• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jani, já testovala 11den od IUI...což jsem asi neměla...nechám to asi na pátek a uvidí se, co bude, nebo spíš nebude :grinning:

určo si kup ten test, je to formou takové jakoby tužtičky...dá se říct, že hned víš, na čem jsi... :wink:
23. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanda- ten test Combo není ani drahý na to že je tak citlivý - na netu za 37kč.
23. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanda - no toho se bojím asi nejvíc :frowning2: Okamžik pravdy.
23. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak vám hned po ránu musím pokazit náladu. Dneska nad ránem se ohlásila MRCHA a se vší parádou, fakt od 4 od rána trpím jako pes. Občas ty bolesti... no jestli to není ta příprava na porod, tak to fakt vzdávám :grinning:

Míšo, to je fakt zajímavý s těma testama. Taky jsem si myslela, že 20 je nejcitlivější. Asi se budu muset jít trochu poinformovat do lékárny :grinning: :grinning: :grinning: na nějaký ty novinky. Za poslední dobu jsem fakt docela mimo :grinning:

Míšo fakt si myslím, že jsi nejlepší adeptka odstartovat tu ten velkej BOOM těhulkování!!!!! :wink:
24. jún 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jen upozornuju u hodne citlivych testu na vyssi riziko falesne pozitivnich vysledku, at pak neni clovek zbytecne zklamany :wink:
24. jún 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

tak jsem dneska ráno (přes noc jsem fakt dva litry vody nevypila :grinning: ) udělala test a je tam stále ten samej stín, ani neslábne, ani nesílí. takže těhotná NEJSEM!
24. jún 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Míšo neházej flintu do žita, zajdi si na tu krev, ať posoudí odborníci :wink:
24. jún 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata

Misi daj tomu este tie 2 dni, jo?
24. jún 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nene, koupim si jinej test a udělám ho v pátek nebo sobotu a myslim, že to bude jasný. nechci žít v naději a pak být zklamaná...ani náhodou. myslim si, že kdybych byla těhotná, tak by čárka sílila - což nesílí a kdyby to byl Pregnyl, tak by zase bledla - což taky mi přijde, že nebledne..ale možná jo, jenom si nepamatuju, jak to bylo v to pondlěí. takže jinej test a je to jasný.
24. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, s tou MS je mi to líto :confounded: - život je fakt svině. a co bude teď dál s tebou?
24. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno všem, tak já jsem ráno taky testovala a klasicky byl test sněhobílý :angry: Vysadila jsem teda už utroš a čekám na tu mrchu :slight_smile: Opět jsem od čtyř od rána nespala, protože jsem měla bolesti břicha jak když to mám dostat, vystřelovali mi až do konečníku a nic. Mně ten utroš MS určitě brzdí!
Bublinko, tak jsme na tom stejně, takže spolu půjdem do boje opět v září :wink:
Misando, to vypadá fakt nadějně!
Tak teď jste na řadě děvčata vy, tak to tu koukejte odstartovat to těhulkování! :slight_smile:
24. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, Handi je mi to luto :frowning2:
24. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já půjdu v září na laparku a v říjnu do toho jdu taky znova...nejspíš...

potvor...jsem zvědavá na tvůj test!!!!
24. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som kazala muzikovi kupit test. Dufam ze vydrzim do toho piatku :slight_smile:
24. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misando, snad tu laparku už nebudeš potřebovat :wink:
Budu vám děvčata držet pěsti!
Holky, jak dlouho jste to zkoušely přirozenou cestou než jste šly na IUI?
24. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misanda, ja jsem si test delal 18 den, bylů tam opravdu, ale opravdu jen nepatrnej stin, tak jsem si rikala, ze 18 den by to melo vypadat asi uplne jinak, ale presne v CARu mi rekli, ze rozhodujici je krev, ze tohle nemusi nic znamenat :wink: Tak vydrz :wink:
24. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky ,tak ja jsem jeste ms nedostala asi mi ji drzi Utros,protoze jsme dnes 12 DPO a normalne uz to po 11 dnech dostanu.teplota je 36,9 ...
handina my jsme se snazili rok a pul a pak jsme sli do centra, tam nam dali jeste pul roku snazeni,protoze driv nez za 2 roky prirozeneho snazeni ,IUI u nas pojistovna neschvali.
24. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handi, my se snažíme sakumprásk rok a čtvrt...a na IUI jsme šli po roce

Suz, to máte pěkně debilní pojišťovny...kde to vůbec žiješ? :slight_smile:
24. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by mě taky zajímalo kde a o jakou pojišťovnu se jedná...jsi v cizině?
24. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann, držim palečky aby to nebylo tím utrošem :wink:

To je dlouhá doba snažení. Štve mě, že my nemáme šanci to zkoušet přirozeně a teď přemýšlím jestli těch pár IUI skutečně nahradí několikaměsíční snažení :unamused:
24. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme sa snazili 2 roky neuspesne (1x missed v 12tt a 3x spontanny v 5-6tt) s tym ze mi zistili znizenu fciu stinej zlazy a trombofilnu mutaciu. Moj dr mi odporucil skusit centrum tak zaciatkom tohto roka sme tam isli. Tam nam doporucili este prirodzene snazenie do septembra/zari. Alebo mi dali 2 moznosti. Bud laparka alebo IUI. Podla dr mi nebolo a nie je potrebne ani jedno kedze otehu som vedela, len donosit je problem. Napriek tomu som chytila sancu za pacesy a skusila to s IUI. Ak sa podari, mala by som babo uz donosit. Beriem lieky na stitku a moj gynekolog mi chce preventivne nasadit injekcie proti tej mutacii. Tak ak pan Boh da a podarilo sa, uz by to malo byt so stastnym koncom.
24. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky:slight_smile: se mnou nic neni na krvi jsme byla to pondeli , ale krev nekam zasili ,takze to neudelali takzer vim prd ale dostala jsem to docela brutalnim zpusobem tak ot je jasne .... primarce jsem napsala ,ze si potrebuji dat pauzu a v sobotu nastupuju do prace:slight_smile:))))
24. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El dokedy chces pauzovat?
24. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ziji v Nizozemi..ja nevim jestli je ta pojistovna debilni,ale zase muzeme jit na IUI rocne kolikrat chceme ,treba kazdy mesic a vse hradi a dale pak 4x IVF ,takze my jsme spokojeni. :sunglasses:
No ja myslim,ze to bude tim Utrogestanem....nic necitim urcite bych o tom vedela ,kdybych byla tehu... :sweat_smile:
El to me mrzi,ale v praci se odreagujes a treba to pak pujde samo :wink:
24. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka ja nevim chci si odpocinout psychicky i od tech hormonu.... chci jit do prace.... uvidime par mesicu urcite
24. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka urcite se toho stastneho konce brzy dockas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu nova aj ked vas uz dlhsie citam :wink: Ja som tak isto absolvovala IUI minuly tyzden vo stvrtok a ked som vcera a dnes rano testovala, na teste som nemala ani tienik. Je to divne nakolko to nie je ani 7 dni od 10 000 jednotiek Pregnilu. Myslite, ze je mozne, ze som ho tak rychlo odburala z tela? Je to fakt divne... Testovala som 4 testy s citlivostou 10.
24. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina nevim jak je tomu u dvojnasobne davky pregnylu ,ale ja mela davku polovicni a treti den na testu byla slabounka carka a 8 den uz tam nebyla...kazdy se s tim vyporada jinak,takze mozne to je.
24. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ostala som z toho trochu zmetena, nakolko pri predoslej IUI som mala ciarku az 11 dni a to som mala polovicnu davku. Ale asi je to fakt individualne... Musim to uz nejako vydrzat minimalne do nedele, to uz by malo byt jasne ci sa podarilo alebo nie. Neznasam toto cakanie na vysledok :angry: Stale sa iba pozorujem, namyslam si vsetky mozne priznaky.
24. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarina to je normalni to delame skoro kazda... :wink:
24. jún 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok