• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Handi, ale spinit vubec nemusis :wink: Rozhodne to neni pravidlo, spis naopak.
Eloana, moc na tebe myslim :wink:
19. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El drzim palecky at to dobre dopadne :wink:
19. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka me dr rekla,ze pokud se po tydnu IUI spini je to vetsinou spojene z tehu.... :slight_smile:
19. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eloana. ja beriem tiež estrofem. neznižuje ti bazálnu teplotu? ja mám stále 36,8
19. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi dakujem za infosku. Vsak este je na to tyzden ci to je ono alebo nie, ale uz zacinam byt nervozna :sweat_smile:
19. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doufám, že já budu teda ten druhý případ bez špinění :wink: Naděje umírá poslední :grinning:
Suzanno a Afriko, jak velikou jste měly sliznici, že vám předpsali ten estrofem?
19. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 5mm a beriem ho naďalej aj po IUI. pred IUI sa mi zväčšila-vďaka liekom
19. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handina ja estofem neberu jen Utorgestan na prodlouzeni LF.Ja nemam se sliznici problem u me uz byla 10den cyklu 10mm a pred IUI mi dr rekla,ze je to vic nez dostatecne....a spinit se samozrejmne nemusi ,kazda jsme jina..Ja jednou spinila 6 den po IUI a proto jsem se dr ptala,ale stejne z toho nic nebylo ,takze ono vlastne nic neni jiste.
19. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna meriaš si bazálku?
19. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj merim,ale ono z tema vsema lekama, se na to neda moc spolehat.

http://www.fertilityfriend.com/home/1a4bb8
19. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, máte nějaké zkušenosti s FEMIGARDEM?
19. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jsem tu sliznici měla asi na hranici, když jsem měla cca 5,6 mm. Příště se na to dr. zeptám.
Promin Suzann, špatně jsem si přečetla dotaz Afriky, že byl na El :sweat_smile: Díky ale za užitečné info :wink:
Zkušenosti s Femigardem nemám :confounded:

Chtěla jsem se vás zeptat, zda vám taky dr. řikali, že po třech stimulovaných cyklech musíte na dva měsíce stimulaci přerušit. Prý hrozí, že se mohou začít dělat cysty.Já jsem teď po třetim IUI a tak mám strach, že když se nezadaří, tak budu muset zase dva měsíce čekat :frowning2: Jedině budu ještě přemýšlet, zda si nechat udělat IUI v přirozenym cyklu.
19. jún 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi nic mimco se neudrzelo HCG kleslo:(((((((((((((
19. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: el to snad není možný
19. jún 2009 o 10:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrzí ma to eloana, viem si predstaviť ako ťa to mrzí. ja som prišla o dieťa v decembri, ale nie hneď na začiatku
19. jún 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handina ja jsem ted po 3 stimulacich a mame take 2 mesice pauzu jestli se nezadari ,ale ani bych nemusela,ale chci ,asi to je vsude jinak.Bych si dala nejradeji pauzu 9 mesicu :slight_smile:
19. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El, to mě moc mrzí :frowning2:
19. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann, o té devítiměsíční pauze si už taky nějaký ten pátek nechávám zdát :grinning:
19. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El to niee :frowning2:
19. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El, moc me to mrzi :frowning2: Vim, jak se citis :pensive:
19. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby:wink: mate tu tolko info ze som z toho celu noc nemohla ani zaspat. A ja z toho tu neviem ani polovicu no asi to treba brat skor ako pozitivum ze nemam tolko skusenosti v tomto probleme.
handina: dik za info. bojim sa trosku aj tych tabletiek lebo kazdy nane reaguje inac ale pytala som sa na tu stimulaciu aj koly tomu aby som vedela aka je casova narocnost a kolko je potrebnych kontrol v care, koly tomu ze niesom na slovensku:frowning2: A ked najdu vela vajicok tak potom uz IUI ani nerobia? A co sa deje potom? Ozaj este aky je rozdiel medzi laparkou a HSG? robi sa HSG v nemocnici alebo u gynekologa ambulantne? Boze, ja som mimo SK, gynekologa mam v KE a chodim do caru v BA:slight_smile: tak preco si to neskomplikovat este viac?
kaciatko81: ano chodim do ISCARU, resp. bola som tam poslednykrat asi v 2007 kedy zistili manzelovi azospermiu. potom sme jeho riesili vonku. a teraz chceme znova naspet koly darcovskym
19. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sidlo, pokud je hodne vajicek, tak se IUI nedela a necha se tomu volny prubeh s tim, ze se muzete snazit. Ale kolik je hodne. Me IUI udelali i s 5 folikuly, coz uz vetsinou nedelaji.
HSG, nevim, jestli se dela u obvodniho gynekologa nebo v nemocnici, ale je to ambulantni vysetreni, rychle, jdes hned domu.
19. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sidlo, koukni sem do diskuze, tam urcite najdes spoustu info od holek, ktere uz vysetreni absolvovaly, kdyztak se jich vyptej na podrobnosti :wink:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=23807&vGroupOffset=40
19. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak holky kdybyste chteli vedet jak s HCG -tak mi ted psaal primarka, ze za negativni vysledek se povazuje HCG pod 9. nyni mam HCG 15 takze musim jeste v pondeli do gennetu jeste na krev. ale kleslo to takze..............
19. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El, moc ti budu držet palečky aby ti to HCG mile v pondělí překvapilo :slight_smile: Třeba ještě neni vše ztraceno :wink:

Sidlo, mně bylo v Caru řečeno, že pokud se mi udělá víc než tři folikuly, tak že půjdu na odběr vajíček a udělají mi IVF (s min. stimulací- za cenu cca 10.000,-Kč). Proto mě v Caru po stimulaci sledovali od 8. dne aby viděli kolik se vytvoří dominantních folikulů a kdyby jich bylo hodně, tak by mi zvýšili dávky a byla by příprava na to IVF.
Mně se vytvořily po clostibelgytu tři folikuly, takže byla IUI možná.Je ale vidět, že každý Car postupuje jinak.
Ještě jsem se tě chtěla zeptat, jestli manželovi zjistili příčinu azoospermie.
19. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

el, drž se...!!!

jinak já teda špinila v polovině cyklu vždycky a nikdy se nic neuhnízdilo :zipper_mouth: , tenhle cyklus je snad první, co nešpiním...

jinak mě IUI udělali se čtyřma folíkama :wink:
19. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sidlo, HSG mi dělali v Caru, byla to otázka cca 5 minut.

Misando, to jsem zvědavá jak to s těma čtyřma folíkama dopadne :slight_smile:Ale dvojčátka bych třeba brala, horší by to bylo s trojčátkama nebo dokonce s čtyřčatama :grinning: Kdy budeš testovat?
19. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, budete si robiť tehu testy po IUI? ja asi nie, nechám to na UTZ a krv :confounded:
19. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana -
tak tady si :slight_smile: Já jsem si říkala,že tě nikde nevidím.
Třeba to bude v pondělí v pohodě.Jednou se ta smůla musí prolomit.
Držím ti palečky.
19. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok