• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Afrika, já budu testovat v úterý nebo ve středu. Mě si nikdy po IUI na krev ani ultrazvuk nezvali, pokud jsem měla test negativní a dostala jsem menstruaci.

Která z vás je další na řadě s testováním?
19. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handina a kedy si bola na IUI?
19. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handina : no, já myslím, že se čtyřma folíkama to moc dobře nedopadne..všecky určo půjdou do kšááá :confused: ...ale za dvojčátka bych nakonec byla docela ráda - se bojim, že až budu chtít druhý mimi, tak budu tohle všechno absolvovat znovu :zipper_mouth:

já budu testovat příští pátek 26.6. - snad už bude Pregnyl z těla pryč...?
19. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika, byla jsem na IUI 09.06., takže to úterý by to měl být 14.den.

Misanda, s druhým mimi to může být i přesně naopak :slight_smile: Jak jsi měla velký ty čtyři folíky, když ti píchali Pregnyl?
19. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eloan, to je fakt divny, a proc to HCG v krvi se objevi ti nerikala??Kde se to vezme?? Ja mela 6 a taky stale pozitivni testy i v den ms. Ale uvidis jeste v pondeli, drzim palce.
19. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handi, já ti nevím, ty papíry zůstaly v Pronatalu :slight_smile: já tohle vypouštim, dr řekla, že jsou 3 super a jeden mega super..to mi stačilo :dizzy_face: ..jsem pako, vim...ale když já tomu IUI moc nedám...poprvé když jsem byla, tak jsem měla folík 24mm...teď byly větší...
19. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navíc mě pobolívaj prsa - takže to za týden dostanu...
19. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanda tak to jsou teda poradny folici ja mela 20mm a dr rikal,ze druhy den praskne...
Ja testovat nebudu,pockam rovnou na ms....ona me totiz vetsinou predbehne.
19. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misando, tak to si měla opravdu mega folíky! To snad nemůže ani nevyjít :slight_smile:
Prsa mě začala taky bolet a to mívám taky před MS :frowning2: Ještě mám od včerejška mikózu a můžu se udrbat :confounded: Měla jsem ji naposled cca před rokem a zaváděla jsem si nějaký globule, které se dají volně koupit v lékárně. Teď ale nevim, jestli si je mám koupit, protože kdybych nááááhodou :grinning: byla těhu, tak nevim, zda se můžou používat. Svědí mě to ale čím dál víc až trochu pálí, tak nevim... :cry: Máte s tím holky nějaká zkušenost?
19. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna ty chodievaš po IUI na krv a UTZ?
19. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handina urcite bych si zasla na gyndu,protoze si z toho muzes privodit zanet.
Holky me uz boli prsa 4 dny a do ms jeste daleko, navic i boleni prsou muze byt tehu priznak ,problem je,ze ony ty tehu a ms priznaky jsou si dost podobne :slight_smile:
19. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika ne ,u nas v centru mas zavolat,kdyz budes mit pozitivni tehu test.Vsude to delaji jinak.
19. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 4dňa IUI ma pobolieva dosť výrazne brucho, nemala ste s tím niektorá tiež problémy? môže to byť utrošom?
19. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika pricina muze byt ruzna...ja to obcas mivala z toho jak ti museji pri IUI nahmatat cipek,tenhle cyklus to pro me bylo taky dost bolestive.
Kdyz je OVU tak ma byt cipek vysoko nebo nizko?
19. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz jsem si to precetla ,ma byt posazen vysoko....a me ho prave nemohla vubec najit,tak snad jsme se vazne trefili do spravneho dne,protoze ty predchazejici IUI mi ho nasla vzdycky hned.
19. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám strach z toho brucha najmä preto, lebo pri prvom tehu ma bolelo stále a nakoniec to tak aj dopadlo :frowning2: . neviem čím to je, ale trochu ma to znepokojuje. ešte ma nezačali ani prsia bolieť ako pravidelne pred menzesom.
19. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika a kolik dni jsi po IUI?Stejne jsi byla jako ja 12.6.? Me dnes take trosku brali krece,neboj to nic nebude....
19. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme ten istý dátum-zapamätala som si ťa :wink: . tiež som bola 12.6. a budúci piatok idem na krv a UTZ.
19. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najradšej by som na to prestala myslieť a nechala to tak, ale nejako to nejde. už sa neviem dočkať budúceho týždňa
19. jún 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz poznam v utery bezpecne jestli jsem tehu nebo ne...
Ja uz tu 7 IUI ani nijak neresim,bud se povede nebo ne pak hezka dovca a kdyztak v srpnu IVF...
19. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika a to je tvoje 1 IUI?
19. jún 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno prvé, prvý krát som otehotnela plánovaným pohl.stykom. clostil. od 3-7 dňa 3x, pregnyl a duphaston.
19. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v utorok budem držať palčeky a daj nám potom vedieť. snáď ti to už výnde
19. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drundik: diky za info, vyskusam
handina: tak to si ma teda ozaj potesila ze to HSG robia aj v care. Bala som sa totiz toho ze nemam svojho gyn. v BA a ani zdravotnu kartu len europsky zdrav. preukaz. Takze vsetko co je mimo caru je trosku problem. Diky moc, budem dnes lepsie spat:slight_smile:
ozaj preco manzel nema spermie nikto nevie. no ani som velmi nepatrala. co mi to pomoze. som rada ze mi po mesa/tese zije:slight_smile:
19. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je opravdu vsude uplne jiny, jak tak koukam. U nas v CARu mam prijit 18 den po IUI na krev.
Handina, ja jsem mela taky vzdycky pri zavadeni utrose mikozu, taky jsem nechtela nejaky globule, kdyby nahodou. Pouzivala jsem bily jogurt a z venku jsem mazala gynopevarylem.
Rino hcg zacne vznikat pri uhnizdeni oplodneneho vajicka. Jinak po pichnuti Pregnylu se hcg vstrebava u kazde ruzne, u nekoho po tydnu v tele neni detekovatelnej beznyma testama u nekoho jeste treba za 10 dnu je slaba carka na testu.
Pokud jsou vysledky z krve nepresvedcivy, tak tehotenstvi neprosperuje, neco neni v poradku. Myslim, ze uz jsem se te na to ptala, co jsi pouziala za tehotensky test, ze mel tak vysokou citlivost, ze zachytil tak nizouckou hodnotu hcg? Jsem zvedavka zvedava :wink:
19. jún 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidlo, mne v iscare povedali, ze pokial bude treba zistovat priechodnost, tak ze uprednostnuju laparku. robia ju jednodnovou chirurgiou. neposlali vas na genetiku?
19. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81: a od coho zavisi ci treba zistovat tu priechodnost? proste kukne na teba a vidi? a robia to tiez v care alebo to uz robi tvoj gyn. alebo nemocnica? Na genetiku sme boli hned na zaciatku. Len to najzakladnejsie nas stalo 18tis. ale ty to mas asi zdarma. Gen. je ok, len zoberu krv a cakas na vysledky
19. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sidlo, sice to nebyl dotaz na me, ale zkusim odpovedet. Uz jsem to tady psala o nejakou stranku dopredu, existuje urcita hierarchie, jak se postupuje pri zjistovani pricin neplodnosti. Zacina se hromonalnim profilem a spermiogramem, pak vysetreni pruchodnosti, IUI a IVF. Laparku ti delaj vzdycky v nemocnici, takze v caru. A ostatni asi taky, ale s tim nemam zkusenosti, ale zase jsou tady diskuze, ktere se toho tykaj :wink:
19. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat zda by ste nektera nemela zajem o Profertil kapsle...puvodni cena 1000..prodam za 850...mame dve baleni po 60ks....nam teda hrozne pomoh,takze uz ho nepotrebujem..
19. jún 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok