• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
som pri tom vypotila liter krvi. Fuj! Ale mam to. Dakujem Suzi

http://www.fertilityfriend.com/home/241941

nemala by som mat vyssiu teplotu?
17. jún 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi, tak pak bych ovu videla opravdu na sobotu, protoze je to posledni den nizsi teploty a nedele je 1. den teplota vysoka :wink: Tak ted nezbyva nez drzet palce :wink:
17. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potvorka, bud v klidu, teploty jsou strasne individualni, neda se to takhle rict. Takze pokud chces, aby pro tebe bylo mereni necim prinosne, tak je dobre merit nekolik cyklu, abys mela srovnani, jak to funguje prave v tvem tele. Staci si prohlednou na FF krivky jinych holek a uvidis, jak je to pestre. Me teda neprijdou nizke :wink:
17. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brundik diky za povzbudenie :slight_smile:
17. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, BT si meriate digitálnym teplomerom alebo ortuťovým?
17. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika ja digitalnym, aj ked som niekde citala, ze lepsie je si merat ortutovym
17. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri ortuťovom ti oproti digit.stúpne teplota o 0,2 C, takže nádej stále je....... :wink:
17. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jsem zacinala se rtutakem a uz tak rok a pul pouzivam digitalnim. Pipa, takze me kdyztak pri klimbnuti probudi :grinning: Ale jeste jsem to vlastne nevyuzila.
17. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa pohybujú vaše teploty teraz po IUI? ja mám stále 36,7, ale užívam estrofem, ktorý môže znižovať BT. včera som začala mať bolesti v bruchu, aj dnes a to som mala v piatok IUI.
17. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak jsem testla a test stale pozitivni a slabsi neni jinak otot mi odpovedeli - "Dobrý den, 12. den po IUI může hodnota 22 znamenat těhotenství. Je třeba ale vyčkat dalšího odběru, která nemá smysl dělat dříve než za 3 dny po předchozím. Držím palce. dr. Otevřel, Unica, brno"
17. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloa to naozaj vyzera dobre :grinning:
17. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeste,ale stojim zatim pevne na zemi:slight_smile: ale budu myslet pozitivne alespon se teda snazit myslet pozitivne
17. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloan to je urcite tehu...citis nejake priznaky?
Ja merim jedine digi.
potvorka nemas zac :wink: teploty mas normalni ...ja mela dnes take 36.7 a to beru Utros a ten pry teploty i zvysuje,me ale ne jak se zda.

brundik
mozna OVu byla v sobotu ,protoze ten patek byl silne pozitivni OVU test ,ale dr rikala,ze muze byt i v noci z patka na sobotu my jsme to jeste 2 dny po IUI stejne pojistili tak to by snad mohlo klapnout.Stejne je to zahada ,ze by se tam z 90 mil.zadna nezavrtala ,je to proste na prirode...ach jo.
17. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akorat me boleji prsa v sobotu jsem spinila coz by svedcilo o uhnizdovani
17. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna a máš nejaké príznaky tehu? ja mám tiež teplotu 36,7 tretí deň po sebe. myslíš, že máme ešte šancu?
17. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana koľko dní máš po IUI? inak blahoželám , buď si istá, že to je to po čom túžiš
17. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aloan,ja myslim,ze jsou to dostetecne priznaky pro tehu ,moooc drzim palecky :dizzy_face:

afrika ja myslim,ze podle teplot se ani neda brat jestli jsme tehu a myslim,ze 5 den po IUI je na to jeste dost brzy,takze musime pockat.Az pak ke konci ,kdyz budou teploty klesat ,budu vedet,ze se nepovedlo,ale take jsem videla spoustu grafiku,kde meli ke konci cyklu 36,4 a byli tehu...takze tezko rict musime cekat ... :wink:
17. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky ale jeste neni k cemu :slight_smile: dnes jsme 14 dni od iui ale 13 dni di od ovulky dle grafu
17. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan uvidis, ja mela pozitivni test i v den kdy jsem to pak dostala, rano test s normalni slabsi carkou a pak jsem to dostala, ms byla kratka, ale dle vysetreni utz byla sliznice nizka na tehu jen 4 mm, nepochopila jsem kam se ztratila, kdyz pri ovu byla 10 mm, tehu ale urcite nejsem. Proste se neda pomalu verit nicemu, asi to bylo s tech hormonu, nebo to biochemicke tehu, jako ze tam neco bylo ale odeslo s ms.
Ale moc bych ti to prala, at uz to vyjde a je tomu cekani konec.
17. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: rina ja myslm ze to bylo biochemcke tehu z hormnu by to byt nemelo z jakych...... uvdime stojim pevne na zemi kdyz cekani je vazne desne.... a ted po mrse pozitvni test nemas?
17. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika, fakt nad tim tak nepremyslej, jsi 5. den po IUI. Samozrejme, ze mas sanci :wink:
17. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak po pregnylu jsem mela vazne duchy. toto je normaln carka v limitu.Ale je mi jasne ,ze to nemusi jeste nic znamenat... Afrika vazne nad tim nesmis takto premyslet: sanci i kdyz je tedy bohuzel mala mame vzdy vsechny :slight_smile:) musime byt pozitivni i kdyz me to vazne taky moc nejde. rano jsem rvala ze je HCG male a ze tehu nejsem
17. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj elo :slight_smile:..tak moc potichu gratuluju..doufám že bude opravdu k čemu :slight_smile:
byl manžel nakonec na tom mesetese?

Jinak zdravím i všechny ostatní, psala jsem sem už včera ale nikdo si mě nevšiml :grinning:
17. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo semy promin psala jsme ti do ip:slight_smile:) jinak jsem se ptala na HCG a pozitivni test a bylo mi toto odpovezeno- "Dobrý den. Pozitivní gravitest znamená jednozančně těhotenství. Otázkou ale je jeho prosperita.
17. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alo díky :slight_smile:

no tak snad můžeme křičet hurá :wink: :wink:
17. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el ahoj tak že by? potichounku ... gratuluju :slight_smile:)) moc na tebe myslím :slight_smile:
17. jún 2009 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no jeste bohuzel nemuzeme :(( ale vajicko se asi oplodnilo ,ale zda se udrzi to je bohuzel ve hvezdach
17. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale určitě brzo budeme :wink: ..moc držím pěstí :slight_smile:))
17. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el budeme držet palečky jo? já mám u sebe taky dvě oplodněné a ve hvězdách je zda vydrží
17. jún 2009 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, se vám sem zase vloudím, aspoň na chvilku...pozitivní myšlení mi taky moc nejde, ale snažím se, když po tak dlouhé neúspěšné době...je to na pytel. teď jsme byli na druhém IUI tak 26.6. budu testit.

el, moc ti držím palce!!! i na nohou!!!
17. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok