• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
aduska 222 dekuji:slight_smile: no ms mam pravidelne cyklus normalni 28.Dite uz taky mam, takze asi nic:slight_smile:
23. aug 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hormonalni profil me tedy ceka to jdu asi za tyden
23. aug 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska, tak ako sa mam vyhnut laparke, ktoru mi navrhol lekar v centre? Pomoooc! Vies, vysledky v centre boli v norme, to znamena, ze manzelov spermiogram v norme, a u mna doslo k ovulacii, no prave tam moze byt problem, ze nepravidelne ovulujem, alebo mam nepriechodne vajcovody. Ja chapem zmysel laparky, ale aj tak by som to vyskusala najprv bez...

A to je mozne, ze niektora zena ovuluje len raz - dva krat do roka? To je dost mal..nie? Mozno to je aj moj problem.

Ake tehu testy pouzivate? Ja by som si chcela kupit tie, co staci len opisat..
23. aug 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky děvčátka, jsem dnes 14 dní po druhém IUI a je možné, aby se mě dělalo ze všeho zle? Je to možné, že bych mohla být těhu? nebo to mám jen vsugerované? děkuji za odpověď Petra
23. aug 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polakovi, je to mozne, ale taktiez velmi vela robi aj psychika, a co test? Neskusila si?
23. aug 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nezkusila, bojim se :frowning2: z gennetu mám napsáno že až za tři týdny od IUI...i při menstruaci, tak nevim. Koupim ho asi v pondělí...ach jo...kéž by to vyšlo i vám všem ostatním...
23. aug 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako aj pri menstruacii, to znamena, ze aj ked dojde ,mas si urobit test? Spravne som to pochopila? :wink:
23. aug 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano správně...to mám ve zprávě z gennetu po IUI
23. aug 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, to som prekvapena, to ako keby bola stale nadej?! Hm... :wink:
Petra, Drzim Vam palce!
23. aug 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás zdravím tady všechny,jak se máte co dneska,dneska se tady nikdo ani neukázal.My jsme boli od včera pryč a dneska jsme se vrátili tak jsem neměla možnost na vás nakuknout.
Polákovi tak držím pěsti aby to vyšlo,já bych si ten tes kupila asi.Já mám testovat za 14.dní a bojím bojím,už bych tak moc chtěla.Holky jste tady někdo co dneska????
24. aug 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

polakovi, nevimeti poradiť, lebo mňa tehu ešte len čaká, ale v každom prípade to vypadá podozrivo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Feeeeeeeeest ti držím palčeky.
zuzky - Laparky sa neboj, aspoň budeš mať istotu, že je to OK. Mne z krvi zisťovali, či som neprekonala v minulosti nejaké zápaly a robili mi test na chlamýdie a to bolo neg. Dr poveala že v 80 % nepriechodnosti je kvoli chlamydiiam a že keďže som nikdy neabsolvovala žiadne operácie v brušku, takže by to malo byť OK. Ale nedoporučila mi laparku hlavne kvoli inému pb, ktorý mám - týka sa to hormonov
24. aug 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hOLKY TA LAPARKA NEMUSÍ BÝT VŽDYCKY NE?Podle čeho jí většinou doporučují nevíte?
24. aug 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek, já byla na laparce po 9ti měsícíh snažení...dost brzy, ale opravdu netuším proč...myslím si, že je to vše co může udělat gynekolog a pak po laparce mě poslal hned do gennetu. Nic při laparce nenašli...
Myslím si, že laparka nemusí být vždy. Já i manža jsme úplně zdraví. Je to jen potvrzení, že nikde není problém.
24. aug 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,nikde nikdo dneska???
25. aug 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, chci se jenom zeptat na info, dnes jsem byla na prvním IUI a mírně špiním. Je to něco vážného?
26. aug 2008 o 11:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bukca, spinenie po IUI je normalne. mna na to lekar upozornil, ze par dni budem mierne krvacat.tak sa nemusis obavat. :slight_smile:
26. aug 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kathe ... moc děkuji. Měla jsme strach
26. aug 2008 o 12:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás zdravím dneska,špinění určitě není nic zlého po IUI to může být?
Jak se máte dneska co?
26. aug 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Adrousek ako sa máš? Ja zajtra končím s clostilom a potom ma čaká v sobotu alebo nedeľu UT. Neviem či je to OK, lebo baby písali, že po clostile býva ovulka rôzne, niekedy už na 8- my deň a niekedy aj na 21 deň. Tak neviem, hádam to nepremeškám :slight_smile:
26. aug 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík aduška,taky tě zdravím,tak to je fajně že se to užb blíží,neboj určitě to nepromeškáš,mají to něako spočítané určitě.Já sa mám jinak dobře,zítra to bude týden po IUI tak ještě týden musím vydržet abych věděla co a jak,jen nevím jestli hned měli holky nějaké už náznaky těhu třeba,já zatím nic nepocituji tak nevím.
26. aug 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže ešte musíš vydržať týždeň a bude to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: V sobotu sa dozviem čo a ako, a pokecá s Dr. Nusím sa rozhodnúť, či to skúsime normálne alebo či ideme na IUI. Berieš teraz po IUI niečo? A tiež sa chcem opýtať na špinenie. Baby tam písali, že je to po IUI bežné, nevieš čím to je? Vysvetlil ti to doktor? Bojim sa či to nebude z nejakého poškodenia krčka maernice alebo tak, lebo inak si neviem predstaviť, prečo by malo dôjsť ku krvacaniu.
26. aug 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neberem nic po IUI až len vtedy,že pokud bych začala krvácet tak si jej mám nasadit.Stím špiněním si myslím,mám dojem že mi řikala,že by to mohlo být vdusledku poškození dělohy,ale jen trochu,že to není nic zlého.A pak říkala že špinění může být jako když se vajíčko zahnizduje tak že muže se trocha špinit,ale to asi tak až po týdnu po IUI si myslím
26. aug 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojik holky,tak jak se dneska mate co,je tam hezky tak někde jste nebo bohužel vpráci co?Já mam dovolenku,ale takovou pracovni spíš,natírám si balkony atak něco kolem domku stále.
27. aug 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

mo dmes je to asi "pracovne" pre všetky. Šup, šup baby pokecáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já som už dopracovala a som na příjmu,tak jak se máte holky dneska co v podvečer?
27. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,chtěla jsem se vás zeptat na vaší zkušenost.Dnes jsem byla na svém prvním IUI a byla jsem nemile překvapena, když mi před samotnou insem. doktor řekl výsledek manželova spermia. První spermio nám dělali v Praze an jiném pracovišti než dnes a bylo úplně vynikající - dle doktora, morfologie 40%, hybnost i množství perfektní a dnes jsme měli morfologii 16%, přitom mi ještě nedávno doktor říkal, že tak velké zhoršení spermia není ani možné. Setkali jste se s tím někdo?
27. aug 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík flek,my jsme měli když jsem šli na první IUI taky vynikající spmg a byl stejný jako když jsme jej dělali asi tri nebo čtyří měsíce před prvním IUI,ale když jsme ted šli na druhé IUI tak jsme jej měli taky horší,tedy pokyblivost,ale dr.říkala že se nic neděje naštěstí,že je to dobré.Může to způsobit nějaký stres,infekce třeba aji.
27. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

čo sa týka spg, kesi som sa dočítala že spermie zrejú až 60 - až 90 dní v cykloch, takže je vraj normálne že výsledok je raz lepší a inokedy horší. Moj mal prvý spg vlani a nol veľmi zlý, otom bral vitamín E a mal ho po dvoch mesiacoch oveľa lepší. Tak sme skúšali normálne ale niť. A pred 2 mesiacmi mal zas slabý. IUI ma čaká počítam budúci týždeň, ešte neviem kedy, tak uvidím
28. aug 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás zdravím,až nyní sem byla schopná sem nakuknout.Aduška je to tak stím spmg někdy je to tak a někdy tak zase.Tak budem držet pěsti příští týden.Co jinak holčinky jak se máte?
28. aug 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My tu máme zajtra sviatok a tiež v pondelok, takže 4 dni voľno - konečne. Ako som skončila dovolenku prd 2 týždňami, tak som v jednom kole. :slight_smile:
28. aug 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok