gratulujeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,
tak pěkný den zase přeji.Já jsem na chvílu vpráci a kolem osme valím do reprofitu na uzv tak snad už zítra bude druhé IUI.
19. aug 2008 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

adrosku držím palečky :wink:
19. aug 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík katuška,
si se tady dlouho neukázala.Vše vpořádku u tebe?jinak děkuji
19. aug 2008 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já už sem asi nepatřím ale každý den vás čtu, doktorka řekla že IUI není potřeba, že to půjde přirozeně.....Ale bohužel mi prokázali tu cukrovku takže je mi fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je dobře ne katuška,když to půjde přirozeně teda,že nebudeš muset nic podstupovat,tak aby se to co nejdřív povedlo.Stou cukrovkou mě to mrzí teda,ale zvládneš to.
19. aug 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak jsem zpět,takže zítra to provedeme všechno,tak se už těším že zase další pokus je před náma,ale ještě aby vyšel.
19. aug 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj adrousek,
držím ti palčeky aby sa to podarilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mne mrška mešká no testík bol negatívny. Myslíš, že by sa test mohol mýliť? Brala som duphaston
19. aug 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojik holky,tak jak se máte co?Já byla ve městě odpoledne a ted jsme si pogrilovali neco nazub a ted uz jen kukame na telku.A budeme se připravovat na zítra pomalu,těším se tak uvidíme.
Jinak aduška,nevím jak stím testem,ale počkej na krev,ta je přeci přesnější,kdy máš jít na krev co?
19. aug 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,přidán se k vám.Mám 13-ti měs.syna.Byla jsem na IVF.U mě to bohužel jinak nejde mám endometriózu.Takže to mám jisté.Stojí to sice dost peněz,ale stojí to za to.Podařilo se to hned na poprvé.Taky jsem 14dní ležela s nohama nahoře :frowning2: .Šla jsem akorát na záchod a osprchovat se.Brala jsem podpůrné čípky-tenkrát se to testovalo(takže jsem byla pokusný králík),ale zachránilo mi to alespoň syna,bohužel a díky za to jen jednoho.Máme v plánu druhé.Jezdíme do Olomouce.výborné zkušenosti.V Ostravě hrůza.I co jsem slyšela.Takže zkušenosti mám,vím do čeho jdu pa pa
19. aug 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík sluničko,tak tě zdravím tady.Tak alespon že máte jedno a že to tak vyšlo hned.Takže druhé taky budete muset jít na IVF teda?Já jdem zítra na druhé IUI a pak pokud se to nepovede tak na IVF.
19. aug 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj adrosku,jsem ráda,že mi někdo odepsal.To je inseminace,že?Tak tu jsem neměla.u mě to nemá cenu.Jsem opravdu ráda,že se to povedlo na poprvé,ale byla to hrůza.opravdu jsem nic nedělala,jenom ležela.tak doufám,že to půjde taky dobře.Tobě přeju hodně štěstí.jak dlouho se snažíte?
19. aug 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík,jojo inseminace.My se snažíme rok a půl už a stále nic,tak jsme už chtěli něco začít podnikat.
19. aug 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adriusek. Mala som brať 10 dní duplik a počkať na ms. Ak príde, mám pokračovať clostylom a prísť na UT a pregnyl a ak nepríde, mám sa po týždni ukázať, takže počkám do piatku a uvidím :slight_smile: :slight_smile: A tebe feeeeeeeeeeeeeeeest držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To se nedivím.My jsme se snažili 4roky.Mezitím operace,injekce do břicha,ale ne takové jako při IVF.To byly pořádné.Nespočet prášků.Až jsem se naštvala a chtěla na Ivf a tam mi řekli,že to normálně nepůjde(pro mou nemoc). Takže jsem vyměnila doktora.
19. aug 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluničko, prosím ťa čo je to tá endometrioza ak sa môžem opýtať ?
19. aug 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok