• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
já mám crinone místo utroše
spermio máme ok, ne žádné závratné hodnoty, ale na přirozené otěhu to stačí :slight_smile:

Afrika, jak se říká, pán bůh se*e vždycky na jednu hromadu :sweat_smile: :grinning:
14. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afr... ja jsem ani zadny klid nemela, nas pan doktor rikal, ze muzu jit normalne do prace... a ja to tak beru... kdyz si to tam k sobe bude chtit najit cestu, taky si ji to najde, at lezim, stojim, pracuju nebo spim.... vecer jsme tomu jeste pomohli doma, tak uvidime... za jak dlouho vam doporucuji testit?
14. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale je to vtipny, protoze kdyby se zadarilo, budeme mit s afr a akta stejny termin porodu. :slight_smile: :slight_smile:
14. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja taky mela den po IUI teplotu 36,6. Treti den jsem zacala brat utrous, tak to uz nemerim, protoze bazalku zvysuje. Me doporucili testovat az za tri tydny, ale to mi prijde moc, budu za 14 dni od IUI
14. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cabal, ty jsi byla taky včera na iui?
já mám vždycky nařízeno za dva týdny test. ale vždycky přišla ms ještě dřív

jinak mě řekli dělat vše jako kdyby se nic nedělo, takže po minulém iui jsem jezdila i na kole :sweat_smile: hlídat se nijak nehlídám
14. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka odkedy začínaš brať lieky?
14. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testovať nebudem, pôjdem za 14 dní na krv a UTZ a tam sa dozviem. ale už teraz viem, že nie...
14. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka koľko IUI idete vyskúšať? my asi len 3 a potom umelé. dúfam, že aspoň niekomu z nás to výnde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cabalková my sme to doma tiež ešte dorazili večer-skôr v noci :grinning: . a asi ešte aj dnes v noci, keď sa vrátim z práce...istota je istota
14. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když jsem byla na prvním iui, tak mudr říkal, že ten den to ještě podpořit doma a od druhého dne začít brát crinone. minule i teď jsem měla jinou mudru a ta říkala hned od toho dne, kdy byla iui

Afrika a myslíš, že by tak brzy bylo něco vidět? podle tak max zvětšená děloha, ne?
jinak my už máme na pojišťovně zažádáno o ivf, ale asi stihneme v srpnu ještě jedno iui, ivf bych viděla tak září/říjen
14. júl 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afr... a proc si myslis, ze to nevyslo? Ja mam napsany test taky az za tri nedele, ale tak dlouho to nevydrzim... a teplotu uz taky nebudu merit, od zitrka mam utro, tak by to stejne nic nereklo... ale diky vsem za uklidneni s tim, ze teploty mame vsechny podobne... jinak my mame taky doporucene 3 IUI a pak budeme resit dal... ja bych teda radsi vycerpala vsech 6, co pojistovna hradi, protoze ja i manz jsme oficialne ok, tak se mi do IVF nechce, je to fakt maso.... :angry:
14. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akt... jo. vcera odpol prvni IUI
14. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás v centre asist.reprod. sa to tak bežne robí, že 14 deň od IUI je UTZ-vylúčenie mimomat.tehu (aj keď to vidno až neskôr)a v akom stave je sliznica. no a potom hneď ten deň krv. ja si preplácam IUI sama, takže preto len 3 a potom rovno IVF-asi.
14. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka zári ríjen je aký mesiac :unamused: ?
14. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cabal, a jak dlouho se snažíte?
u nás taky není žádný problém. resp. na nic nepřišli

nevím jak se to píše slovensky :slight_smile:
september nebo oktober
14. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akt... my se snazime od 01/08. Taky zadny problem, teda s vyjimkou pozdni ovulace... v dubnu 09 jsem byla tehu (s clostilem, bez IUI), ale v 5tt to slo pryc, tak ted zkousime IUI, pak se uvidi...

Jak dlouho se snazite vy?
14. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri normalnim poceti trva emryu asi tyden, nez se uhnizdi v deloze. Nevite, jestli je to po IUI rychlejsi, kdyz se sperm zkrati cesta?
14. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cabal, my něco přes 2,5 roku :confounded:
a kdy míváš ovu, když máš pozdní?

nemělo by to být rychlejší. to vajíčko si putuje stejnou rychlostí, fakt, že se spermie dostanou rovnou do dělohy by na tom nic moc neměl měnit. a i kdyby, den sem tam nehraje roli
14. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bez clostilu mivam ovu tak 22-25 DC a cykly klidne kolem 40 dni, mnohdy musim na vyvolavacku, aby MS vubec prisla...

No jo, je to desna doba, co? Ja si myslela, ze touhle dobou uz budu mit davno mimi a ono furt nic... svagrovka s brachou zacali tri ctvrte roku po nas a v techto dnech se jim ma narodit Franta... obcas je to trochu na zblazneni... ale snazim se byt v klidu a neztracet hlavu.
14. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fakt pozdě. já mívám ovu pravidelně 18dc, ale mám zase kratší luteální fázy (10-12), takže se pořád držím na 28-30denním cyklu

blbé je, že některé holky tady z koně, co se začaly snažit ve stejnou dobu, čekají už druhé děcko :grinning:
ale zatím to beru sportovně. někdy mě to štve, ale co nadělám. resp. dělám pro to maximum, zbytek je na doktorech a přírodě
14. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som este len zaciatocnicka tak vas viac citam ako pisem :slight_smile: Viete mi niektora poradit, ktora poistovna je na IUIcka a IVFka najlepsia? Alebo ako je to z menenim poistovni? Mozte si len tak prejst po roku do inej a oni vam zacnu hned preplacat IVFka alebo nie. Mi sme v zahranici ale mame azospermiu tak musime na darcovske IUI (pre zaciatok) :frowning2: Preto chceme na slovensko. Ale nemame tam ziadnu poistovnu. Tak ma teraz napadlo ci by nebolo lepsie sa niekam prihlasit ako samoplatca (myslim do poistovne, si platit sam) ako si hradit umele opl. Nemate z tym niekto skusenosti? Sorry ze vam tu lezem do zacatej konverzacie.
14. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sid... v Cechach to funguje tak, ze pojistovnu muzes zmenit vzdycky na konci ctvrtleti, tj. na konci brezna, cerva, zari a prosince... a cerpat na IVF muzes ihned, jakmile nekde jsi pojistena... tak drzim palce, abyste to nejak vymysleli.
14. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akt... no tak to ti lutealni fazi podpori pomoci utro, ne? Aspon vis, ze mas vzdycky ovu... ja mam skoro kazdy druhy cyklus (pokud nestimuluju) anovulacni... :unamused:
14. júl 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cabalkova, dakujem za info. Tak ma to napadlo ze mi to stoji za zvazenie lebo to nemusi skoncit len pri jednom IUI (zial) a letenky k tomu tak to je dost. A ako je to s tou ziadostou na to aby ti to preplatili, je to na teba alebo na manzela, alebo ste v tom obaja? Akoze robi sa to tebe, ale suvisi to aj z tvojim manzelom. Tak zalezi aj na jeho poistovni alebo len na tvojej? Dakujem vam a drzte sa
14. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokud vim, tak je to na tebe, i vysetreni a odbery manzela...
14. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cabal, já tu luteální ale nemám krátkou moc, prý norma je 10-14 dní, jen prostě mi neva, že mám pozdí ovu, že díky té luteální fázy mám ten cyklus stejně dlouhý jak holky, co mají klasika 14 do ovu a 14 dní luteální.
jinak místo utroše beru crinone, ale ms mi to nezpozdí, vždy jí i přes to dostanu po těch cca 12ti dnech
14. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem zvedava, co ja... hlavne byt v klidu a moc se k tomu neupinat... cetla jsem, ze nekterym holka to vyslo napoprve a jinym to zase nepomohlo, i kdyz byly treba petkrat... tak uvidime.
14. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já tedy to iui beru jen jako první krůček k ivf. byla bych samozřejmě hrozně ráda, kdyby to vyšlo, ale moc tomu nevěřím. v našem caru je úspěšnost 12%, takže to mluví za vše
první jsem samozřejmě prožívala trochu víc, ale neupínala jsem se k tomu
logicky u nás by to mohlo oproti přirozenému početí pomoci akorát tehdy, pokud je nějaký imunologický problém, což se teď zjišťuje
14. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My na vysledky z imuno taky teprve cekame.Ja si rikam, ze kdyz se nam povedlo prirozene, musi se s IUI povest o to spis, a treba se to tim urychli... dlouho me strasili, ze nemam pruchozi vejcovod, vysetreni ale ukazalo, ze je vse ok, takze doufam, ze u nas na ivf nakonec nedojde... ale treba bude vse jinak, uvidime. :wink:
14. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cabal, jestli jsi otěhotněla přirozeně, tak to máš rozhodně větší šanci jak já, já nebyla těhu nikdy
14. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja mám dnes teplotu len 36,7 a to už užívam utroš, takže nič moc. vy ste na tom ako?
15. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok