• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Misanda tak to sme 3 ktore caka 26.6. testovanie :wink:

Eloa strasne drzim prstoky
17. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby, tak po dlhsom citani pisem aj ja kedze nemam vela casu citat vsetky prispevky a navyse potom este viac panikarim, ze co vsetko sa este moze stat. Chcela by som sa vas opytat ake skusenosti mate z IUI. No konkretne manzelovi nenasli niake spermie ani po mesa/tese, takze asi pojdeme na darcovske. Mne aspon zatial nezistili nic vazne, tak dufam ze ani nezistia. No musia mi predtym robit kontrolu priechodnosti vajecnikov? Boli to? a je ozaj uspesnost IUI taka mala?
Dakujem vam a drzte sa, su aj horsie veci na svete
17. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky diky dam vedet jak ot vypada:slight_smile: jinak chrobi drzim pesti:slight_smile:)))))
17. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim všechny snažilky :slight_smile: Často vás pročítám a zároveň i stránky snažilek z IVF, protože procházím obojím :unamused:
Sidlo, mému partnerovi taky nenašli spermie po mesa/tese, takže se už dva roky pokoušíme s dárcem. Nejříve jsem podstoupila čtyřikrát IUI, pak následovali dvě neúspěšné IVF a teď podstupuji opět IUI. Nenašli u mě žádný zdravotní problém, ovulaci mám, menstruaci pravidelnou, vejcovody mám průchodný a přesto se zatím nezadařilo :confounded: Myslím, že hodně taky udělá psychika :angry: Dneska jsem 8. den po třetí IUI, takže nervy mám už zase na pochodu :confused:
Sidlo, před inseminací ti asi budou zjišťovat průchodnost vejcovodů. Mně vyšetřovali průchodnost až po druhé neúspěšné inseminaci a zjišťovali mi ji nějakou kontrastní tekutinou, kterou mi stříkli do vejcovodů a na ultrazvuku sledovali průchodnost. Nebylo to moc bolestivé, spíš takový tlak jako při silnější menstruaci.Hlavně to trvalo chvilku, takže se to dalo vydržet. Taky jsem slyšela, že někomu zjišťují průchodnost laparoskopicky( tudíž pod narkózou).
Eleoan, držim Ti pěstičky, vypadá to hoooodně nadějně :slight_smile:
17. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka : taky testuješ? tak jsem zvědavá jak dopadneme..já se stejně bojim, že tam bude hono :sweat_smile: , ale šiklo by se to, pač 28.6. máme první výročí od svatby a 30.6. má dokonce manža narozky...ale nevim nevim..asi myslím moc negativně...
17. jún 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidlo : tak já šla prvně do dvou pokusů IUI a teprve v září mě čeká laparka a s ní i průchodnost vaječníků...takže to jde i bez tohodle...
17. jún 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handina : tak to jsme na tom stejně - zatím - já pravidelná MS - i hodinky bych si podle ní mohla řídit, pravidelná ovulace, hormony ukázkový, sliznice mi sama dorůstá jak blázen a stejně nic...a to mám i veliký folíčky...a můj manža, tak ten má i dost spermijek...sice mu to lehce kleslo (ze 132mil na 80mil) ale furt je jich dost a stačí to. psychika si mysm, že jsem v pohodě...naopak jsem teď třeba mimi ani nechtěla...ale vždycky po IUI začnu lehce stresovat a přemýšlet, jestli teda jako jo, nebo ne. Asi mi i lehce rozhodila psychiku kartářka, která mi řekla, že nám to vyjde až po druhém IVF, takže s tim dá se říct ani nepočítám, že by se zadařilo... :confounded:
17. jún 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sidlo, tak to si an tom podobne ako ja...mňa tiež asii čaká IUI kedže manžel má zlý spr...tiež som myslela na prichontosť vaječníkov a bojím sa toho ako čerta...dúfam alebo verím, že ma to obíde...držkám všetkým asnažilkám palce :wink:
17. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidlo - je lepsie si tu priechodnost dat spravit, ako som to vcera opisala cisielku...aby nevyslo snazenie nazmar. Nie je to ziadna katastrofa, urcite nic oproti pôrodu, ktory nas pripadne caka... :wink:

...inak sme na tom podobne, aj my mame darcovske spermky
17. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misanda ze 80 mil. my sme mali 25 a myslela som si ze wauuu. Hm tak uvidime ci sa 1 z nich prederie kam ma.
18. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
suzanna (36)- zahranici ,snazeni od unora 2007,oligotaratozoospermie 7 IUI 12.06.2009 (puregon) LF (Utrogestan)
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3.-nega, duben - 0, květen - ?
holubice.petra (27) - Sanus Pce, snažení od 2007 1.IUI těhu(zamlklé těhotenství 12/07 revize) rok odpočinek, další snažení od 01/09 (clostil,pregnyl,utrogestan) 1.IUI leden neuspěšné, 2.IUI únor neuspěšné,čekání na mrchu do dubna (2x po dvou ampulích Agolutinu), 3.IUI 17.4.-neúspěšné, 28.5. Laparoskopie
zaenab(38) - Laurea Brno, 2x laparka cysty. 3 IUI s Clostylbegytem - vždy min. 3 folikuly, ale 2x nízká sliznice. 18.4. IUI (stimulace Merional), 3 folikuly - neúspěšné. teď dva cykly pauza, potom další IUI
LENICKAN - PCO, spg. OK. 03/09 1.IUI (fostimon, pregnyl) 2 folikuly, nádherná sliznice = neuspěšné. 05/09 2.IUI(fostimon + pregnyl)
18. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky zaktualizovala jsme tabulku tak se do ni pripadne pripiste :wink:
Myslim,ze posledni Lenicka je uz tehu prirozene Leni ozvi se :wink:
18. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej a este som chcela, ze Misanda, kasli na nejake vestice, iba si naozaj rozhegas psychiku. Aj take panie sa mozu mylit :wink: Mysli hlavne pozitivne. Babatka chodia iba do veselych a spokojnych brusiek :wink:
18. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka ja jsem si davala delat horoskop,kdyz jsem byla po treti tehu..vyslo mi tam ,ze budu mit jeste po 35 dite, :grinning: tenkrat jsem rikala to ani nahodou ! tak mi to ted naopak dodava silu,ze to snad teda nekdy bude a pomaha mi to myslet pozitivne.V neco verit musime :slight_smile:
18. jún 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky no ja mysim ,ze to nelze urcit kdy covek presne otehotni ......... nevim ja byla u kartarky a ta mi rekla ,ze otehotnim v dubnu a ja sla v dubnu na 1IUI davala jsem tomu vazne nadeji a nic:((
18. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, El jak vypadá testík dnes ?
18. jún 2009 o 08:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chrobi ja dneska netestovala ja testovala vcera rano a pak odpoledne . a odpoledne byl tet silnejsi a byl tak asi nejviraznejsi z tech vsech.... takze dle toho by melo HCG stoupat ,teplota taky stoupla tak uvidim.......
18. jún 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky dočítám zpátky a jsem taky opravdu přesvědčená, že je Eloana těhulka. Tak potichounku držím palce, aby to všechno bylo v pořádku!!!
Já jsem dneska 9 DC po třetí IUI, stejně jako Handina. Jsem takový skeptik, po těch letech neúspěchu se ani nedivím, proto tě Eloano docela chápu.
Asi bych se z těch nervů zbláznila, takže já jsem se dohodla sama se sebou, že NEBUDU testovat, dokud nebudu mít aspoň 5 dní zpoždění. Minulej měsíc si se mnou tělo docela škaredě pohrálo. Měl na tom asi svůj podíl i utrouš. Dostala jsem to až 4 den po dobrání utrouše, 34 DC!!
18. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi ja viem, ze je dobre ked ma clovek aku taku nadej a ked ti povedala ze budes mat este jedno, tak je to super. Mne zase povedala, ze az na buduci rok sa nam podari. Ak by som mala tomu verit, tak by som teraz nesla ani na toto prve IUI a asi by som sa vnutri zozierala, ze aj tak je vsetka znaha zbytocna. Utesujem sa tym, ze sa urcite o rok sekla a bude to tento :grinning:
18. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyz ono prave s utrosem clovek nevi zda je to zpozdeni nebo jestli to je utros....... holky jak ho berete? ja pred tim vzdy tak 24 DC prestala, ale tentokrat jeste beru estroform a doktor mi rekl kdybych prestala mohla bych si treba zpusobit potrat nahlou zmenou hladiny hormonu tak beru i ten utros poctive - a vzhledem k tomu ze jsme teda nasla // tak ho beru dal.........................
18. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jůů El to moc ráda slyším jsi šikulka jen tak dál já jsem dnes negativní :frowning2: ale doufám, že testuju jen brzy
18. jún 2009 o 09:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloa a nedas testiky do albumu?
18. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrobacek kolko si po?
18. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzu ale musim je zmensit
18. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka jsem 9DPO a 5DPET vím, že je brzy, ale nedá mi to :slight_smile:
18. jún 2009 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt skoro, vydrrrrrrrrrrrz :slight_smile: ja viem ze je to tazke a neviem ci vydrzim netestovat doma ako sme sa manzelikom dohodli
18. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem to tam dala -chrobi t je asi opravdu brzy drzim pesti
18. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka já mám doma taky zákaz :slight_smile:))) ale dělám to natajno ....
18. jún 2009 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el to jsou ale pořádné čárky :slight_smile:)) přeju at jen silí a kdy jdeš na krev?
18. jún 2009 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase vím, že v sobě nemám pregnyl :wink:
18. jún 2009 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok