• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
já jsem si musela po neúspěšném IUI oběhat imunologii, genetku a endokrinologii. Vše mám v pořádku a hormony LH a FSH se mi výrazně zlepšily a tak jsem teď dostala náplasti a příští týden jdu na UZ a pak dostanu prý nějaké prášky na vyvolání menstruace a možná by se mohlo zadařit i bez dalšího pokusu IUI. U mě je to problém, že vůbec nemenstruuji. A jak u Tebe?
21. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak hlavne, ze mas vse v poradku :slight_smile: Ja se lecim kvuli imunologickemu problemu, mam za sebou MA, kdy jsem prirozene otehotnela. Beru uz 7 mesci prednison, ktery se muze brat jen mesicu 10, takze bych rada, kdyby se do te doby zadarilo...jinak jsme oba v poradku, spis kvuli tomu prednisonu bychom to potrebovali uspisit, proto zkousime IUI. JInak cyklus mam take nepravdelny, proto mam na srovnani utrogestan, ovulaci nastesti mam.
IUI si zkousela jednou nebo vickrat?
21. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IUI - Jen jednou. Co máš za sebou, zkratka MA?
21. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zamlkly potrat, nevyvijelo se
21. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho, tak to je mi líto. A kdy se chystáš na další IUI?
21. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,prosim vas pekne popiste mi pripravu na IUI,co vas to vyslo .urcite to tu niekde je napisane ale nemam momentalne cas hladat to,vopred vam velmi pekne dakujem.Som po troch neuspesnych IVF,takže som samoplatca.DAKUJEM :wink:
21. júl 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v555, ja chodím do Heliosu. berieš clostilb. na rast folikulov, medzitím UTZ, ak treba estrofem na sliznicu. ked sú folikuli OK, dajú ti pregnyl. do cca 36 hod. príde ovulka. dr ti nájde krčok maternice a vstrekne ti partnerove spermijky. poistiť pre istotu ešte domka :wink: . ja si platím všetko, bez liekov v heliose 3000 a s liekmi okolo 3500 SK.
21. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky v555, mě IUI nestálo nic. Podala jsem žádost na pojišťovnu a ta mi po třech týdnech poslala schválení k zákroku. Záležá jaký máš problém. Já mám nízké hodnoryy LH a FSH a tak jsem tři týdny před IUI chodila každý den ve stejnou dobu na injekce a poslední den jdeš na injekci pregnylu, aby ti vajíčko prasklo a druhý den jdeš na zákrok, při kterém do tebe vstříknou sperma, anebo pokud není problém u manžela, můžete doma mít normální soulož. To už záleží na konkrétním problému a situaci. Já jsem měla manžela ve Finsku a tak musel nechat sperma na zamražení. Jak to že jsi nejdříve nepodstoupila IUI před IVF? Já myslela, že IVF je až poté.
21. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant tak ako??????????????????????????????????????????
21. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak sa teda hlasim...aaaaa s dobrou spravickou.... :grinning: teda dufam, ze bude vsetko v poriadku....v piatok mam ist na opakovany odber krvy, ci je to vsetko ok ci HCG stúpa... :grinning:
21. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el super, akú si mala BT naposledy keď si merala. brala si aj utros 2x2?
21. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, utros beriem poctivo 2x2 este stale a ze vraj az do 12.tyzdna..a BT si nemeriam...
21. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika, drzim prsteky, nech to vyjde aj Tebe...:slight_smile:)) :slight_smile:
21. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc ti blahoželám :wink: .ja mám krvičku v pondelok, ale myslím že níč. BT 36,7-36,8, takže nízka vzhľadom na utroš
21. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant, moc ti blahopreji, jen tak dal :slight_smile:
ja ted budu mit hned dalsi IUI, tentokrat stimulovanou, tak snad....
21. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ismail...drzim prsteky, nech Ti to tentokrat vyjde...ja som tiez mala stimulovanu...brala som 5 dni clostyl a potom injekcia Pregnyl..bol to uplne prvy pokus od septembra, kedy som mala MA...a brala som lieky a museli sme si davat pozor...
21. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika dakujem :slight_smile: potom daj vediet...
21. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam baby
I1u1c1i neviem ti poslat IP,vyhadzuje mi adresa neexistuje
21. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant, mohu vedet jake jsi brala leky? ja mela MA v srpnu (august) pak jsem se nemohli snazit kvuli imunologickemu problemu, ted se snazime treti mesic, tak snad se brzy zadari....
21. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ismail, brala som Lutenyl, kvoli uprave sliznice maternic a aj kyselinu listovu, tu beriem este stale - mam vrodenú formu MTHFR677C homozygot a mala som zvysenu hodnotu homocysteinu...
21. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant, aha, tak je dobre, ze ti na to prisli a mas leky
21. júl 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i • a kde jsi podstoupila IUI?? Je zajímavé, že Ti sperma na IUI zamrazily, známá má problém, že má chlapa pořád pryč, myslela jsem, že se to při IUI nedělá, že by to bylo moc drahé. Známá chodí do Pronatalu, já do Podolí
21. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elefant prosim kolik si mela HCG?
21. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, budúci týždeň idem v pondelok na UTZ a krv. mám čisté predmenštr. symptómy-bolia ma dosť prsia, je mi zle od žalúdka. niekto by povedal, že to je tehu, ale v tom prípade som tehotná už cca 6 mesiacov :grinning: .
tento mesiac budem lepšie znášať, že to nevyšlo, lebo sme si dali žiadosť na IVF, tak mám zas niečo pred sebou.
dúfam, že dôvera nebude chcieť nejaké špeci vyšetrenie
22. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina1 - neviem, lebo mi len telefonovali, ze tehot.test je pozitivny :grinning: tak sa spytam v piatok, idem znovu na krv...
22. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika, neboj,..musi to raz vyjst...dufam, ze ak nevyjde IUI tak Ti schvalia ziadost na IVF cim skor...
22. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elefant tak to gratuluju, jsi tu jedina za cca 3/4 roku po IUI, to je super, ja jsem s ty starsi vlny IUI pred vami a tam dlouho dlouho to nikomu nevyslo.Super.
22. júl 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
zajtra sa idem inforomovať kedy by sme mohli podstúpiť IUI....chceli by sme tento mesiac... máme jednu váhodu, že sme boli 2 xkrát tehu takže by sa nam to mohlo podariť tento krát až do konca...
22. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika držím palce, aby to vyšlo. nám sa tiež prvý krát podarilo prirodzene-s clostilom, ale teraz som asi zablokovaná tím MA. ja čakám na výsledky druhého,ale už viem, že to je negatívne.
daj vedieť ako si dopadla
23. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina1...dakujem za podporu :slight_smile: ale este sa nemozem tesit (aj ked sa velmi chcem)...po dvoch neuspesnych tehu som opatrna...ale som rada, ze zvysujem percento uspesnych IUI.... :grinning:
23. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok