• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
potvorka potvrdzujem tiež, dokonca ešte aj na druhý deň trošku...v ten deň to bol taký menší krvák :grinning: môj mudr. povedal, že to je normálne
afrika afrika som už 7 DPO, trvá to a trvá...
12. jún 2009 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda suzan, držím moc mocpěsti...to je krásný počet....to MUSÍ klapnout!!!
12. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika citim se hrozne,lezim,bolesti nemuzu ani chodit,ale je to asi tim,ze mi vubec nemohla nahmatat cipek a dr.rikala,ze ma pocit,ze je mi az v krku :grinning: ale za to ted to teda pekne citim :unamused:

ruda moc dekuji, ja si nadeje moc velke nedelam,protoze ta morfologie je prece jen spatna ....no uvidime lepsi je myslet pozitivne :slight_smile:
12. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali 25 mil. tak snad 1 z nich si spravnu cestu najde :slight_smile:
12. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka musime doufat,ze z tech par mil. se ta jedna spravna zavrta. :wink:
12. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
budete sa aj testíkovať po IUI? ja neviem, asi to nechám až na tú krv. aj tak si myslím, že nič....brucho ma už večer nebolelo, ale teraz som upratovala celý barák, tak ho mám trochu bolestivé.je možné, že dostanem menzes v prípade nezdaru skôr ako za tích 14 dní? mne po duphastone vždy meškal. Mám brať v takom prípade Utrogestan ďalej?
držkajte sa a nech nám to rýchlo ubehne :wink:
13. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte jednu radu by som chcela :confounded: .niektoré kočky si dávajú robiť výpočet podľa Jonáša? o čom to je? ako sa k tomu dostanem? ďakujem moc.pa
13. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika, utros muze ms oddalit, nekomu prijde az po tom, co hho vysadi. Takze je dost pravdepodobne, ze ms ti bude meskat. Pokud by prisla driv i pres brani utrose v takove sile, jako je u tebe bezne, tak bych asi vysadila.
Ty vypocty podle Jonase, no nevim. Prijde mi to spis k smichu. Jedina moznost kdy to muze vyjit, je, ze se vypocet trefi do ovulace, ale pak neotehotnis diky Jonasovi, ale diky tomu, ze styk byl dobre nacasovany. Ale snazit se v neplodne dny, nebo ve dnech ms, protoze je to podle vypoctu, to se radsi nesnaz v ty dny otehotnet a poradne si sex uzij :grinning: :wink:
http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=31299&vGroupOffset=80&vOffset=150
13. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika, neboj, leky uzivej, az prijde ms vysad nebo si zkus udelat test po 14 dnech uvidis. Holky jinak jsem to vcera dostala, sly ze me teda cucky poradny, proste se to pry nekdy stava, ze krev ukazuje male mnozstvi HCG pry, kdyby bylo jako pri normalnim tehu a ta sliznice byla nizka jak rikala dr. mohlo to byt mimodelozni, ale kdyz HCG bylo jen 5,8 tak pry ne. Aspon jsem videla jak vypadaji 2 carky na testu no. :unamused: Jinak ted si dame klid do podzima. Ale budu Vas sledovat, hlavne Suzan a Eloan.
13. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina to mi je ľúto, ale ide sa ďalej a ani nevieš ako a podarí sa, hlavne na to nemyslieť :wink:
afrika ako sa poznám tak isto neodolám, to vieš svrbia ma prsty už teraz :grinning:
13. jún 2009 o 21:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky:slight_smile: moje telo uz je vazne uzasne:slight_smile:)) v patek se mi doktor zeptal ,zda jsem spinila a ja ,ze ne.....a on ,ze skoda,ze by to bylo znameni uhnizdovani.... a co myslite ,ze v sobotu...jasne ,ze jsem spinila. moje telo uz je vazne dokonale v sugerovanych priznacich :grinning:
14. jún 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ktorý DPO si to mala špiniť?...aby som sa vedela nastaviť :grinning:
14. jún 2009 o 08:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz vážne - nemyslím že sa dá vsugerovať špinenie :wink:
14. jún 2009 o 08:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:))) u me asi da. rikal kolem 8-9 dne ja spinila 9-10
14. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana to by si dokázala odlúčiť slizmicu maternice?...to môže byť zo zahniezďovania, teda ak nezvykneš takto špiniť pred ms...citlivé prsia, chute, napínanie to áno, ale špinenie...no neviem
14. jún 2009 o 08:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:))) uvidime spineni se mi teda stallo poprve...... prvni rok jsem to mivala pred ms tak den, ale poslednich 12 let ne:slight_smile:)
14. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím palcoše :dizzy_face:
14. jún 2009 o 08:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:diky ale vazne nevim. moje telo si ze me dela legraci...
jinak muj graf http://www.fertilityfriend.com/home/27c17e
14. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásnu nedeľu prajem, bazálnu teplotu si meriate? ja som si len dnes zo žartu skúsila :wink: a bola 36,9C. to je asi málo, že? radšej si ju merať nejdem, lebo som potom zbytočne nervózna. testíkovať by som nechcela, asi si počkám na krv a UTZ.
po IUI ste to poistili pre istotu aj doma? my radšej áno. majte sa pekne a zas vďaka za odpovede. :wink:
14. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika-test zkusit muzes,ale nejdrive takv 14,15 den po oplodneni a prvni den se nepocita.... ale ver ja i rina jsme mely testy pozitivni a stejen nic z toho..... jinak teplotu takto nemuzes brat -nekomu se pohybuji nize nekom vys....ja tentokrat merim cely cyklus,ale pred tim jsem nikdy nemerila,takze stejen nevim....ale chtela jsme to zkusit kdy je ovulka jestli je iui dobre nacasovana
14. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, davam odkaz na tabulku, ktera ukazuje hodnoty hcg:
http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/hormony-hcg.html
Rina, nevim, jestli sem jeste kouknes. Co jsi pouzial za tehotensky test? Citlivost mamatestu je cca 25 mlU/ml hcg, jsou testy s citlivosti cca 10 mlU/ml, ale prave protoze jsou tak citlive, vykazujou casto falesne pozitivni vysledek
http://www.pardubickemaminky.estranky.cz/clanky/snazeni/jak-je-to-s-citlivosti-tehotenskeho-testu_
Ja jsem byla prekvapena spolehlivosti mamatestu, ukazal mi stin, takze hodnota mohla byt neco kolem tech 20, v krvi se zjistilo neco, nechteli mi sdelit kolik, protoze to bylo malo 18 den po IUI, takze se cekalo, jak se to vyvine a za 2 dny mi potvrdili, ze hcg klesa a v ten den uz jsem test mela snehobily.
14. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana, spineni se muze objevit pri zahnizdovani, ale taky vubec nemusi a to je daleko castejsi pripad. To uz by byla velka sugesce, zpusobit si spineni :grinning: Drzim palce, aby se teploty drzely porad vysoko :wink:
Afrika z jedne teploty tezko neco zjistis. 36,9 je teplota spis vyssi, ale samozrejme kazda to mame trosku jinak. No bodej by nebyla vyssi, beres utros, ten ti ji bude drzet nahore.
Jinak UTZ standardne delaji az po te, co je krev pozitivni a tak v 6 tt, aby se potvrdilo, ze embryjko je tam, kde mam byt.
14. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no me to vazne prislo vtipne v patek mi to rekl a ja v sobotou spinim a ted uz nic... ale neprhlizel me ,ze by to bylo z toho ani sex nebyl , tak uvidime co z otho bude:slight_smile:
14. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.
V červenci jdu na své první IUI.Pořád mne straší ta procenta uspěšnosti :unamused:
Jinak eloano,myslím že to byl příznak uhnízdění :wink: Jen tak dál.
Tak jsem doufala že mi to vyšlo ale zase se ta hnusna mrcha dostavila.Jen nechápu proc mám pořád zvýšenou teplotu a točí se mi hlava,ale abych pravdu řekla,podle příznaků těhotenství bych byla asi každý měsíc.Už jsem s toho 3 letého snaení pěkný pako :slight_smile:
14. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maendy, jestli na tebe neco neleze :unamused: Muze se stat i to, ze teplota klesne se zpozdenim, treba 3DC.
A nenech se vystrasit tema procentama :wink: Proc to nezkusit, je to pro telo mensi zahul nez IUI.
14. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brundi měla jsi injekce nebo tbl?Já půjdu do injekcí,prože tbl jsem vyskoušela s mojim gyn a měla jsem s toho přehnanou rekci a cystu jako brno 7 cm,pěkně to bolelo,ale naštěstí praskla sama a nemusela jsem na laparo.
Tak po poradě v caru jdu na injekce.Jinak nepochopitelné je že jsme po všech vyšet.docela v pořádku.
No prostě záhada záhad.A přitom by se to malé mělo jako ve vatičce.
14. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maendy procenta úspěšnosti jsou v poho 10 až 15%, my šli do toho, že je to víc než 0% :dizzy_face: Jinak jsem otěhulila po první inseminaci, ale na konci třetího měsíce minulé úterý jsme šla na revizi, přestala být srdeční akce
14. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ted jsem si vsimla, ze pisu hovadiny, samozrejme ze v mem poslednim prispevku melo by-mensi zahul nez IVF. Ja jsem mela tablety clostilbegyt, nemela jsem s nima zadnou potiz.
Meandy, ona nejak pricina, proc to nejde nejspis je :pensive: Medicina se vyviji, vysetrovaci metody se zdokonalujou a za nekolik let se muzou odhalit priciny neplodnosti, ktere muzou byt dnesni medicine skryte a treba prave proto neni objasnena pricina neplodnosti u nekterych paru . Mimco se bude mit jak ve vaticce, jen trochu pozdejc :wink:
Jaky vysetreni mas za sebou?
14. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindazofie, to me moc mrzi :frowning2:
Uvadi se, ze u zdravych paru je v prirozenym cyklu sance na tehu 10 %, u IUI tech 10-15 %. Kdyz je zjistena pruchodnost vejcovodu, tak proc nezkratit spermiim cetu k vajicku a zkouset rovnou IVF....
14. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jinak me rikali ,ze jeste nedavno byla uspesnost pres 10%-15% a nyni je kolum 8% nevedi proc....
15. jún 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok