• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Katko tak to ti držím pěsti, my jezdili na imuno hrozně daleko až do Brna a taky byly výsledky až za dlouho. Ono je lepší, když je co léčit, než když to takhle člověk střílí a čeká... povede se.... nepovede....

U nás v CARu nenařizují žádné testování, prostě čekám, jestli TO dostanu nebo ne a když jo, nebo i ne, tak kontrola za 10 dní (případně 10 den cyklu) na další kolečko IUI.
Do CARu jezdím tak 3x do měsíce. Bývá tam vždycky hrůza lidí, i přes to, že je to soukromé zařízení je to tam jako na běžícím páse. Ani to člověku na psychice moc nepřidá...

Já jsem ten utrouš nejdřív zaváděla (máš pravdu, ty příznaky nejsou tam moc výrazné) ale jelikož jsem se nechtěla připravit úplně o sexuální život :grinning: tak jsem ho začala polykat. I když ono je to vlastně fuk, protože člověk nemá na sexík po utrouši ani chuť ani náladu, že jo :confounded: :wink:

A sjetá po utrouši, to je fakt trefný :grinning:
8. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... ja som dnes 4. den po 3.IUI, tak uz len dufam a dufam, ze to konecne vyjde. Robili mi to vecer a na druhy den rano sme zas UTZ pozerali, ci bola ovulka. V noci sa uvolnilo jedno vajicko pravdepodobne o desiatej doobeda potom druhe. Doki mi chcel spravit inseminaciu, ale kedze som uz nemala cas - musela som letiel do prace - a bolo by to dost stresove, tak som na to kaslala a dufam, ze tych spermijok bolo z vecera dost...na obe vajka :slight_smile:)) Teraz uz len vyckat do 16.6! :rolling_eyes:
8. jún 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katko ahoj, ja mozna zkusim test zitra, jinak nic necitim, ale ja se po kazdy IUI citila jinak tak nevim, akorat jsem vztekla a litostiva a hystericka, bych se nejradci s nekym pohadala, to mam vzdy pred ms tak nevim. Kazdopadne napisu jak to dopadlo, ale myslim ze nic.
8. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu taká ktorá je po IUI a meria si bazálnu teplotu? Som 4 DPO po 1. IUI tak si robím nádeje :slight_smile:
9. jún 2009 o 09:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa ja si merim teplotu
9. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa ja si teplotu merila,ale jestli jsi nastimulovana a beres utros tak to stejne nema cenu ....
Ja musim opet ve ctvrtek na UTZ a jestli ty folici nedorostou tak z toho tenhle mesic nic nebude a pak v srpnu uz IVF po 6 IUI uz se mi do zadny IUI nechce!! :wink:
9. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chtela jen vedet zda mam ovulku a podle vseho ano:slight_smile: v patek mam sezeni kvuli ivf aby mi rekl co je potreba a co ne
9. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som pregnyl 5000 a teraz som na utrogestane - 3 denne, ten zvyšuje bt tak som ho začala brať neskôr, lebo som chcela odsledovať ovuláciu. bt síce vystúpila, ovu zrejme prebehla, ale teplota je nižšia ako obvykle...meriam už zo zvyku a som zvedavá na vývoj krivky, ale tehotenstvo z nej asi nevyčítam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako vás čítam, tak si myslím že úspešnosť IUI je dosť nízka a predsa len IVF je plodnejšie. držím palce nech to máte čoskoro zabsolvované a hlavne s pekným výsledkom :slight_smile:
9. jún 2009 o 21:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jdu se smutkem a to aktuálním, otěhulila jsem po první inseminaci a dnes 11+4 jsem po revizi, ráno jsem si šla pro těhu průkazku nebyl srdeční puls, jinak žádný náznak, že by bylo něco špatně
9. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je ľúto :frowning2: nabudúce sa vám to isto podarí
10. jún 2009 o 06:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linda to je mi lito,ale aspon vis,ze otehotnet muzes ,takze se to urcite opet brzo podari :dizzy_face: moc ti to preju.
10. jún 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jak dlouho stimulujete a kolikaty den vam delaji IUI?Ja ty dva cykli se stimulaci mela 11 den IUI a dnes jsem 15 den a zitra musim jeste na UTZ nejak mi to roste pomalu,ale dr rikala,ze je to normalni,ze se to lisit muze.Myslite si,ze by si telo na ty hormony tak jako zvyklo a mene reagovalo?
10. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindo, to je mi opravdu líto. Musí tě to bolet, ale uvidíš, že se to příště zadaří úspěšně a minimálně na 9 měísců!! :sweat_smile:

Tak já jsem včera podstoupila druhé IUI v jednom cyklu. Byla jsem úplně těsně po ovulce, takže jsem dostala další píchanec pregnylu - fakt nechápu proč, když ten první stačil a ovulka proběhla.

Takže teď už jenom čekat, co se z toho vyklube :wink:
10. jún 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan me delali 13 den IUI pokazde a delaji 99% vsem co mam nacteno u nas v CARu 11 den je utz a to mam pokazde foliky 18-22 mm. Je mozny, ze par cyklu proste telo vynecha s folikama to mi rikal dr. to jsem mela ja na zacatku roku, jak jsem mela zvysene ten hormon FSH. Jinak jsem 14 dni po IUI, jdu testovat, ale tak nejak ten vysledek tusim. :unamused:
10. jún 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina diky :wink: no me se to zda 17-18 den na IUI docela dlouho,ale ja mam i takhle OVU normalne ten 17 den tak si moje telo asi dela co chce a na hormony nereaguje. A dr rikala,ze delaji IUI take takhle pozde,ze se to proste stava....Ty jooo tak Ti drzim vse co mam ,at je testik s // :dizzy_face:
10. jún 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj:slight_smile: suzi jam ma zase ovu trosku drive delali mi iui tak 13 den .rina drzim pesti -ja pujdu asi spis k sestrenici na krev neb me neustale slabe pozitivni testy ........proste mi ten pregnyl vydrzi asi dlouho:((
10. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem to včera nevydržela a volala do CARu jestli už mají nějaký výsledky, takže zatím to, co je hotové z hormonálního profilu je v pořádku a štítnou žlázu mám taky OK. Tak jsem ráda, ale ještě se neraduju, protože výsledky nejsou zatím všechny. V neděli to mám dostat a potom už Clostík a jdeme na to :slight_smile: Mám trošku pocit že to dostanu dřív, protože mě bolí břicho...
10. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak se na vás jdu juknout a chci vám dodat naději :dizzy_face:

Eloana, my jsme spolu byly stejně na IUI v květnu, byla to moje čtvrá IUI a zadařilo se, sice jsme se s manžou snažili i doma, takže nevíme co tomu pomohlo víc, ale v každém případě ty IUI zkoušejte :wink:

jak kde, ale většinou máte nárok na 6 IUI za rok, určitě zkoušejte dál a věřte :wink: Mojí kamarádce se zadařilo hned na 2 IUI a nám na 4IUI :dizzy_face:

Přeju vám všem hodně štěstíčka a ať brzy objevíte vytoužené // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj verysek gratuluji:slight_smile: no ja jsme ted po 3 a chci zkusit jeste 4 tak uvidime:slight_smile:
10. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elo, určitě zkus a i mezi třeba ivf, kdo chodí, určitě dejte IUI :wink:
Elo a kdy čekáš výsledek po IUI? moc bych ti přála to štěstíčko a mrcha ať už nepřijde :wink:
10. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky nekdy pristi tyden,ale testovat nebudu pujdu k sestrence na krev neb ja mam neustale slabe pozitivni testy asi mi dlouho zustava ten pregnyl nebo nevim
10. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, eloana a máš aj grafík???
10. jún 2009 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam ale pry mi to stejen ovlivnuje utros takze........... ale ovulka byla
10. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, mne zatiaľ nezdvihol teploty, možno sa prejaví neskôr... a ms príde aj keď ho budem brať? potom by aj bt mohla klesnúť a vedela by som, že nie som tehu...
10. jún 2009 o 14:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2440f8

teploty máš dosť vysoké a rovnaké :slight_smile:
10. jún 2009 o 14:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem vás poprosiť o radu. v piatok idem na insem., dnes večer o 21.00 hod. mi bude pichnutý pregnyl. mohli by sme mať s manželom pohlavný styk ešte dnes po pregnyle, alebo je lepšie nechať všetky spermie na piatok? bojím sa, aby sme ovulku neprešvihli keď mi bude pregnyl pichnutý dnes a insem. až v piatok. za každú radu ďakujem
10. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me se mrcha dostavila tak do 3 dnu od dobrani -minule jsme prestala uz asi 23 den ale ted ho radeji budu brat neb beru jeste jedny prasky a rekl me kdyz je brat nebudu snizila bych si hladinu hormonu a zpusobim si potrat.tak radeji to budu brat do te stredy a skocim si na krev a uvidim
10. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika, urcite nie :slight_smile: radsej si nechajte material na IUI :dizzy_face:
10. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je normálne, že mi pregnyl pichnu už dnes a insem. je až v piatok? ako to vlastne je?
10. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok