• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
já jsem utroušová :slight_smile:
22. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanda meriaš si BT? utroš máš vaginálne?
22. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neměřim..jsem chtěla, ale nějak jsem na to pozapoměla a pak se mi nechtělo. A vaginálně..nebudu riskovat, že mi po něm bude pak zle...
22. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublinko, tak hezký zbytek dne :slight_smile: Zítra podám hlášení :wink:

Potvorka, já mám taky hrozně žravou, ale myslim si, že u mě to způsobujou ty hormony co jsem užívala :cry: Já si zavádím vždycky utroš.Crinone neznám.
22. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš nejaké tehu príznaky? kedy ideš testovať? ja to nechám na krv v piatok. prsia ma nebolia-vždy pred menzes ma pobolievajú, ale býva mi na vracanie ako pred menzes a mám bolesti brucha. BT som mala nižšiu 36,7, ale teraz za posl.3 dni sa mierne zvýšila 36,9. beriem aj estrofem a ten znižuje-ževraj BT
22. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri zavádzaní utroša sa tiež zvyšuje BT? myslím tím keď ho nejem :slight_smile:
22. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si myslím, že se zvyšuje..
22. jún 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holčiny, tak já už to dneska v práci taky balim. Zítra podám hlášení, tak mi, prosím, držte palce :wink:

Ještě jsem zvědavá na Suzann, protože psala, že začátkem týdne už by mohla poznat jak na tom je :slight_smile:
22. jún 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím všechno co mám..taky balim...tak lálá zítra holky!!!
22. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika, já si taky myslim, že utroš BT zvyšuje.
22. jún 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak mám ještě docela hezkou Pregnylovku :slight_smile: a to mi Pregnyl píchli před 13dny :slight_smile: takže bacha na něj :slight_smile:
22. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misando jojo to bejva, jestli je fakt videt tak cekej jeste tak 3-4 dny. Po IUI teda budes 11 den?To je brzo jeste- vydrzat!!
22. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rina1.bola si na UIU?
22. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som mala tiez utros a bolo to v pohode. Meriam si teplotu uz vyse pol roka a pri nom som ju mala stale rovnako vysoku, ziadne kolisania, tak neviem, ci to je dobre, alebo zle.
A priznaky z neho boli take typicke hormonalne, takze sa dalo tazko orientovat.
Uvidime ako to bude tentoraz, v piatok idem na 2. IUI. Drzte palce :slight_smile:
22. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak u me z toho asi nic nebude,teplota si dneska klesla a taky nic necitim...jsem dnes 11 DPO
jeste pockam do zitrka a pak uz to bude uplne na 100% jasny.Jinak vsem ostatnim drzim palecky :dizzy_face:
23. jún 2009 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno všem, tak jsem se chystala dneska ráno testovat, ale zjistila jsem, že už mi doma nezbyl žádnej test :angry: Přitom jsem byla přesvědčená, že mi od minule jeden zbyl :frowning2: Tak musim dneska vyrazit do lékárny si ho koupit.Pokud to ovšem dřív nedostanu. Dneska jsem od tří hodin nemohla spát, protože jsem měla bolesti jako když mám dostat MS. Chtěla jsem si vzít ibalgin, ale nezačala jsem špinit, tak jsem si ho nevzala.Což je dost divný, protože většinou když mě začne bolet břicho, tak už začnu špinit a MS se hned dostaví. Asi mi to bude držet ten utroš :unamused: Máte s tím holky taky zkušenost, že když berete utroš tak máte bolesti jako při MS dříve než MS skutečně dorazí?
23. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handina ja mela bolesti na ms asi tak pred 4 dny,ale ted necitim uz vubec nic jen obcas pichani v prsou..dnes by mi mela ms dorazit,ale asi mi to taky bude drzet Utros nebo ja nevim,beru ho popve.
23. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak jsem už konečně dorazila do práce a můžu se přidat.
Já jsem začala ten utrouš taky zavádět, je to fakt, že ty vedlejší příznaky jsou šílený, když se utrouš jí, naopak ne.

Handi ... dneska mě začalo bolet břicho...tak taky čekám, co z toho vyleze, asi MS :cry: :confounded:
Taky zatím žádné špinění, nic. Ale co není může být. Občas je to tak, že špiním i 3 dny před a jindy zas vůbec, tak těžko říct .. :confounded:
Ale je fakt, že ségra když byla těhu, tak ji bolelo břicho docela dost, že ji to třeba i budilo v noci.
Handi já testy doma raději nemám, aby mě to nesvádělo testovat. :grinning:
23. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata. Mna nejak prestali boliet prsia :confounded: Brucho ma stale pobolieva a bazalka sa celkom drzi. Len sa bojim aby som nebola chora, lebo vcera vecer som mala 37,2 a prespala som asi 10 hodin co sa mi nestava :confounded:
23. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potvorko možný to je, asi bych tak nebazírovala na teplotě. Však ono se to nějak vyvrbí :grinning: uvidíš. Co testnout? Jak dlouho jsi po IUI?
23. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli zatial som 11 po takze to je este skoro
23. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, já včera testovala, včera jsem byla 11dní po IUI a do deseti minut tam byla druhá slabá // takže ještě PRegnyl řádí v těle... :slight_smile: skočim na to znovu ve čtvrtek nebo v pátek..ale pochybuju... :confounded:
23. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidim, pokud to nedostanu, tak si dneska koupim test a testnu se zítra ráno. Kupujete si Mamatest s těmi dvěma testy nebo spíš ty dražší testy?
Potvorka, ta teplota by mohl být taky příznak :slight_smile: V těhotenství můžeš mít zvýšenou teplotu a pokud ti nic jiného neni... :wink:
Misando, kolik ti píchali toho Pregnylu? Mně dali 5000 jednotek a prý vymizí Pregnyl nejpozději do 5 dnů.Třeba už to neřádí Pregnyl v těle :slight_smile:
23. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Handi, kolik je jedna ampulka? 500 ?? tak jsem dostala dvě...jinak já jsem měla citlivej test těch 10...
23. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misi podla mna to uz nie je pregnyl :wink:
23. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bublinko, tak ty jsi už teď taky nervózní viď? Utroš už máš vysazenej dávno, takže by se ti to normálně nemělo zpozdit ne? Myslim na tebe, ať tě ta mrcha na devět měsíců obejde :wink: :slight_smile:
23. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Míšo tak tos mě potěšila. Já dostala taky dvě injekce Pregnylu a nemám potuchy, kolik jednotek to je.
Těžko říct, jestli je to pregnylovka, ta druhá čárka. Taky by to mohlo být začínající těhu. A co další příznaky, prsa pořád bolí? Mně vždycky když přestaly bolet, tak jsem to do dalšího dne dostala.
23. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Handi díky, s utroušem teprve začínám, zatím druhá zkušenost. Tak uvidím. :grinning: Díky, musela jsem se usmát tomu...devět měsíců tě mrcha obejde... :grinning:
23. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misando, tak to jsi dostala 10 000 jednotek, ale stejně si myslím, že to už Pregnyl nebude. To zjistíš snadno, když ti zítra čárka zesílí, tak jsi těhu tuty fruty :slight_smile:
23. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jo, když to zítra nedostanu, tak si koupím testík a zkusím to :grinning: přesvědčily jste mě. V pátek jdu na kontrolu se štítnou žlázou, tak ať mám jasno!!
23. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok