• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
MOnika, my sme uz boli asi pred rokom na SPG, ale ked hladali pricinu preco sa nedari... Len teraz pred IUI neviem, ci ist alebo ist rovno na IUI aj bez kontrolneho SPG... Asi cinknem lekarovi po MS, ze ako teda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...mam za sebou otrasny vikend..zacala som spinit, tak som lezala, ale neprestava to...nedava si velke nadeje :frowning2: budem dnes volat doktorke, lebo mi dala iny liek, ci schvalne, ci sa pomylili, vsimla som si to az vcera v lekarni...tak jej poviem aj o mojom trapeni...skoda, ze moja ma dovolenku, ale aj ona je len clovek...
27. júl 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant, neztracej nadeji! spousta zen na zacatku spini a je vse v poradku, takze hlavne zachovej klid. Beres porad utrogestan?
27. júl 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ismail, ved ja viem, ze musim byt v klude..ale je to take tazke... :frowning2: utrogestan stale beriem....
27. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elefant...nestrácaj nádej...to, že špiníš môže byť zahniezdovanie :wink: poznám veľa žien, ktoeé sú po IVF a IUi...a tiež špinili a báli sa...a bolo to zahniezdovanie...držím palce aby to tak bolo aj u teba :wink:

My máme zlý spr...manželovi sa nezlepšuje skôr zhoršil...takže asi ma v auguste čaká IUI...mám obrovský strach...ak by ste mali niektorá chuť, ktorá ste si tým prešla neviete mi povedať čo ma vlastne čaká...ja som strašný bojko keď neviem do čoho idem...pôjdeme do Heliosu...vraj je tam aj ľudský peronál...ďakujem za akúkoľvek informáciu :slight_smile:
27. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akatka napisala som ti odpoved do nasej temy z TN! Pa!
27. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akatka můj byl taky na spermiu, bylo to součástí všech vstupních vyšetření v caru. A potom teprve po rozhodnutí bylo IUI
27. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant, opravdu to chce hlavne klid, mozna bych si vzala o jeden utrogestan navic.Uz jsi volala doktorce?
cisielko, inseminace je jednoduchy nebolestivy zakrok, bud budes mit cyklus stimulovany (praskamama nebo injekcema) nebo prirozeny, pokud mas v pohode ovulaci. Budes chodit na kontrolno ultrazvuky a az bude folik dostatecne zraly, vstriknou ti tam katetrem manzelovo sperma, bohuzel uspesnot neni vysoka okolo 10-15procent.
27. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ismal...ďakujem..taká nízka...bože...to je strašne malá...dúfala som, že je to väčšia pravdepodobnosť :frowning2: :frowning2:
27. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, musis doufat, jako ja, bohuzel prvni nevysla, tak se chystam na druhou
27. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ismail...je mi to ľúto...niekedy už človek nevládze ani len dúfať...ale vždy sa musí postaviť a ísť ďalej :wink:
27. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky - jdu vám dodat trochu optimismu, co se týče té pravděpodobnosti :slight_smile: pravděpodobnost početí při normálním styku je taky jen 10% a podívejte, kolik miminek je počato přirozeně! :wink:
ale abych nedělala hrdinku: my jsme teď před naší 3. IUI a taky spíš doufám, než věřím, že by se to mohlo povést :sweat_smile:
27. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ally57...no neostáva nám nič iné len dúfať :wink: ako dlho to vlstne trvá kým dôjde k samotnému zákroku...ja mám teraz dosť M...hneď ako skončí mám ísť ku svojmu dokimu a on mi dá odporúčanie do centra..myslíte, že by sa to dalo aj hnď v toto ďalšom cykle?
27. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ja to mam tak, ze treti den cyklu si jdu pro leky a pak 9 den cyklu na kontrolni ultrazvuk, kazdopadne v kazdem caru se jde nejdrive na pohovor, tak nevim, zda to stihnes.
Presne musi se jit dal :slight_smile:
27. júl 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ismal...tak to asi nestíham...prtože M trvá takých 6-7 dní...a to už asi budem musieť brať nejaké lieky...takže asi až na ďľší cykls...bože to čakanie je strašné...ale čo už :wink:
27. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielka, uvidis, vic se dozvis v CAR. Neboj, ono to vsechno strasne rychle utika :wink:
27. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ismal...no veď to..uteká uteká...a ani sa nenazdám a bude koniec roka...dúfam, že do vianoc sa dočkám a ja budem mať pod stromčekom krásny darček v podobe krásneho tehu....všetky, ktoré si to tak stršne želajú :wink:
27. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefan - moja zlata daj mi potom hned IP vediet ako to dopadlo.. strašne silno na teba myslim.. moc, moc,moc...
27. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika...dnes mi je už trochu lepšie, tak mi neostáva len veriť, že je s mimi všetko v poriaku :slight_smile: , včera som volala doktorke, tak som si bola pre recept, ale povedala, že mám brať aj utrogestan aj dufaston, bože toľko chémie, ale ak to má pomôcť..a tiež povedala, že musíme len čakať, že v piatok mám prísť zase na krv a na utz...tak dúfam, že budeme v poriadku.... :wink: Ďakujem za podporu...ozvem sa
28. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant, tak to je dobre, uvidis, ze to v patek dobre dopadne :slight_smile:
28. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elefant - bude vštko v poriadku uvidíš... Treba len veriť... posielam veľký cmuk... a ozvi sa.... papapa a stranš moc držím palce....
(my máme cez víkend ovulku :wink: )
28. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak ja se taky chystam na druhe kolo, zatim jsem to nedostala (po prvni IUI), ale test je negativni, takze jsem prestala brat utrogestan a doufam, ze ms brzy dorazi, abychom mohli pokracovat... na prvni IUI jsem se desne tesila, blahove jsem si predstavovala, ze to treba hned vyjde... a ted, kdyz to nevyslo a musime znovu, si rikam, ze je dost nepravdepodobne, ze by to vyslo... jak se cloveku ty nalady stridaji, ach jo....

elef... drzim palce, urcite bude vse ok, hlavne se nestresuj a bud v klidu. :slight_smile:
28. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cabalkova, taky jsem do prvni IUI vkladala nadeje, ale bohuzel :frowning2: chystam se na druhou a musim doufat..drzim palecky
29. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
afrika, jak jsi na tom?
Me ceka v patek 2.IUI, ale nedelam si nadeje, vlevo jen 1 folik 22 mm a napravo cysticka, neco okolo 32mm, achjo :unamused:
29. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, teď jsem na CAR Apolinář zjistila, že tam nedělají přes prázdniny IUI ani IVF. Jak je to ve Vašich Carech?
30. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky mám nepříjemný starosti v práci, šla jsem na neschopenku asi v 8. týdnu těhotenství po IUI,
ještě jsem 11 týden chodila do práce, abych všechno dodělala, ve 12 týdnu jsem šla na revizi,
nyní jsem ještě na neschopence, na revizi jsem byla 9.6., a v práci mi dneska řekli, že už se mnou
nepočítají, že je moje věc, že nejsem těhu a že jsem o mimčo přišla. Co teď mám jako dělat?
30. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindafazole, to je mi lito, zes prisla o mimi a jeste takove neprijemne problemy v praci. Co delat?Vazne neporadim, pokud uz mas na stole vypoved, zacne ti bezet dvoumesichni vypovedni lhuta a muzes hledat neco jineho :frowning2:
30. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ismail:ahojík, mě čeká první IUI v úterý, tak jsem zvědavá, ale moc nadějí si nedávám
30. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, ahoj :slight_smile: zrovna nedavno jsem si na tebe vzpomela jak jste daleko. Ja uz jdu zitra na druhe, taky tomu moc neverim :unamused: U tebe uz ted vi, ze to bude v utery?Jak to takhle dopredu poznaji? Mas cyklus stimulovany?
30. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linda - to ti nemozu zo zakona urobit. vyhodit ta pocas PN? to nemozu aspon teda tu..
30. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok