• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Suzann a co nějaká labork?? tam odeberou krev a hned jsou výsledky

Ale zase čárka bude sílet a uvidí vše bude OK, musíš věřit
29. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linda hrotit to vazne nebudu i dr v centru rikal,ze kdyz uz to bude mimi, nikam neutece :wink:
29. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan uvidis to je super a tvuj prakticky dr by ti krev nevzal? Jako, ze by jsi si vymyslela nejaky blabol, treba ze mate jet na dovolenou nebo jsi nastydla a bojis se brat nejake leky atd.zda by ti HCG nenabrali abys vedela. Uvidis, ale je fakt ze kdyz jsi tak to tam zustane. Doufam, ze mimi je u tebe a vse bude ok. :wink:
29. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina to fakt tady takhle nejde.A navic muj obvodak mi psal sam doporuceni nejdriv na gyndu a pak i do centra a ty mu pak zase predavaji zpravy o nas.Je to tady proste jinak.
29. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak proste cekej, bud to dostanes v brzke dobe a nic, nebo to nedostanes testy budou pozitivni a je to jasny, dulezity bude utz od 5 tydne uz uvidis srdicko, pak uz ti krev bude uuplne volna :sunglasses: . Ty uz si to fakt zaslouzis. :wink:
29. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ktorý deň cyklu ste išli prvý krát na UTZ pred IUI bez stimulácie liekov? je tu niekto bez stimulácie? ja mám tento mesiac pauzu s clostilom a teraz len čakám, či bude nejaký folikul. pijete niektorá alchemylkový čaj, alebo to je hlúposť? :grinning: ja si dávam od včera 2x1(1deň menzesu).
30. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika ja byla 4x na IUI bez stimulace uplne bez leku jen podle OVU testu vzdycky 17 den.Ten caj jsem pila ze zacatku snazeni Kontryhel,ale pak uz jsem se na to vykaslala,ale klidne ho pij,kdyz se po nem citis dobre.
Ja cekam na odpo az mi prijdou dalsi tehu testy a zitra testnu znova.Teplota se drzi i bez Utrose no tak uvidime .
30. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a jeste k tomu caji vim,ze radeji doporucuji pit v druhe polovine cyklu. :wink:
30. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna som rada aj za teba s tou teplotou :wink: :wink: :grinning: . snáď to bude ono. ako sa inak cítiš? po menzese ani stopy?
30. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika po ms ani stopy.jen mi trosku poboliva hlava,ale to si myslim,ze je z horka.Je tady priserny vedro a nespadla uz pres tyden ani kapka. Jinak necitim prave vubec nic a to je mi i divny.Za jak dlouho po vysazeni utrose by mela ms dorazit?
30. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti to napíšem asi takto...mne menzes tak haproval, že to nebolo ani možné dosťať ju bez liekov. utrogestan som prestala brať v piatok a ms som dostala včera. normálne som bola prekvapená, že tak rýchlo. BT máš akú?
30. jún 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan cca 2-3 dny si myslim po Utrogestanu. Ale ty jsi mela kratsi ty cykly pred tim vid? No ale ted mas vlastne ten Utrous, no uvidis. Zitra napis co test, drzim vsechno.
30. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi neboj, už prostě nedorazí...
zato u nás teda leje pořád hnus, povodně...
držím ti zuzi moooc palce ať se to udrží do zdárného konce a nemusíš k nám do diskuze, jinak můžeš ,ale klidně i bez IVF :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moc diky. :slight_smile:
BT je porad nahore 36.8 i treti den bez Utrose.Holt musim cekat ,ja totiz nemuzu mit nic normalne :sweat_smile:
30. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, a já mám dnes 1. dc,(do 3. DC bych měla začít stimulovat) ale žádost na IUI od pojišťovny ještě není schválená, dá se s tím něco urobit, nebo prostě holt musím vydržet až na další cyklus?
30. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milano no to nevim, ja mela IUI 3x a zadnou zadnost na pojistovnu jsme neposilali pokud vim tak se to posila jen u IVF ne? Cim mas stimulovat? mozna kvuli lekum.
30. jún 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj afrika, ja som uz absolvovala 2 x IUI bez stimulacie. Prvykrat som sla na utz v 12. den cyklu a druhykrat v 11. den, ale to len preto, ze ten 12. som nemohla. Ale zaujimave je, ze prvykrat som sla na IUI hned na dalsi, teda 13. den a druhykrat som sla az na 15. den cyklu.

Naco je dobry alchemylkovy caj? :slight_smile: Ja pijem nejaky zensky, ale je to zmes vselicoho.
30. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj suzi, drzim silno palce aby sa Ti to uz podarilo. Zasluzis si to. To by bola dobra sprava na leto :slight_smile:
Ja som dostala ms po vysadeni utrosu hned na nejaky druhy, alebo treti den, tiez som bola prekvapena, ze uz! Teraz mam ist na krv po dvoch tyzdnoch od IUI co bude u mna 30. den a v tom obdobi zvyknem dostavat ms. Tak budem este necele dva tyzdne trpnut, ze co bude.

To je na tom najhorsie, ze necitim ziadne zmeny. A tak uz by som chcela byt tehu ...
30. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milana : já taky musela čekat na schválení. bohužel, pokud ti to pojišťovna neschválí, musíš počkat na další cyklus - stejně nemáš léky na stimulaci. jinak na schválení se čeká, pokud se IUI řeší přes dr, pokud jdeš do CARu, tak na schválení nečekáš.
30. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jste tu nějaká těsně po IUI a před vámi nekonečných 14dní? nám se první prcek povedl hned z první IUI, teď bychom mu chtěli pořídit sourozence :slight_smile: dneska jsem 4. den po IUI, myslela jsem, že na to nebudu skoro myslet, když se s naším raubířem nezastavím, ale je to tu zas...to čekání je šílený :sweat_smile:
30. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem zajtra vecer na IUI, tak mi drzte palce :dizzy_face:

petulka - sice budes 5 dni popredu, ale tehulkovat by sme mohli spolu :grinning:

suzi - to fakt ti nespravili krvy rest? to co je za flakarinu? u nas su testy 12 dni po uplnou samozrejmostou

afrika - ja chodim na UTZ 1.krat medzi 3.-5. DC a potom 12. DC. IUI mi robia medzi 13.-15.DC, podla rastu folikulov a sliznice. Bez stimulacie som sice nebola, ale myslim, ze by to bolo rovnake
30. jún 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja som tesne po IUI - prvom. Nemam z toho dobry pocit...viete mi povedat Vas nazor na vysledky manzela - mal 6mil. spermii a motilitu b+b-podciarknute. Dr. povedal, ze nic moc, ze to asi nevyjde. A este
jedna otazka, ked zacnem krvacat, mam prestat uzivat Crinone? Znizuje Crinone BT? Ako by sa mala pohybovat, ak by to vyslo? Drzim Vam vsetkym palce!
1. júl 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna ako?
niga zlý pocit nič neznamená? ja som tiež po svojom prvom IUI, ale nevyšlo nám to aj napriek domácej snahe :frowning2:
musím ísť ďalej, lebo mám pocit, že ja asi len tak neotehotniem. závidím tím kočkám, ktoré otehotnia ani nevedia ako...
1. júl 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
takze rano testik nezesilil :frowning2: tak se manzel uz nasral,ze nebudeme cekat do patku a zavolal do centra,ze jsme docela na nervy a do patku se nam cekat nechce.No zrovna moc prijemni nebyli,ale svolili,ze si teda muzeme dojet do nemocnice u nas na krev,ze to tam odfaxuji,ale ze to bude na nase naklady....takze holky ted uz jen cekat na vysledky pry zavolaji sami.ja mam nerva ani nevite jakyho!
1. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna moc držím pršteky....daj mi potom vedieť.
1. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka: tak to mám radost, že mám spolubojovnici :wink: tak držím palce!!!
niga: k tomu počtu spermoníků...četla jsem, že IUI se dělá, když je jich alespoň 10mil., takže je má tvůj manžel opravdu pod tou dolní hranicí...ale k oplodnění stačí jedna jediná, tak neztrácej naději! nám minule, když jsem otěhotněla po první IUI řikali, že nemáme moc šanci a že bychom měli jít rovnou do ICSI a vidíš :wink: ...
1. júl 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan bojim se, ze to bude stejne jako u me u Eloan a par dalsich z jiny diskuze, ze testy ukazuji// i je male mnozstvi HCG v krvi a tehu to neni.To mame asi z toho jak na to myslime furt :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky suzi drzim pesti.....tvoje nervy naprosto chapu ..mela jsem ot same carka silila prvni dva dny pak uz ne .a v caru mi krev ztratili -ja napnuta jak spagat a ona mi oznami toto ,ze se omlouva.Ale ten den jsem to dostala takze jsme se na tu krev vyprdla.Ale moc drzim pesti.........
1. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina asi jo.Uz mam vysledky a potesena nejsem HCG je 30 a melo by pry byt alespon 70 tak to jsem si teda moc nepohla a to mi jeste tak jizlive rekla:Tak v patek ,melo by uz byt videt srdicko.To mi jako chtela dat najevo,ze jsem mela radeji do toho patku pockat na UTZ.Nejradsi bych sla jinam,ale manza rikal,ze jsem moc impulzivni a ted precitlivela a ze se vzdycky nejkaka kravka vsude najde.Ale taky nam to uplne kazi vztah manza rikal,no je chyba ve me ,asi uz jsem moc starej....holky je to vazne utrpeni rvu tady ....
1. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna ani neviem čo napísať....ja sa držím stále toho, že nádej umiera posledná. šanca na ten piatok tu stále je. HCG by malo byť nula, keby to nebolo tehu a najmä k otehotneniu mohlo dôjsť neskôr. :astonished: a preto je nižšia hladina HCG
nám to tiež občas ničí vzťah. u nás je to ale naopak, chyba je vo mne. sme síce mladí - ja 24 a manžel 26 ale tiež sme si už toho preskákali. manželovi operovali varikokélu, ale spermo má viac menej dobré a ja mám 1 chybu za druhou.
1. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok