• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
El, jak dopadlo testování?
23. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já ale testovat zítra nebudu, pač těhotná nejsem, necítím se těhotně. prostě jenom ještě Pregnyl.

jedna ampulka je 5000?? proč jsem toho dostala tolik? :slight_smile:
23. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to nás tenhle týden bude testovat hodně. To jsou nervyyy :slight_smile:
23. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, aspoń jedný to vyjít prostě MUSÍ !!!!
23. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Misando, nejčastěji dávaj 10 000 jednotek, dávají to i podle váhy. Mně ale nechtěli moc dávkovat hormony, protože moje tělo čím víc stimulovali, tak hůř reagovalo.
23. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha aha, no, takže včera to ještě PRegnyl byl..uvidíme, co bude dál..jestli něco...
23. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Misi mne sa zda ze ty odmietas moznost byt tehu :wink: Co ked si? :wink:
23. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Potvorko, nejsem :slight_smile: tim jsem si jistá...to bych přece na sobě nějak poznala...a nic mi neni...a ještě je na testování brzo přece...a nebylo to v limitu..stín byl až za 10min...
23. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :grinning:
miska, drzim palce :dizzy_face:
potvorka, ja hovorim, ze lepsie byt zmierena s horsim a byt milo prekvapena :wink: takze ked miska bude tehu, tak sa bude mooooooc tesit :dizzy_face:
23. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vies kolko zien je a bolo tehotnych a ani o tom nevedeli? Ja ked som bola tehu tak okrem chybajucej mrchy mi nic nebolo. Chvilu ma boleli didy ale inak nic :wink:
23. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja viem kaciatko, je to potom mensie sklamanie. Preto si nevravim ani ze som ani ze nie som. Cakam :grinning:
23. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, taky jsem zastáncem toho, že radši s tim nepočítat a jednoho dne být překvapená, než si říkat, jooo a teď otěhotnim a ono prd.

to mi říkala už i moje mamča, že jí nebolely ani ty prsa, že nepoznala, že je těhotná, krom toho, že nedostala MS.

Potvor, a ty testíš v pátek???
23. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej v piatok rano. Nech sa mozme s muzikom hned vyplakat ak to nevyjde lebo idem prec na firemnu akciu a vratim sa az v sobotu a asi by som to sama nezvladla keby mi oznamili ze nic z toho nie je. Radsej to chcem vediet dopredu. Cakame na nase stasticko uz 2,5 roka tak by to uz konecne mohlo vyjst.
23. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potvor, 2.5roku je sado...my od března 08... :confounded: já mám právě taky v pátek akci, takže testovat musim i když se mi nechce...nebo to nechám náhodě..ještě nevim...
23. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja by som aj teraz hned, ale zase ani nechcem a rada by som to nechat na tu krv. Strasne sa to vo mne bije :confounded:
23. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Potvor, to mi povídej..já se včera neudržela, mno :confounded: a teďvim, že jsem měla :confounded:

já na krev ani nepůjdu, jestli nenajdu v pátek //
23. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja musim, teda mala by som
23. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já mám taky žádanku od dr, ale jestli bude negativní test, tak se na to vyprdnu...a řeknu, že jsem nestíhala kvůli práci :slight_smile:
23. jún 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zda sa, ze dnes to tu iba my 2 tahame :slight_smile:

Bohvie co je s El. Mohla by sa ozvat ako dopadla.

Ja uz teraz padam z prace, takze babenky vidime sa az zajtra.
23. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misanda - co si měla za test že měl citlivost 10 ?
23. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani - myslim že se jmenuje Combo, je amééérickej :slight_smile: mám ho od lékárnice - kamarádky, prý je super!
23. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jinak ale citlivost 10 máš i u RApiClear nebo BlueClear, ty jsou taky dobrý :wink:
23. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak já jsem si o polední pauze skočila do lékárny pro RapiClear, ale testování nechám raději až na ráno.
Misando, ty jsi se teď testovala ráno nebo odpo?
23. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
handi : já testovala včera odpolko..nebo spíš navečer...cca v šest :slight_smile:...držim ti všechno co mám!!!
23. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Díky! Já si počkám raději na ráno, protože přes den hodně piju, tak ať ta / je zítra kdyžtak tutová :grinning:
23. jún 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
handi, taky hodně piju :slight_smile: ale budu kdyžtak taky testovat už jenom ráno...
23. jún 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Misando, ještě hodně piješ a máš navečer slabou druhou, tak to vypadá na dvojčátka :slight_smile: A že by byly pěkný z těch pěti folíků :grinning: Dneska se s vámi loučim, protože už letim domů.Tak pa pa zítra :wink:
23. jún 2009 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misanda - dík za tip na test.Ono na některých není napsána citlivost - alespon jsem to tam nenašla.
Řikala jsem si že při dalším pokusu nebudu testovat ,ale toto mě docela nahlodalo. :slight_smile:
23. jún 2009 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janik : já myslm, že ty citlivý testy jsou fakt super, akorát jsou dražší...tak když víš, kdy testovat.

Handi, zítra udělám test a uvidíš, že tam nic nebude!!!
23. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misanda - takhle citlivý test je fakt super.Já jsem měla test s citlivostí 20 a myslela jsem že citlivější už není.Byl po 7 dnech od početí.Jsem zase o kousek chytřejší.
Jsem zvědavá na ten tvůj test.To je testování po 14 dnech?
23. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok