• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jj to je normalni:slight_smile: ovulka by mela byt do 36 hodin patek akorat :slight_smile:
prave merim poprve takze nemuzu srovnavat, ale dne me to bude utros drzet nahore dokud ho neprestanu brat nebo nevim:slight_smile:))
10. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana radšej ho ber, lebo aj mne kázal dr. 14 dní užívať a potom ak nepríde ms tak mi zoberie krv na tehot.
mám tri tablety denne a zatiaĽ som v pohode...

afrika pichá sa deň dva pred IUI, vajíčko sa uvoľní do 36 hodín...môj mal abstinenciu asi 5 dni aj tak nemal veľa, ale stačilo...to je ťažko radiť ale ja by som to už vydržala
10. jún 2009 o 14:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko ste mali folikulov pred IUI? ja mám 3 a sliznica má zatiaľ 7 mm, ale beriem lieky na jej zvätšenie
10. jún 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pri prvni 1 pri druhe 2 a pri treti 4:slight_smile: taky beru leky na sliznici
10. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika jestli u vas neni problem ve spermiu klidne muzete mit pohlavni styk dnes,ale pak uz bych to neriskla a nechala na patek :wink: Pregnyl 2 dny pred IUI je normal....

Ja mam sliznici 10 ,ale folikum se nejak nechce davaji si na cas....uvidime zitra na UTZ.
10. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím palčeky
10. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzulik, ja mozem iba povedat, ze treba sa do toho pustit..my sme po roku aj pol snazenia zacali chodit zaciatkom februara do iscare...okamzite sa vsetko zacalo riesit. a okrem toho: mali sme priblizne rovnaky vychodzi bod ako vy - chaby spermiogram a u mna v podstate vsetko ok. iui ti plati poistovna, ty platis iba lieky okolo toho, asi 100 eur. ale: u nas to vyzera tak, ze sa oplatilo. podla hcg a prveho ultrazvuku som tehotna. zatial sme este nemali srdiecko takze sa tesime iba tajne a opatrne. je vsak v kazdom pripade dobry pocit, ze niekto riesi tvoje problemy
10. jún 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak zitra nase posledni IUI a ani si nemusim pichat pregnyl folik mel dnes 20 mm a zitra pry zarucene praskne...
11. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak ja jsem 15 den po IUI uz druhy den mam test positivni, sla jsem k moji dr.gyn na krev abych nemusela jet do CAru no a dle utz tehotna nejsem a HCG v krvi mam 5,8, pry dle vysky sliznice nejsem tak nevim, ms nemam pred 2 dny jsem spinila a ted uz nic snehobilo tak nevim.
11. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
suzi: drzim palce at je ten posledni pokus pozitivniiiiiiii :wink:
ja mam za sebou letos 2x IUI neuspesne,1xIVF neuspesne ( v kvetnu), tak asi pred dalsim IVF zkusim 3.IUI... vid mam narok na 6IUI v roce, ze?
11. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky:slight_smile: rina to je divne -to mas jako ja - dle krve ne ,ale testy jsem mela pozitivni ,ale je fakt ,ze jen stin....
krev se bere myslim nad 20 jako tehu ne? jeste vydrz treba to bude.Nebo aby to neby\lo mimodelozni -to nevim jak poznaji......
zuzu jj 6x
suzi drzim pesti
11. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina treba je jeste brzy ja bych jeste za tri dny zkusila test nebo i kazdy den,aby jsi videla jestli carka sili.
Moc Ti preji at to vyjde :wink:
11. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HcG prý musí být minimálně 10, aby se to bralo jako těhu. To mi řekl můj gynekolog.
11. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem cetla, ze HCG musi byt tak 10, sliznice je ted 4 mm, nechapu akorat kam se ztratily ty mm kdyz v dobe ovu jsem mela 9 mm, kdyz sliznice odchazi jen s ms a ta nebyla. No nic nebudu se v tom pitvat, uvidime v pondeli, jestli to nedostanu a test zase ukaze // pojedu do CARu na krev tam ale nereknu ze mi brali uz krev u moji dr. schvalne co reknou oni, ale tehu mi asi nevycarujou. :frowning2:
11. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je divne pokud jsi to nemela sliznice by nemela byt nizka.uvidis jestli test bude silit.drzim pesti
11. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jsem zase nekde cetla,ze se sliznice zacina odlucovat uz pred ms...holky asi se v tom vazne moc pitvame,ale kdyz ono to ani jinak nejde.....rina ja ti kazdopadne preji ,at je z toho tehu :wink:
11. jún 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem to nasla:
Co se děje: nedošlo-li k početí, děloha se připravuje na odloučení přebytečné vrstvy sliznice, jež byla určena pro oplodněné vajíčko.

Podrobnější vysvětlení: hladina hormonů, jež řídily změny děložní sliznice, pozvolna klesá. Jde o hormony estrogen a progesteron. Endometrium již nic nepovzbuzuje k dalšímu růstu. Tehdy se sliznice začíná odlučovat a to je začátek dalšího menstruačního cyklu.
11. jún 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no jeste moznost ,ze jsi tehu byla a neudrzelo se. v krvi neni uplna nula ......
me to doktor rikal ,ze jsem mohla byt a neudrzelo se
11. jún 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave, sliznice se zacina odlucovat a to znamena krvaceni, sliznice odchazi s krvi, ale kde je ta sliznice kdyz nekrvacim, kde je tech 5 mm co mi zmizelo?? Holky my uz budem za chvili doktorky z toho vseho.
11. jún 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme lepsi nez oni:slight_smile:))dokud nekrvacis neni nic ztraceno -na ultrazvuk je moc brzy,aby tam neco videla.....
11. jún 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina :grinning: no asi budem....
Nezbyva zase nic jineho nez vyckat...treba tehu jsi, jen je na to 15 DPO jeste dost brzo....a HCG v krvi muze byt behem dvou dni 2x tolik. :wink: Drzim palecky.
11. jún 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky..
Suzi jak to jde? ještě chodíš na IUI? nebo už se chystáš na IVF?
Ahoj El
11. jún 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja jdu zitra na IUI,ale ani se mi moc nechce...folik je 20mm sliznice pres 10 tak je vse pripravene,ale co ty nase spermie ty se tam zase nezavrtaj!!! Nejak jsem z toho cela presla....
11. jún 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi a kolikátou to máš IUI?
11. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je ahoj wrtul :wink: zitra? Uz SEDMOU!!! A pak uz na to kaslu!
11. jún 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co noveho u Vas??
11. jún 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wrtul:slight_smile: suzi ja jdu zitra kvuli ivf
11. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kašleš? ale jen na IUI ne?
takž pak IVF?
no já dneska začínám píchat injekce - už dlabu týden prášky takže já jsem vlastně už v IVF
11. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtul uz jsem ti nakoukla do albicka, takze uz vse vim :slight_smile: Drzim moooc palecky.
Nevim, musim si to nechat projit hlavou.Manza ma problemy ted v praci,kvuli tomu,ze je porad pryc a jeho sef uz mel vcera jako takove reci,ze by si mel vybrat.Hruza co?
11. jún 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el tak pak pisni jak jsi dopadla...ale treba vyjde ted IUI kolikaty den jsi po?
11. jún 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok