• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
handi, čárka mizíííí!!!!
25. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misando, tak to je v pr... :frowning2: Ale stejně je zajímavý, že by ta čárka ti držela tak dlouho :confused:Zajímavý, ale asi možný :unamused: Budu si muset asi příště udělat testík brzy po Pregnylu, abych tu druhou aspoň někdy viděla :grinning:
25. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to mi je luto, ze to nevyslo :frowning2: snad sa raz dockame.

misanda: to je divne, ze ti ten pregnyl tak dlho vydrzal. Ja som na teste 5 po IUI nemala ziadnu ciarku a to som mala 10 000. Kolko si si pichala ty? nemoze to byt predsa len tehu a kedy ides oficialne na krv?

Co sa tyka poistovne a IVF tak verim, ze sa mi to podari vybavit a ak nie budem si to platit ako smoplatca :unamused:
25. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kat, těhotná fakt nejsem...tečka :slight_smile: a měla jsem 10.000...předtím jsem měla 5.000 a PRegnyl jsem měla myslim ještě znatelnou čárku 8DPO.

Kolik vyjde takové IVF když ho máš celý platit sama??? 60tis???
25. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misi kriza postihla aj nas a ja som stale bola v oblakoch ze to nejak zvladneme, ale zistila som, ze nechcem mimi ked mu nebudem moct dat vsetko co bude potrebovat. Nechcem ho rozmaznavat ale ani ukracovat. Dost zle nam to teraz vychadza a keby som bola tehu tak by som isla rovno na pn tak by sme to nezvladli. Na jednej strane som rada, ze sa nepodarilo ale na strane druhej mi trha srdiecko :frowning2:
25. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to mi fakt luto, ze to nevyslo ale viem, ze raz urcite vyjde :wink: No pocitam ze IVF ma aj s predimplantacnou genetikou vyjde na cca 130.000,- co nie je mala suma ale vyhodila som peniaze aj za vacsie hluposti :astonished: Ale stale je tu nadej, ze to poistovna preplati, musim ale skocit za reviznym lekarom.
25. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kat, měla by jsi mít velkou šanci otěhotnět po IUI, když už se dvakrát podařilo i přirozeně. Já fakt nechápu, že holky, které už třeba to jedno dítě mají, že se pak nedaří, když už to jednou šlo :confounded: Mám kamarádku, které se druhé dítě podařilo až po třinácti letech. Ta příroda si prostě s náma zahrává :angry:
25. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handinka: kiezby to tak bolo. je to uz moja 3 IUI a nic.... no uvidime. Tiez tomu nerozumie preco sa nedari :frowning2: a zacinam mat depku a tak si idem kupit tehu test. mame lekaren hned pri robote. uz mi je to niekedy trapne, ze tam len testy nakupujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teti su tam velmi zlate.
25. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potvor, tak to je mi líto!!! nás díky bohu krize nezasáhla...ale co není, může ještě furt být. Drž se holka!!! však ono by se to miminko vždycky nějak zvládlo...

Kat, tak si objednej testy přes internet :grinning: ..jinak 130tis je docela dost velká částka...snad vám to proplatí pojišťovna, držím palce!!! nebudu rasista a nebudu tady zmiňovat, komu by to pojišťovna proplatila na sto procent atd, pač to sem nepatří.
25. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kat, kolikátý den jsi po IUI?

A co Suzanna, jak jsi na tom? Ještě žádné změny? :wink:

Už by to tu fakt chtělo vidět nějaký ten povzbuzující úspěch :angry:
25. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes len 7 dne ale vzdy po IUI si pripadam ako zavisla od testov :grinning: No fakt. Ja som uz asi diagnoza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si Kat testni, ať je ti líp :grinning: To já to mám naopak, testování se vždycky děsim :slight_smile: Já už si tam ani ty // neumim představit :unamused:

Holky, já ještě na MS čekám. Utrogestan už jsem vysadila, ale kdyby ne, tak to snad vůbec nedostanu :rolling_eyes:Na mě tak teda ten Utroš fakt působí. Jsem zvědavá, jestli se mi ta MS zase srvovná, když budu teď ty dva měsíce pauzovat.
25. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
holky teplota dnes 37 http://www.fertilityfriend.com/home/1a4bb8
asi ji drzi Utros ,protoze dnes bylo hnede spineni..tehu vazne nejsem necitim se na to ani nahodou...takze jeste chvili pockam a pak vysadim Utros co to udela.
25. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi :frowning2: je moi to líto,ale IVFko vyjde napoprvé, to vím...držím palce..
25. jún 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda jeste nevim jestli do IVF pujdu necham si na to 2 mesice pauzu a pak se uvidi...potrebujeme oddych.Je to narocne.Tobe preji at je vse v pohode :dizzy_face:
25. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji, jasně, dej klídek, dovču pohodu, očistu a ono se to samo přihlásí... držím palce, ať se rohodneš jakkoliv...
25. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ruda, ak sa mozem opytat ty si otehotnela po IUI alebo spontane? Inak drzim palce, 15.2 sa narodil moj tatino a to je naozaj najsamlepsi clovek na svete :dizzy_face:
25. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Suzi taky je mi to moc líto držela jsem ti palečky aby to dopadlo a vy už ste se nemuseli trápit :frowning2:
kočko ale kdybys šla do IVF tak určitě přijď k nám Žirafkám rádi tě přivítáme :dizzy_face: podpoříme a vůbec budeš u nás jako doma :wink:
25. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarino, měla jsem 1x IUI neuspěšně, proto některé holky odtud znám,ale máme špatné SPG, tak jsme šli rovnou do IVF-ICSI a zatím se miminko drží!!!termín mám přeběžně od dr na 14.2.,ale to je ještě daleko, jsem ráda, já mamka i táta jsme vodnáři, tak to by jsme se mohli strefit i s mimi...
25. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtul diky za pozvani urcite nakouknu az bude ten spravny cas :wink:
ruda tak moc drzim palecky at je vse v poradku :dizzy_face:
25. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ješte jsem do tehle diskuze nevstoupila,jen jsem vás četla a byla napnutá jak to dopadne s misandou.A fakt mě to docela štve,jako mam na krajičku.Jsem po prvinim IUI,a čeká mě v podnělí druhé. Na jednu stranu jsem ráda za tyhle diskuze,ale na druhou mě to těd zdeptalo, že tu není žadná těhu...to pak mám pocit že ani já snad nikdy nebudu...
25. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Irca nedepkuj. Ked to nevyslo prvy krat, tak ako som to tu zbezne citala tak druhy raz (su aj vynimky :frowning2: ) to niektorym babenkam vyslo :wink:

Misi som z toho na prasky. Asi sa mi musia uvolnit hormony s mrchou a potom bude lepsie. Mam strasny chaos v sebe.
25. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som testla a test je bielulinky ani naznak druhej ciarky :angry: raz tam musia byt :angry:
25. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Irco, neboooj, všechno bude!!! tyhle diskuze jsou hlavně o podpoře, to myslím že dělá každýmu dobře!!!

jinak já si taky už // nedovedu představit - jako opravdický // žádný PRegnylovky a podobný... :pensive: :zipper_mouth:
25. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanda; aj mne je luto ze vam to nevyslo, ta priroda si fakt nechce dat povedat. ako to zvladas ze sa tak drzis? ja som sa tiez na chvilku odmlcala lebo ma to trosku deptalo a nemala som sa velmi z cim podelit lebo len zaciname. Ozaj baby kedy sa vlastne zacina zo stimulaciou na IUI? som prave volala svojmu dokimu ze ako na to ked uz sme mimo slovenska. a on mi povedal ze tu laparku nechcame na neskor, ze skusime 1-2 krat IUI bez toho a potom mozno. a ze ma potrebuje vidiet ked mam mrchu a mozme hned aj zacat. Ze potrebujem prist asi na takych 10 dni na slovensko a malo by sa raz skusit.
25. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidlo : mě to nějak nepřijde, jak jsem psala, nedovedu si ani představit, že bych ještě někdy našla // na testu :pensive: každopádně na dně jsem, když mi oznámí kamarádka že je těhotná..naštěstí zbývá už jenom jedna :grinning: a já :grinning:

jinak IUI stimulace začínáš většinou třetí den MS..tak budu držet palečky!! to je super!!!
25. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misanda: ved to, ze to tiez nepomaha ked su same deti okolo teba. ja som tiez ostala uz iba z jednou co nemame babo. a tak sme sa nejak z ostatnymi aj vzdialili lebo oni maju uz celkom ine starosti a mne to tiez velmi nepomaha. Dokonca aj od bratovho syna si akosi drzim odstup. az mi to pride blbe. no sme z nimi malo tak to tak nevizera. Drz sa, ako hovorim nadej zomiera posledna. ja som si dnes precitala ze jeden parik tu tiez nemali nic ani po mesa/tese a nakoniec tabletkami vyklonovali:wink: 10 plavcov a podarilo sa:slight_smile: tak ma to potesilo ale nechcem si robit nadeje. Asi skusime tie darcovske aj ked verim na zazraky. a ako dlho ta stimulacia asi trva? a v ktorom dni prebieha iui? no je to asi individualne no aspon cca.
25. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sidlo, já jsem stimulovala vždy od 2 do 6 dne. Můžeš mi napsat, kde sis přečetla ten článek o tom klonování? U mého přítele nic taky nenašli, takže by mě to zajímalo.
25. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
handina: jasne ze mozem. sorry ze ma to samu nenapadlo:cry: pametam si ze ste na tom tak isto no este stale mam na tom koniku zmetok.
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=33943&vGroupOffset=0

tu na poslednej stranke hned asi 3 prispevok od hora. nickname; LOVEC
a to :klonovanie: som nemyslela vazne:wink:
25. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sidlo, dík moc! Jdu studovat :slight_smile:
25. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok