• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
kaciatko81: tak to je ozaj dobra sprava ked to robia v iscare. A mozno aj lepsie laparka ako to druhe, to vraj dost boli a laparka asi ne. Nemam ani velmi moznost zistovat preco to mm nema:frowning2: Tu kde som trva len objednat sa asi 4 mesiace. A vsetko sa strasne vlecie a za jednu konzultaciu platis okolo 160eur. A ako to poznam tak sa nabehas jak....a aj tak ti nikto nic konkretne nepovie. Pytala som sa doktora ktory robil mesa/tese, tak mi povedal ze z nalezou nenasiel nic zle. tak dufam, lebo tiez som sa o neho bala. no si myslim ze to je proste priroda.
22. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81: preto nam asi aj robili tu genetiku, ze pre pripad ked by nieco nasli tak koly tomu ze tam je podozrenie na nejake gen. odchylky kedze to nevychadzalo von. Ale mali sme to ok. takze asi priroda a carnobil
22. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj mas pravdu EL, psychika dela hodne.Ja si chci dat taky pauzu,kdyz to ted nevyjde,protoze uz dal nemuzu....uz je to pres dva a pul roku snazeni a clovek z toho akorat blbne :confounded:
22. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz to nejde ja uz taky nemuzu sice ot je teprve 3iui to cekani a hlavne uz 3a pul roku sedim doma a rok a pul se snazime a ja na nic jineho nemyslim.... jdu delat ke konim zustanu v oboru to jsme rada sice jsem ING. a budu kydat hnuj ,ale nekde zacit musim:slight_smile: a ja na praci s konmi jsem zvykla a hlavne me bavi..... a lepsi delat neco co bavi. Hlavne me vyjdou vstric kvuli male
22. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my se snažíme rok a čtvrt a já to mám obráceně, já z toho byla hotová na začátku a čim dýl se snažíme, tim víc bych řekola, že jsem v pohodě, pač věřím doktorům a svýmu tělu a někdy to prostě vyjde...až se v nebíčku najde nějaká dušička, která bude jenom pro nás...pak to přijde :wink:

el, super práce...hned bych měnila!!!
22. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja to taky prilis neresim ,ale jak se to blizi ...... neb testovat stejen musim... pac to nedostanu kdyz budu brat utros.a pak se stane toto -test pozitivni krev taky....a stejen nic . na to uz nemam nervove silu ,takze oddech potrebuji
22. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já taky budu muset testit, pač to asi přes utrouš nedostanu, což je super, pač si to potřebuju posunout kvůli dovolený :grinning:

el, tak v takovýhle situaci já nebyla, takže nemůžu soudit...
22. jún 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyby se to nestalo jdu do toho dal ..... ale ted vim ,ze to proste nema cenu dokud to budu takto resit neotehotnim a kdyz jo tak to dopadne jako ted......
22. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanda ja mam stejny plan...zkusit testit a kdyz nic chci brat Utros,protoze si to taky potrebuji oddalit kuli dovce,ale jeste nevim jak na me Utros pusobi ,nekomu ms prijde i presto,ze bere Utros...
El, asi si to chce odpocinout a chvilku myslet take na neco jinyho,takhle kdyz jsi doma se ti to asi nepodari,takze si myslim,ze ses rozhodla spravne :wink:
22. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El a meris teplotu??
22. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nemerim
22. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě přijde, že akorát psychařim pár dní po IUI, jestli je všechno jak má atd...no, a teď si myslim, že na testu bude samozřejmě / ...ale pozoruju se, to jo...to je debilní...
22. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja myslim,ze to pozorovani je normalni..ja se nepozoruju po IUI ale okolo terminu ms ma to asi tak kazda z nas...
El jaky jsi mela teploty ,kdyz si brala Utros? Drzel ti je nahore?Byl rozdil v teplotach v cyklu s Utrosem a bez?
22. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi ja nevim neb jsem merila teplotu poprve
22. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suz, já myslim, že rozdíly tam budou. já to chtěla zkusit měřit tenhle cyklus, ale nějak jsem na to pozapoměla...ale myslim, že Utrouš teplotu zvyšuje...
22. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Me ji totiz ze zacatku vubec nezvysoval ,porad jsem ji mela stejnou jako bez utrose,ale ted ke konci mam vyssi nez jindy..
22. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, třeba ti vyjde test?? :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak dlouho vydrží PRegnyl v těle??? i třeba 14dní?
22. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pregnyl je tak do cca 14 dni jak komu. Eloan jdes ke konim? To je hezky, ja taky shanim praci, taky doma po matersky s malou, no ale u nas nic neni, ja bych tak sla do skolky nebo do nemocnice, ale s ekonomkou nemam sanci. Jeste bych chtela jen na 6 hodin tak to uz vubec neni.Ach jo, ja chci mezi lidi. :cry:
22. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky z toho byste se vazne po...... byla jsme v tom gennetu at mi reknout co a jak tedy a co myslite ................. ztratili mi krev !!!!! to uz vazne neni mozne....
22. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

misanda, ja som si robila tehu test len tak zo srandy, na treti den po pregnyle a druhu ciarku som ledva videla. MM ju tam ani nevidel. !!!

baby, poznate niekoho, komu nezabral pregnal 10 000 j. a nedopomohol k ovulacii?
22. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, já si řikám, že si udělám test snad dneska, nebo zítra, pač je mi blbě a chci tam prostě vidět / a říct si, že těhotná fakt nejsem, ale leze na mě třeba chřipka nebo něco!!!!!!

El, no to snad neni pravda!!!!!!!!!!§ a co teda jako?? musíš znovu????
22. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mela bych jenze ot je 30km tam 30 zpet.... nemam rano hlidani..... zkusim jeste testnout pokud bude negativni nebo slaboulinka tak na to kaslu...... ja uz nemam silu ani na toto. to je furt neco.......
22. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takže zkust a když tam bude slabounká, tak další den, dokud nezmizí nebo nezesílí..jestli to teda chápu dobře :grinning:
22. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ještě dotaz, kolísaj vám někdy bolesti prsou? mě začaly bolet od tý ovulace cca v neděli 14.6....pak lehce přestaly, ale furt byly citlivější a dneska už si na ně zase nemůžu ani šáhnout - což znamená že MS se blíží - to jsou moje menstrumetry :grinning:
22. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem vypadla, ale už jsem zpátky.
Tak my si taky dáváme teď pauzu s IUI do září, tak to je náhodička :wink: :grinning:
Tedy pokud to nevýjde.

El to je opravdu zvláštní, taky by mě to asi dorazilo a dala bych si oddych. Psychika je mrcha.

Mišando my se snažíme už přes tři roky a taky mi připadá, že čím je to dýl, tím vím to beru spíš sportovně.
Prostě už vím, jak moje tělo funguje, bude to taky tou praxí okolo :grinning: Nějak nevyšiluju, že se nedaří, ono to jednou příjde. A paní doktorka v centru mi řekla, že jsem ještě mladá :grinning: (29), takže i to mě ujistilo, že na IVF je ještě čas.

Mišo taky mě bolívají prsa, kolísá to, někdy si na ně nemůžu ani šáhnout (podprdu nejlíp i na noc :grinning: :grinning: ) ale po tom utrouši mám utrum. :wink: :grinning:
22. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po utrouši tě nebolí?? tak to mě teda tenhle cyklus jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..já už funguju fakt nějak obrácenně!!!

Bubli, tři roky je dost :confounded: to doufám, že už miminko bude na cestě..jestli už nebude venku. A jakýže máte problém? už jsi tady o tom určo psala, akorát se mi nechci listovat zpátky :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny, tak zítra ráno už budu testovat. Test bude určitě negativní, protože žádný příznaky na sobě nepociťuju :angry: Minulý týden mě ještě bolela prsa, ale dneska, den před MS, už nebolej :cry: Tak to mám vždycky před MS. Mám ale tenhle měsíc nějakou oslabenou imunitu, protože se mi udělaly afty, které jsem neměla cca 2 roky, a ještě se mi přidala ta mykóza, takže ještě v skrytu duše někde maličko doufám... :wink:

El, teda ty si teď vybíráš tu smůlu :frowning2: Stále můžeš být ale mile překvapena, pokud ti teda nedorazí ta mrcha :angry: Držim pěstičky!!!

Bublinko, tak ty máš už 3 den zpoždění? Píšeš, že po utroši tě nebolí prsa, to mě teda týden před MS bolí po utroši víc než normálně. To je zajímavý, jak to má každá jinak :slight_smile: Už si vysadila utroš?

Misando, jak ti je blbě, že by snad od žaludku? :wink: :grinning:
22. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenze mrcha asi dorazila ......zatim spineni ale uz je asi tu asi zkusim test a dle toho pujdu nebo nepujdu na tu krev
22. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok