• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
afrika pichala jsem si puregon pak jsme si delala OVU testy ty byli 2 dny pozitivni a po 1 pozitiv.OVu testu jsem sla na IUI takze mi pregnyl ani nepichali ....ja ti nevim ,ja se tehu necitim....do centra muzu volat az po 12 hod.
29. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak ja mela 4x IUI v prirozenem cykle,takze muzes jit v pohode i bez hormonu.
29. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna ale sama dobre vieš, že každé tehu je úplne iné. v jednom ťa bolia prsia, si unavená, je ti zle a v druhom nemusí byť žiadny príznak. ja som pri prvom tehu ani nechcela uveriť, že som tehu. začala som si to uvedomovať až po krvných testoch-čistá vsugerácia :grinning: .
ale samozrejme ešte treba zostať nohami pevne na zemi...................
moc ti držím palce, aby to bolo to, po čom túžiš
29. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko si mala v tomto cykle folikulov?
29. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zacatku 3 folikuly a nakonec tam pak zustal jeden 20mm a meli jsme hodne spermii ,ale stale se bojim,aby vse dopadlo ,tak jak ma...nechce se mi proste verit....objednala jsem si dnes jeste jinou znacku testu, tak zitra budu testovat a uvidime.Jinak je mni divny,ze jsem pred 4 dnema spinila i pri takovych davkach Utrose a ted nic.
29. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna mne lekár pri tehu povedal, že plod je o niečo menší, ale že to je tím, že sa uhniezdil neskôr... možno to tak bolo aj u teba, že plod sa ti len pred 4 dňami uhniezďoval. akú dlhú dobu si špinila? deň, dva...
29. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika jen jeden den a to rano a pak uz cely den nic....a od te doby ani kapka...
29. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som do albumu ten moj test
29. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Suzi..
to špinění mohlo být zahnizďování :wink: kočko uka grafík :dizzy_face: takže jsi asi těhule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc bych ti to přála!!!
29. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna daj nám potom vedieť....
kočky je tu niektorá z vás po alebo pred IUI bez horm. stimulácie-len s pregnylom? ja som tento mesiac bez clostilu-3 mesiac, ale aj tak chcem ísť ak sa mi vytvorí nejaký folikul :confounded:
29. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wrtulko nevim ,odpo budu volat do centra a uvidime.Tobe preji hojnou urodu vajicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
potvorka ten test mas slabe pozitivni...mela jsio pregnyl?
afrika jasan,ze dam vedet...
29. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, dnes som si na testoch nasla // (som 13 dni od Pregnylu) aj ked pre 3 - 4 dnami som mala testy (robila som ich asi sedem) cistucke ako sneh. Inak aj na teste zo vcera som nasla // aj ked ta druha bola uuuuplne slabulinka. Ja tie z desneho rana su slabucke ale boli v termine. V stredu idme na krv tak som zvedava. Strasne sa bojim ze to neni ani pravda a je to len s Pregnylu :unamused:
29. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka pregnyl to uz nemoze byt :grinning: gratulujem

Suzi pregnyl som mala ale urcite sa mi nemohol v tele drzat 14 dni. Mala som len 1 inj.
29. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvorka test ti ukáže pravdu len do cca 5 minút a mimo to krvný test je najpodstatnejší. viem, že sa to ľahko nečíta, ale zbytočne sa nad tím trápiš. ja som dopadla tak isto. dnes sa mi už asi rozbieha menzes. tiež som mala 90% tušáka, že to vyšlo-všetky symptómy, ale krvný test nepustí :frowning2: . neboj, budeme skúšať ďalej
29. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarína14 blahoželám-tfuj tfuj tfuj... koľký pokus IUI máš za sebou? koľko si mala teraz folikulov?
29. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi to je super graf! já myslím že těhu!!! držím palečky aby ti v centru řekli jen dobrý zprávy!
Jinak my máme předběžně kolem 13-14 folikulů :dizzy_face: doktor říkal že takový optimální počet.. já tedy doufám v 10 kvalitních vajec a dvě dobrý embrijka.. když budou ještě jedno dvě do mrazáčku tak by to byl sen :dizzy_face:
29. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja viem afri...
29. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky na pregnyl bacha...víte jak jsem dopadla já...měla jsem ho tam ještě 15tý den od píchnutí...

jinak že bysme tu měli tolik těhulek? no super :slight_smile:
29. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej to vyzera, ze nas je tu viac :slight_smile: Inak mne testy od vcera zosilneli. No som velmi zvedava. Ja som si uz ani nechcela robit ziadne testy ked som ich mala tolko uplne bielych ale v sobotu som sa v posilovni povracala po behu. Viem, ze sa to niekedy moze stat ale aj tak mi to nedalo a testla som v nedelu boli na testoch slabucke a dnes uz vyraznejsie a v termine. Inak ja to uz asi to tej stredy ani nevydrzim :slight_smile: neva skusim este testovat zajtra a co ma byt bude.

Suzanna ty ked si nemala Pregnyl tak budes urcite tehu :grinning: Som zvdava ako ti dopadne krv ale verim ze na 100% je to pozitivne.

potvorka: neuvazujes ze testnes este raz? mozno to aj bolo v termine len druha / bola slabucka v plnej krase sa ukazala az po limite.
29. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky ja zatim negratuluji ale drzim pesti......neb vim jak ot je, ja mela taky krasne carky a stejne houby z toho ,ale vsechny prece nemuzeme mit takovou smulu!!!!! tak se mejte ja si davam od techto nervu chvili pauzu:slight_smile:
29. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elona mas krasnu dcerku a roztomili zverinec :wink: Inak ja tomu ani moc neverim a necham sa prekvapit v stredu. Uz same sa tak pomaly zmierili s IVF. Ale je to super pocit vidiet dve //
29. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj byl třo hezky pocit ale bohuzel trval u me jen par dni:((( mam pocit ze jsme si to stejne nervovanim zpusobila sama .... takze u me vazne nema cenu pokracovat
29. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nervy spravia svoje ale ja si hovorim, ze ked hociaka hastroska, fetacka a neviem kto dokaze otehotniet, vynosit a prorodit tak to musime aj mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asponi ti robi radost tvoj krpcek :dizzy_face:
29. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi, moc drzim palcaky :wink:
A Katarine samo taky :wink:
29. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky ja volala do centra sem nasr.... za tri dny mam zkusit jeste testnout,kdyz bude pozitiv je jedno jestli slabe nebo silne hlavne pozitiv taK jdu az 10.7. na UTZ se pose.... za tak dlouho,maji pry toho moc,protoze jsou uz od cervence dovolene a moje dr.tam neni cely cervenec :confounded: jinak kdyby byla nejaka zmena a cokoliv mam volat.No takze ja jsem tam ,kde jsem byla.
katarina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi tak to je naozaj na porazenie :angry: Inak aj v mojom centre maju dovolenkovy rezim :confounded: ale krv by mi mali zobrat v stredu, tak uvidime. Mna by ale mali zobrat, nakolko hned ako ostanem tehotna by som mala zacat pichat inekcie na riedenie krvy. Kvoli tomu som uz mala 2xmissed :cry: Tak drzim palce nech ti to rychlo ubieha a na UZV budes iba milo prekvapena :dizzy_face:
29. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky bych sla nejradeji na krev,ale tady to nejde tak jednoduse.
katarina drzim ti palecky,at je vse v poradku :wink:
29. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi a ty nemůžeš jít na krev někam blíž než do centra?a hlavně dřív?
29. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtul ne to fakt nemuzu, musela bych jedine tam a to mi ani nenabidli ,pry krev stejne berou az po UTZ.
29. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok