• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
no to je problem manzel nastesti ma svoji firmu ,ale stejen kdyz to neni nutne netaham ho tam. jsem 7 den od iui.pristi stredu jdu asi na krev u me testy taky nemaji zadnou cenu
11. jún 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi to je mi líto :frowning2: to je těžký vybírat si mezi prací a miminkem..
i když já ted taky pracovat nechci chci si vzít dovolenou a pak neschopenku a v práci se neukazovat..abych byla s nervičkama v pohodě..
Nevím tak to se to tomu šéfovy nedá normálně lidsky vysvětlit? já jen přece kdyby se mu překlo proč je pryč.. jako ne moc podrobnosti ale trochu tak trošku normální člověk by z toho nedělal takovou kovbojku :frowning2:
no každopádně ti moc přeju aby vám to vyšlo teď a už jste nic nemuseli řešit!!!
díky moc za držení palečků... :dizzy_face:
11. jún 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka ahojky, jak žiješ? :wink:
11. jún 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sulvik no žiju docela dobře :grinning: co ty?
11. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko sef moc dobre vi,proc je manza pryc...je to proste tezky....
11. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el tak to mate v pohode.Manza je reditelem ve firme a vlastnikovi se proste nelibi,ze porad jezdime do centra ...s prominutim u me je to debil co mu jde jen o prachy....
11. jún 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi tak u mě by byl to samý navíc tvůj manža jezdí jednou měsíčně ne? Tak co ten blbou řeší nebo i kdyby víckrát tak většinu času v práci je ne? tak co by chtěl :frowning2:
11. jún 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne no -to taki byva -zrovinka si pisu taky s holcinou a manzel taky nemuze odejit z prace,tak se desi opu aby ji to nevyslo na nejakou hodinu kdy on nemuze
11. jún 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtul to je prave problem manza jezdi po kazdy kdy jezdim ja....rekli jsme si,ze kdyz spolu tak spolu ,ja bych tam sama nejezdila je to pekna dalka a na Rotterdam je desna cesta a ja si to netroufnu,ale manza je pak v praci treba do deviti do vecera do prace jezdi uz na sestou misto na devatou, takze ja nevim co furt ten blb remca a mimochodem,kdyz manzu prijimal ,manza mu to predem rekl,co podstupujeme a on rekl,ze to neni zadny problem ,ale jak vidime tak to problem je.No kazdopadne ted po zitrejsi IUI si chci dat stejne pauzu....pak se uvidi.
11. jún 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el no prave, ono i po te IUI ja mam vzdy tak do pul hodky krece v brise a domu nam to trva autem dve hodky a kdyz je zacpa tak klidne i tri....no na OPU bych teda sama nesla ani nahodou....
11. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bys ani nemohla neb po narkoze te nepusti samotnou. Rikala ,ze si musela domluvit prave kamaradku
11. jún 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je hrozny....me by bylo lito,ze tam manza neni,ale kdyz to proste jinak nejde, tak to holt nejde.
11. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tý jo suzi vy dojíždíte taky pěknej hektar..tak to pak chápu
a vůbec nechápu toho šéfa když mu to tvůj manža dopředu řekl tak je to prostě debilo no co k tomu dodat :pensive:
no ono uvidíme co mi řekne zítra šéf až zjistí že si chci vzít dovolenou jeslti taky nebude prudit ...snad ne
11. jún 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtul ono soukromnikum jde jen o prachy a o nic jineho....tak si tu dovcu krasne v klidu uzij :wink:
11. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky to tehu nebude, ted jsem nacetla ruzny diskuze 5,8 snad nikdo nemel, je to malilinko, ale ms nemam ani nespinim, Duphaston co by to mohl brzdit nejim uz od vikendu tak nevim, nic me neboli, nafouknuta nejsem nic. Ale kdyz dr. rekla ze nic tak nic a ms prijde.
11. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina uvidis -jdes kdyztak do dalsiho? ja jdu zitra k petrovi kvuli ivf
11. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zajtra idem na svoje prvé IUI. poznáte niekoho, komu sa to podarilo na 1x? mám z toho trochu obavy.
11. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afriko, nekdo o tom psal ze ano, ale ja za cca trictvrte roku co se o to taky zajimam, jsem o tom neslysela ani necetla, ale vsechno je mozny, kazda z nas doufa, ale bud v klidu, neboli to nic ani to nebudes citit je to par vterin a jdes domu.
Eloan napis na kolik ti to spocital. Me rikal, cca do 20 tis. ale holky rikali, ze fakt staci ty hrazene leky, kdyz prave reagujes na Clostil a ty obyc. Ty hrazene se pry pichaji injekci a ty s doplatkem jsou v tom peru ale ten doplatek je cca 7 tis. myslim rikal. No napis at vim. dik.
11. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano taky jsem to slysela,ale neznam konkretni pripad a me nevysla ani druha,treti zatim nevim
11. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rina: Mě se to stalo... Minulý měsíc jsem měla slabou druhou čárku na Mama testu, tak mě doktor prohlídl, sliznice byla 8 mm. Měla jsem zpoždění, bazálka pořád 37,2 - 37,3 potom začala teplota klesat, pak mi v nemocnici bral krev, protože v jeho ambulanci by byl výsledek až do týdne, tak jsem za ním jela do nemocnice, to už jsem měla HcG 4 a pak jsem začala krvácet a bylo méně než 0,5. Takže moc dobře vím jaké to je...
11. jún 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rini- jeste fakt dej pozor na mimodelozni- to je ,ze mas pozitivni testy v deloha nic neukazuje . neb jak by to tedy bylo videt v krvi ,ale vim ,ze je HCG mene...... sousedka prave ceka druhe na ivf.A rikala mi ,ze s inseminace mela mimodelozni...
12. jún 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak my jedem ,drzte mi palce ,kez by tohle byla posledni IUI a uspesna.
12. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. som po svojej prvej IUI. chcem sa spítať na Váš názor. od zajtra mám brať nejaké tbl Ustrogen 2x2tbl do vagíny a plus ku tomu som brala 2x denne Estrogen na zvyšenie sliznice maternice a dr povedal, že mám brať aj to naďalej. na príbalovom letáčiku je ale napísané, že v tehu sa to nemá užívať.
mali ste aj vy po IUI bolesti brucha? ďakujem za každú radu.
pa
suzzanna držím palce, nech to vyjde.
12. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika dnes mi po IUI take dali Utrogestan a mam ho uzivat 3x denne do vaginy po dobu 14 dnu.Doktor urcite vi,co Ti predepsat tak mu ver a uzivej ty leky dale.
My meli dnes k neuvereni 90 milionu spermii tak nezbyva nez doufat,ze se tam naka uchyti :grinning:
12. jún 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna to je už riadne množstvo...my sme mali "len" 4 mil a to som si myslela, že akí frajeri :grinning:
len sa mi nezdajú tie moje teploty okolo 36,7 aj s utrogestanom - také nízke som ešte nemala
afrika mne bolesti po pol hod. presli a už som bola vysmiata ako mesiačik :wink:
12. jún 2009 o 17:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzanna, ako sa cítiš po IUI? mňa bolelo dosť brucho, ale už to je lepšie. to bude asi zo spustenej ovulky....
12. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa ako dlho si po IUI?
12. jún 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, dnes som podstupila prve IUI a teraz vecer som zacala trosku spinit. Je to normalne?
12. jún 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka- spineni je uplne normalni:slight_smile:
12. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana dakujem :slight_smile:
12. jún 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok