• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
monika...velmi Ti drzim palce nech to vyjde aj Tebe...
23. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ďakujem vám veľmi peknučko..
No a dopadla som tak, že: môj dokino ide od pondelka na dovolenku na týždeň.. no a keďže ja mám akurát ovulku v tom čase musím počkať do budúceho mesiaca.... Ale doki a môj milovaný manžel veria, že to je len dobre a je to znamenie lebo sa nám to podarí zatiaľ prirodzene.. tak hádam majú pravdu...
O 14 dní od teraz idem na krv či som vlastne mala ovulku a keď hej tak hneď po menzese sa mám dostaviť...
Tak uvidíme čo bude...
No máme pred sebou 21 dní na snažilkovanie a snáď to bude O.K. Snáď sa to podarí.....
Ešte raz ďakujem veľmi pekne! :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika..tak do drzim prsteky este viac....take domace snazilkovanie je ooooooovela prijemnejsie... :grinning:
23. júl 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo to hej.... ale tak aj ked to teda nevyjde.. sj permijky budeme doma "vyrábať! :wink:
no uvidíme...
A ty si tehu tiež po IUI?
23. júl 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, vyslo na to na prvy pokus..tak sa teraz uz len modlim aby to vyslo....mam za sebou dve zle skusenosti.. :frowning2:
24. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj už bude len dobre.
ja tiež verím,že naše tretie bude aj úspešné...
ako sa hovorí, do tretice všetko dobré...
Dnes som to oznámila vedúcemu... :astonished: Ale dopadlo to nad moje očakávania... takže super.. Od 20.8. idem na PN.... Len rozmýšľam, že je to asi skoro asi pôjdem až tak 24.8. to by mohlo stačiť... nech nie som zbytočne doma zavretá... potom budem viac než dosť doma.. :wink:
Ty si doma asi tiež že?
24. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, chvilku jsem tu nebyla, tak nakukuji, co nového

Elef, gratuluji k úspěchu!!

nám nevyšlo ani třetí iui, takže pokud nenastane žádný další problém, čeká nás v září ivf
teď mi akorát trochu stávkuje tělo, ms tentokrát přišla už týden po iui, tak doufám, že se to teď za dva cykly zklidní, ať je na ivf všechno v pohodě
24. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka - tak dúfam s tebou a veľmi držkám palčeky...
A mám takú otázku .. ked mozem.. ty si uz bola tehu ci nie? :wink:
24. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika, dnes som bola na opakovaný test z krvi, tak som ostala cely deň doma, pýtala som sa aj na PN, ale doktorka povedala,že uvidíme po výsledku...potom mi poobede volali, že HCG stúplo, že mám prísť na kontrolu o týždeň :grinning: ale vezmem si aspoň dovču, aby som sa šetrila čo najviac, aby bolo všetko ok a mimi rástlo... :slight_smile:

aktaka...mrzí ma, že Ti to nevyšlo... :cry: ivf ma väčšiu úspešnosť...tak držím pršteky...
24. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj taká sueeer správa.. super, super, super... strašne moooc ti držkám palčeky.. čo ti,.. vám.... juj.. vieš ako veľmi si ma potešila? strááááášššne moc! ja sa už teraz tešm na to... ale mám dilemu... neviem kedy naplanovat PN.. juj... ja inak ako na pn nemoze byt... aspon budem mat klud..

straaaaaašne mooc sa teším...
24. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeee.. a sa taaaaaaaaaaak straaaaaaaaaaašne tešííím...........Bože............
24. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vie kedy som sa narodila? 18.3.. :grinning: :grinning: takže ak to vyjde budeme skoro spolu oslavovať.... :wink:
24. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, jsem 9.D po 1.IUI, tak stále čekám. Nic moc v břichu necítím, tak si od toho moc neslibuji. Musím vydržet.
25. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj milana7 ja mám UTZ a krv v pondelok. tiež si nič nesľubujem :frowning2:
25. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocenky, jdu k vam na radu, stalo se vam nektere, ze jste po IUI po obvykle dobe lutealni faze mely test negativni, ale ms taky nikde? Dnes jsem 13 den po IUI, obvykle mam lutealni fazi 10 dni, tedy jsem jakoby uz treti den ms, ovsem na testu nic a ms taky nikde... tak jsem se uz smirila s tim, ze to tentokrat nevyslo, jen nevim, kde ta ms meska... :unamused:
26. júl 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cabalkova a beres Utrogestan nebo jiny progesteron po IUI? Jestli jo tak Utrogestan vetsinou ms brzdi.
26. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
ako sa mate...?
elefant22 - kde si.. som nervozna ..... som ta dlho necitala...
26. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo holky prožívám první cyklus po revizi, snad už teď bude jen dobře. Za měsíc jdu do caru a uvidím co bude se mnou
26. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bude.... :wink:
26. júl 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, je tu mezi vámi nějaká, které se zadařilo po IUI. Jaké jste měli pocity před "příchodem" ms????
Já jsem byla na IUI v pondělí a určo to znáte, už bych chtěla vědět, jestli se zadařilo nebo ne.... :angry:
26. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaribo elefan22 sa zadario ale akosi som ju tu uz tri dni nevidela... :angry:
Tak snáď je v poriadku...
Neboj 14d i utecie ako voda... :wink: :wink:
26. júl 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, víš, chtěla bych třeba vědět, jestli to je nějaké dobré znamení, že mě pobolívá břicho....to čekání je děsný...
26. júl 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm.. ja som tehu bola ale brusko ma nebolelo...
No ja Ti neviem poradiť...
Skus napisat do temy IVF tam mau baby aj taketo skusenosti podla mna.... lebo niektore boli aj na IUI sa mi zda..
Nas to caka buduci mesiac... hned po MS.... ak sa nezaradi skor... :wink:
26. júl 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes som bola na druhom IUI a prvé nevyšlo tak neviem ako to dopadne teraz :slight_smile:
26. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkac, mámpodobný problém... :grinning:
26. júl 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkac ono není vyhráno, když otěhulíš, mě první IUI vyšlo a skončilo na konci třetího měsíce revizí.
Vy chodíte všechny i takhle o víkendu na IUI??
26. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindo, já teda byla v pondělí, ale co vím, tak jiné holky byly na IUI i o víkendu...
26. júl 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haaribo já taky nic necítila jiného, jen jsem byla strašně unavená, ale test byl jasnej, testovala jsem 18. den po IUI, dle doporučení lékařky. Takže je důležité věřit a čekat.
26. júl 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak zacinam patrit ku vam do tejto temy... Ak mozem , tak by som sa pridala... Buduci cyklus idem na prve IUI a som dost nervozna... Mna by zaujimalo, ze ci vasi chlapi boli pred IUI na kontr. SPG. Lebo mne lekar povedal najskor, ze by mal prist na kontrolny a potom, ze ma prist so mnou na IUI... Tak neviem teraz... Ako ste to mali vy? dik :slight_smile:
26. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka - ja tiez...
a ano bol na PSG. ale nie kvoli IUI.. sme museli vsetky vysertenia podstupit.-
26. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok