IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
handina
23. jún 2009
El, jak dopadlo testování?
misanda
23. jún 2009
já ale testovat zítra nebudu, pač těhotná nejsem, necítím se těhotně. prostě jenom ještě Pregnyl.

jedna ampulka je 5000?? proč jsem toho dostala tolik? 🙂
handina
23. jún 2009
Tak to nás tenhle týden bude testovat hodně. To jsou nervyyy 🙂
misanda
23. jún 2009
holky, aspoń jedný to vyjít prostě MUSÍ !!!!
handina
23. jún 2009
Misando, nejčastěji dávaj 10 000 jednotek, dávají to i podle váhy. Mně ale nechtěli moc dávkovat hormony, protože moje tělo čím víc stimulovali, tak hůř reagovalo.
misanda
23. jún 2009
aha aha, no, takže včera to ještě PRegnyl byl..uvidíme, co bude dál..jestli něco...
potvorka88
23. jún 2009
Misi mne sa zda ze ty odmietas moznost byt tehu 😉 Co ked si? 😉
misanda
23. jún 2009
Potvorko, nejsem 🙂 tim jsem si jistá...to bych přece na sobě nějak poznala...a nic mi neni...a ještě je na testování brzo přece...a nebylo to v limitu..stín byl až za 10min...
kaciatko81
23. jún 2009
ahojte 😃
miska, drzim palce x-)
potvorka, ja hovorim, ze lepsie byt zmierena s horsim a byt milo prekvapena 😉 takze ked miska bude tehu, tak sa bude mooooooc tesit x-)
potvorka88
23. jún 2009
Vies kolko zien je a bolo tehotnych a ani o tom nevedeli? Ja ked som bola tehu tak okrem chybajucej mrchy mi nic nebolo. Chvilu ma boleli didy ale inak nic 😉
potvorka88
23. jún 2009
Ja viem kaciatko, je to potom mensie sklamanie. Preto si nevravim ani ze som ani ze nie som. Cakam 😃
misanda
23. jún 2009
holky, taky jsem zastáncem toho, že radši s tim nepočítat a jednoho dne být překvapená, než si říkat, jooo a teď otěhotnim a ono prd.

to mi říkala už i moje mamča, že jí nebolely ani ty prsa, že nepoznala, že je těhotná, krom toho, že nedostala MS.

Potvor, a ty testíš v pátek???
potvorka88
23. jún 2009
Hej v piatok rano. Nech sa mozme s muzikom hned vyplakat ak to nevyjde lebo idem prec na firemnu akciu a vratim sa az v sobotu a asi by som to sama nezvladla keby mi oznamili ze nic z toho nie je. Radsej to chcem vediet dopredu. Cakame na nase stasticko uz 2,5 roka tak by to uz konecne mohlo vyjst.
misanda
23. jún 2009
potvor, 2.5roku je sado...my od března 08... :-S já mám právě taky v pátek akci, takže testovat musim i když se mi nechce...nebo to nechám náhodě..ještě nevim...
potvorka88
23. jún 2009
Ja by som aj teraz hned, ale zase ani nechcem a rada by som to nechat na tu krv. Strasne sa to vo mne bije :-S
misanda
23. jún 2009
Potvor, to mi povídej..já se včera neudržela, mno :-S a teďvim, že jsem měla :-S

já na krev ani nepůjdu, jestli nenajdu v pátek //
potvorka88
23. jún 2009
ja musim, teda mala by som
misanda
23. jún 2009
já mám taky žádanku od dr, ale jestli bude negativní test, tak se na to vyprdnu...a řeknu, že jsem nestíhala kvůli práci 🙂
potvorka88
23. jún 2009
Zda sa, ze dnes to tu iba my 2 tahame 🙂

Bohvie co je s El. Mohla by sa ozvat ako dopadla.

Ja uz teraz padam z prace, takze babenky vidime sa az zajtra.
janik8774
23. jún 2009
misanda - co si měla za test že měl citlivost 10 ?
misanda
23. jún 2009
Jani - myslim že se jmenuje Combo, je amééérickej 🙂 mám ho od lékárnice - kamarádky, prý je super!
misanda
23. jún 2009
jinak ale citlivost 10 máš i u RApiClear nebo BlueClear, ty jsou taky dobrý 😉
handina
23. jún 2009
Tak já jsem si o polední pauze skočila do lékárny pro RapiClear, ale testování nechám raději až na ráno.
Misando, ty jsi se teď testovala ráno nebo odpo?
misanda
23. jún 2009
handi : já testovala včera odpolko..nebo spíš navečer...cca v šest 🙂...držim ti všechno co mám!!!
handina
23. jún 2009
Díky! Já si počkám raději na ráno, protože přes den hodně piju, tak ať ta / je zítra kdyžtak tutová 😃
misanda
23. jún 2009
handi, taky hodně piju 🙂 ale budu kdyžtak taky testovat už jenom ráno...
handina
23. jún 2009
Misando, ještě hodně piješ a máš navečer slabou druhou, tak to vypadá na dvojčátka 🙂 A že by byly pěkný z těch pěti folíků 😃 Dneska se s vámi loučim, protože už letim domů.Tak pa pa zítra 😉
janik8774
23. jún 2009
misanda - dík za tip na test.Ono na některých není napsána citlivost - alespon jsem to tam nenašla.
Řikala jsem si že při dalším pokusu nebudu testovat ,ale toto mě docela nahlodalo. 🙂
misanda
23. jún 2009
janik : já myslm, že ty citlivý testy jsou fakt super, akorát jsou dražší...tak když víš, kdy testovat.

Handi, zítra udělám test a uvidíš, že tam nic nebude!!!
janik8774
23. jún 2009
misanda - takhle citlivý test je fakt super.Já jsem měla test s citlivostí 20 a myslela jsem že citlivější už není.Byl po 7 dnech od početí.Jsem zase o kousek chytřejší.
Jsem zvědavá na ten tvůj test.To je testování po 14 dnech?

Začni písať odpoveď...

Odošli