• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
handi...a kdy jsi byla na tom IUI?? 12týho???
22. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misando, 09.06, takže zítra budu 14 den po. Chci si udělat test, abych popřípadě vysadila utroš.
22. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handi, budu držet všechno co mám...!!!! jednou se štěstí usmát musí..když ne teď, tak příště!!!
22. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Handi taky na tebe budu myslet, snad se to vyvrbí i u nás, jsme na to úplně stejně ale já testovat nebudu, počkám ještě tak 2 dny a pak by mrcha měla dorazit. I minulý měsíc to bylo 4 dny po dobrání utrouše.
Já utrouš brala jen do 10 den po IUI, pak už ne, doktorka mi nedává větší balení nikdy.

Míšo my nemáme VŮBEC žádnej problém a v tom to je. Není co léčit a stejně se nedaří. Fakt je to divný, jak ošklivě si ta matka příroda někdy zahrává co? :angry:

Handi, tak doufám, že začneš s tím těhu a pak to tu poběží jako na drátkách!!! :grinning:
22. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, tak jsme na tom stejně :confounded: a o IVF jsi neuvažovala??? byla jsi diagnostikována jako Idiopaticky neplodná???

jinak já mám utrouš na tři týdny po IUI...
22. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji! Taky si řikám, že jednou už se to štěstí musí unavit :slight_smile: A když ne, tak mám mít dva měsíce pauzu a v září znova hurá do boje :grinning: A jak se cítíš ty?
22. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublinko, držim ti taky moc pěstičky!!! Já doufám, že El nám tady nastartovala těhubus a my si k ní postupně přistoupíme :grinning:
22. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se dneska cítím mega příznakově...proto uvažuju, že to risknu, asopň vypudim těhotenský myšlenky z hlavy, když tam bude jenom jedna / :slight_smile: :slight_smile: a budu zase v pohodě :slight_smile:
22. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nad IVF ještě neuvažuju, zatím nejsou finance, holt vlastní bydlení něco stojí. A teprve jsme začali s IUI a je to běh na delší trať, takže u toho zatím zůstanem.

Míšo diagnózu fakt nevím, někteří doktoři jsou fakt divní a člověku toho moc neřeknou. Těsně před nástupem na IUI jsem změnila gynekologa, jelikož moje doktorka od nás prostě dala ruce pryč a hotovo. Děs. A doktorka v centru taky říkala, že na IVF zatím ještě neee.

Handi já se necítím vůbec těhotně. Nic mě nebolí, snad jen pobolívá břicho - sem tam. Prostě takový nenápadný předvoj mrchy. Jako obvykle. Takže se zítra testni a když nic, tak v září půjdem do boje obě zase!! :grinning:
22. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misando, jak to myslíš mega příznakově?! Koukej nám to popsat :wink: :slight_smile:
22. jún 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Míšo fakt?? Téda aspoň někdo, to je fakt pozitivní myšlenka dne :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli...jasný..prvně vyzkoušet IUI, to je jasná. já jsem říkala, že do IVf bysme šli příští rok...to už budeme mít pár IUI za sebou...a kam chodíš, do jakého CARu?

Handi : jsem hrozně unavená, což ale může být z náročného víkendu...a nemůžu si šáhnout na prsa - což může být předvoj MS, jako vždy :slight_smile:
22. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, neboj, zítra nebo tak napíšu, že tam mám stejně jenom jednu / !! :confounded:
22. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já chodím do Fertimedu v Olomouci. Zatím mi IUI úplně stačí, když si vzpomenu, že jsem minulej měsíc vyšilovala z toho, co mě čeká....raději ještě nějakou dobu zůstanu u toho známého. :sunglasses:

Akorát mě štve, že nemůžu brát Clomhexal, bo bych z toho aby vybouchla. Je to škoda, tak zkoušíme bez stimulace, ale aspoň 2x za cyklus. :grinning:
22. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my stimulujeme (prý je vyšší šance?) ale zase můžejme na IUI jenom obměsíc...tak stejně máš hrazeno jenom 6pokusů ročně,...tak to ob ten měsíc vychází...
22. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nás je to vlastně 2x do měsíce, takže můžu jen 3 měsíce v roce... tak si vyber :unamused:
22. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a proč tě nestimulujou???
22. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Protože mám náběh na hyperstimulák. Nechcou to riskovat.
22. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzanna, mne sa tiež teraz mierne zvýšila BT oproti 3 dňom dozadu- z 36,7 na 39,9-37. uvidíme ako dopadneme.
22. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, tak to jo...a jak by to ale dělali při 'IVF???
22. jún 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chyba 36,9-37 :grinning:
22. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda to fakt nevím. :frowning2:
22. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, já myslim, že na něco budeš reagovat normálka...nebo když máš náběh na hyper u jedněch hormonů, tak máš náběh i u dalších???
22. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Těžko říct, já se ptala doktorky, jestli mi třeba nemůže dát něco jinýho a ona mi trvdila, že ostatní léky i ty v injekcích na IVF už jsou jen silnější. Těžko říct, co bude dál. A ta doktorka nedělá jen IUI ale i IVF. Snad něco vymyslí v tom září. Já bych to klidně riskla pro příště. :wink:
22. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublinko, a ty jsi měla nějakou přehnanou reakci ( hodně folíků) po Clomhexalu nebo Clostilbegytu?
22. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo měla po Clomhexalu, bylo to fakt něco hrozného. I když jsem to miminko fakt chtěla, byla jsem nucená to vysadit, protože mě fakt strašně bolelo břicho a gyndařka se tvářila docela vyděšeně. A to pomlčím o těch hrozných vedlejších příznacích (málem jsem omdlela v obchodě). Síla, to utrouš je oproti tomu fakt slabej čajíček. Nikomu to nepřeju.
22. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky za chviličku mizím z práce domů, ale ráda si s váma povykládám zítra !! :grinning:
Tak Handi, hodně štěstí a nezapomeň se BRZY ozvat, všechny jsme straaašně zvědavé. :grinning:
22. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ked uz preberate "priznaky" tak ja mam strasnu pazravku - je zo mna kyselina. Zjem vsetko co predo mnou neutecie. Bolia ma prsia, tak mierne a ked ma chyti taky vlci hlad tak mi tak divne a pobolieva ma brusko. Hotove tehu priznaky :grinning:
22. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
se mnou utrouš nic nedělá...ono asi záleží jestli se zavádí vaginálně do pipinky :slight_smile: nebo ho papáte :slight_smile:
22. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mate vsetky utros? nikto nema crinone?
22. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok