• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj smielko, a ty takto statocne odolavas tehu testom?mas moj obdiv, len sa drz a uvidis, nic nie je stratene :grinning: Ja som po 2 IUI, zial neuspesne, teraz sme podali ziadost na IVF, tak to snad vyjde, vzdy som chcela dvojicky :grinning:
21. aug 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak co kde jste kdo,nikdo se tady moc neukázal teda co?
Janulka,to se tak dlouho čeká na IVf nebo jak dlouho,že píšeš že jste podalo žádost,já myslela že se může hned najet další měsíc třebas po IUI.
21. aug 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekto? Zajtra konečne piatok, že? uť sa neviem dočkať ao sa v sobotu poriadne vyspím. Nevyleziem z postele pred deviatou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska presne tak, cez vikend by to bol hriech liezt z pelechu skor, my tiez nelezieme :grinning:
Adrosek u nas je to tak, ze pri IUI ides hned, ale pri IVF musis podat ziadost do zdravotnej poistovne a tie maju rozne lehoty na schvalenie od mesiaca a viac a potom zalezi v ktory DC budes a potom hormony ...atd....doki nam dnes nevedela povedat kedy pojdeme, zalezi to od vselicoho, ale vraj do konca roka by sme to mali stihnut...zavisi to aj od mojej reakcie na hormony...
21. aug 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula13, ano, snazim sa odolavat. nastastie musim riesit aj mnoho dalsi veci, takze niekedy uplne zabudam, ze som bola na IUI. Ale neboj, s priblizujucim sa pondelkom budem nervoznejsia a nervoznejsia..... Po vsetkom tom precitani, ze sa malokedy podari otehotniet po 1. IUI som sa s tym dajako (mozno) zmierila, ze nemusi byt pozitivny vysledok (aj ked by som ho velmi chcela)
22. aug 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás opět zdravím zrachoty,nějak jsem nestihla dřív sem nahlídnout,ale jsem tady už naposledy a pak mám 14.dní dovolenou konečně.Tak vás moc zdravím
22. aug 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
androsek, uzi si dovolenku a oddychni si :wink:
22. aug 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby! V septembri ma čaká 1. IUI. Aké to je? Vraj rýchlovka, človek ani nič necíti a tie injekcie pred tým vôbec nebolia. Ale úspešnosť je asi dosť malá, nie? Ja mám endometriózu a anovulačné cykly. Asi mi pomôže až IVF. Absolvovali ste to niekto už komplet? Úspešne či neúspešne? Pekný deň!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ludkala, ja som bola na IUI a mna to nebolelo. Sestricka ma zabavala s tym, ze mi hovorila postup, co dalej, takze som doktora nevnimala. O injekciach ti neviem povedat, ja som mala tabletky a iba mi pichali pregnyl pred IUI a to ma nebolelo :slight_smile:
22. aug 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A potom chodíš normálne do práce, alebo si doma? A kedy zistíš, či je drobec doma a či nie?
22. aug 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v ten den zostala doma, ale odvtedy chodim normalne do prace. Po 14. dnoch pojdem na krv, kde zistia, ci sa to podarilo, alebo nie
22. aug 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boooožinku! To musí byť pekelných 14 dní! :slight_smile:
22. aug 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, ale nastastie mam kopec dalsich veci na vybavovanie, tak som nutena prestat na to mysliet :wink:
22. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holy,
Ludkala mě to taky nebolelo,ty injekce taky ani ne,max.trocha štípaly ale jinak vpohodě.Já som vden IUi byla doma,ale pak jsem šla druhý den normálně do práce,říkají že můžeš chodit normálně.Většinou jen po IVF se nechává doma než se zjistí co a jak.A těch 14.dní je fakt hrozných čekat
22. aug 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny:slight_smile: jak dlouho jste po IUI braly Utrouš? A když jste ho braly, taky dokud jste ho nevysadili, tak nepřišla mrcha???
22. aug 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík kalka,já jej nebrala při prvním a ani jej neberu ted u druhého IUI,mám jej začít brát pouze,kdybych začala nějak krvácet ted než bych měla dostat MS.
22. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chci se zeptat (asi to tu někde píšete, nezlobte se): dělá se IUI i úplně bez hormonální stimulace? Tj. když nechceme žádné hormony, bude se s námi někdo o IUI vůbec bavit? A jak to vlastně probíhá? Díky!
22. aug 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík piglet,tak to nevím,ale vím že se tady psalo,že někdo dostal jen pregnyl na vyvolání ovulace,aby jej tu Inseminaci mihli provést.
22. aug 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já totiž mám pravidelnou menstruaci i ovulaci a manžel má spermie v pořádku, jen trochu pomalejší. Jinak žádné problémy. A snažíme se skoro tři roky...
22. aug 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ano,ale oni asi musí vědět přesně,kdy máš ovulaci a tím že ti pichnou ten pregnyl tak jí vyvolají a potom je asi vetší pravděpodobnost.Ale nevím vážně,já se stimulovala aj tbl.pet dní,potom inj. a potom inj.na vyvolání ovu a pak samotný IUI.my jsme taky vpořádku a snažíme se rok a půl.Nyní mám zase druhé IUI,za 14.dní budu vědět vysledek a pokud se to nepovede tak půjdeme asi do IVF už.
22. aug 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

piglet, ak máš ovulku, nemusíš stimulovať hormonmi, niekde som sa dočítala tu ne stánke, že tjedna kočka mala IUI aj bez stimulácie, len neviem s tým pregnylom. V tom má adrousek pravdu, že aj keď nestimuluješ tak by ti pregnyl asi dali. Ja som mala napr ovulku niekoľko krát za sebou a moj ma tiež pomalšie spermie. Snažíme sa dva roky a na zvačšenie šancí mi Dr dala clostil
22. aug 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrousek a aj sa niekam chystáte na tú dovolenku? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík aduska,tak první týden asi budeme doma,jen nějaké výlety a asi nám zřejmě dojedou dělat kotelnu,teda měnit kotel.No a ten druhý týden nějaký last moment asi.
22. aug 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne hodne odpočívaj. My sme tento rok nikde neboli. Predtým sme si kupovali first minute ale keďže sa snažíme nechcela som si vyberať dovolenku dopredu , veď čo ak budem náhodou tehotná, že ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takže sme tu pobehali okolia a tak. Ako sa dnes cítiš, už ti je lepšie?
22. aug 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej přesně tak aj my,proto sme nic neplánovali taky dopředu a jentak někde políceme vklídku.Jinak dneska je mi fajně,už mě ani nebolí břicho,takže ok,jen fakt občas
22. aug 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Včera som bola na kontrolnom tehu teste a je to OK. Hcg je 406. Teraz už len čakať 3 týždne na ultazvuk. Dúfam, že sa mi drobec pekne ukáže. Pred 2 a pol rokom som totiž mala mimomaternicové a bolo to niečo strašné. Ale teraz mám pocit, že by mohlo byť v poriadku, lebo hcg sa pekne zvýšilo.
23. aug 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,muzu se zeptat,jak jste tu psaly o stimulaci na vyvolani ovulace...jak to funguje? to pichnou nejaky hormon a ovu se dostavi napriklad do dvou dnu? Letim totiz kvuli IUI do Prahy a nerada bych ovulaci prosvihla,tak by ta stimulace byla asi dobry reseni ,co myslite? :sunglasses:
23. aug 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahote dievcata, vsetky ste pred IUI absolvovali vysetrenie priechodnosti vajcovodov?
23. aug 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky mohla bych se zaptat co obnasi IUI? jestli stimulace vajicek na vyvolani super ovulace. Nebo vubec nic?:slight_smile: diky
23. aug 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, Ako sa dnes máte?
poletucha, Stimulujú tie baby, čo mejú nepravidelnú ovulku, keď máš len raz, dva krát ddo roka. Ak máš ovulku pravidelne, asi to nie je potrebné, to by ti ale mali zistiť doktori ako na tom si, podľa krvných testov. Tá stimulácia prebieha tak, že berieš tabletky ( ja napr od tretieho dňa ms do 7 meho dňa = 5 dní a potom idem na UT aby skontrolovali, koľko mi dozreje folikulov a či sú dostatočne veľké. Ak to je OK pichne mi pregnyl anby tie folikuly praskli a uvolnili sa vajíčka. A potom na druhý de%n alebo o dva dni pojdeme na IUI. Niektoré baby berú tabletky aj neskor - od 5 teho alebo 7 meho dňa, to záleží na diagnoze ale v podstate to prebieha ako som napísala.

zuzky, ja idem na IUI a ale laparku mi nerobili, nie vždy je to potrebné
23. aug 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok