• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Jak to myslíš Kaciatko?
26. jún 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som ti dve spravy na internu postu... nedosli ti?
26. jún 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepřišly. Můj e-mail: veronika-05@centrum.cz
26. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, idem poslat
26. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
handina moc dekuji ted uz v tom mam zas jasno...
myslim, ze jsem slysela neco o tom ICSI ze je to pro mas pripad nejvhodnejsi mame hodne spatny tvar a jeste jich je malinkato...a ze si to upresnime na tom nasem jakoby 1. oficianim sezeni...
myslite, ze po prvnim sezeni uz je mozne dalsi mesic zacit?
a kdyz se jedna o to ICSI tak ja si zadne injekce pichat nebudu? to jsou zase otazky co
:sweat_smile:
26. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetruska zalezi jaky ma vase centrum cekaci lhutu.Pri icsi si ijnjekce pichat budes,to vlastene IVF+ICSI vybrana spermie se rovnou pichne do vajicka.
26. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna aha, jsme evidovani v Pronatal Praha...
26. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som potvorkin manzel a mam pre vas neradostnu spravu, pred chvilou sme sa dozvedeli vysledok ranajsieho krvneho testu: je negativny :frowning2:
26. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetruska, o Pronatalu jsem slyšela, že jsou nejlepší v Praze. Taky se k nim chystám, jestli nebudu v brzké době slavit nějaký úspěch :slight_smile:
26. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brondos, to mi je moc líto, že to nedopadlo :frowning2: Pozdravuj od nás moc Potvorku a držte se!
26. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak u me ms stale nikde...a dnes rano slabe pozitivni test tak ja nevim jeste musim pockat do pondeli jestli bude silit....kazdopadne moc tomu neverim, vubec nic necitim,takze se ani zatim neraduji.
27. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi - to vyzera konecne nadejne :wink: , parada

brondos - je mi luto, ja uz mam takychto negativnych testov za sebou viac, ale nezufam si...raz nam to vsetkym vyjde! :wink:
27. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan a kolik dni jsi po IUI? Preju ti at ti to uz konecne vyjde :wink:
27. jún 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina jsem dnes 15 den a test je slabe pozitivni..ale v den IUI jsem mela jeste pozitivni OVU test, takze OVU mohla byt i o 2 dny dele.No uvidim v pondeli,jeste testnu mam posledni test.Koupila jsem si jen dva, jsou dost drahe,ale pry na 99% spolehlive tak se necham prekvapit.
27. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vypada dobre, uvidis, uz at ti to klapne mas na to teda narok po 7 IUI. A na krev musis pak do toho centra jak tam dlouho dojizdite?To by ti mohl i tvuj gyn v pondeli aby bylo videt, ze HCG roste.
27. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina dnes jsem tam volala..mam si jeste v pondeli udelat test a kdyz bude opet pozitivni ,tak musim zavolat a domluvit se na UTZ u nas se na krev chodi az po UTZ se srdickem nebo aspon s bublinkou.No to vis,nechci tomu verit a mam uplne strach si udelat ten test znovu.Jsou to stejne nervy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem suzanna! snáď to vyšlo tento mesiac aspoň tebe. bolo by to super. daj potom vedieť....
27. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika dik,ale jeste to neni jiste....a ja se vazne jeste neraduju.Musim cekat.
27. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj :wink:
27. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzanno huráá držím paluchy ať jen čárka sílí,musíš věřit a ono to vyjde. :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

no co to tu čtu hned po ránu? Suz, držím palce!!! dej vědět, jak jsi dneska dopadla!!!

Já dostala MS ve vší parádě, dneska jsem teda musela ještě na HCG z krve, což se mi nechtělo, ale dr to asi potřebuje jako podklad. no a dneska jí chci volat na další konzultaci, abysme se sešly, tak jsem zvědavá!!!
29. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,testik nijak vyrazne nezesilil ..jsem dnes 34 den cyklu teplota je nahore,tak nevim.Odpoledne budu volat do centra, co mam jako delat.
29. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna berieš ešte utroš? ja už nie a teplota išla hneď dole. takže ak ho neberieš....
29. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano holky

Suzi co to citam, super, snad je to konecne ono a ciarka bude silniet :dizzy_face: Drzim prstoky

Moj muzik vam pisal ako som dopadla s krvou a v sobotu som zacala krvacat jak prasa. Ale co je paradox, tak v piatok pred vysledkom som si spravila test a bol neg. Dnes som chcela test vyhodit a na teste druha viditelna ciarka. Som z toho zufala a zmatena :frowning2:
29. jún 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka na testoch je napísané, že nemáš odrátavať po cca 5 minútach. to sa už potom zajarbuje hocijako... takže pokiaľ ti vyšiel test negatívne a aj krvička tak to tak bolo. raz sa to podarí so šťastným koncom aj nám :wink:
29. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika v sobotu jsem volala po tom pozitivnim testiku do centra a tam mi rekli,ze mam ten utros brat a v pondeli kdyz bude stale test pozitivni mam zavolat a domluvime se ...ale ja pred tim brala 3x denne a ted mi dr rekla,ze jen 1x denne a vcera jsem si ho nevzala vubec,protoze jsem zapomnela...sla ti teplota dolu hned druhy den co ssi ho nevzala?
Potvorka je mi to lito,ale treba ted se nebudete snazit ,kvuli krizi,jak jsi psala a ono se zrovna povede :slight_smile:
29. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplota mi išla hneď dole po vysadení, takže nádej ešte máš-a to dosť silnú, viď.testík. určite choď do centra, lebo tá druhá čiaročka tam stále je ako si písala aj keď rovnaká. pregnyl to už určite nieje :grinning:
29. jún 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika ja ani pregnyl nemela....
29. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala jsme ten testik do alba tak schvalne juknete..pak to hned vymazu..
29. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna čo riešiš? bež volať do centra, objednaj sa na UTZ a potom nám tu daj fotôčku :wink: tá čiarka tam nemá byť z čoho iného, keďže si nemala pregnyl. brala si clostilbegyt alebo niečo iné na podporu tvorenia folikulov, alebo si mala IUI v prirodzenom cykle. pítam sa preto, lebo tento mesiac nemôžem brať žiadne hormóny a dúfam, že v prirodzenom cykle sa dá ísť tiež na IUI.
29. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok