• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jitu.... minuly mesic se nezadarilo... manzel tehdy prisel o praci, tak byl doma stres, tak myslim, ze kvuli tomu... a ono stejne IUI ma pravdepodobnost uspechu asi 12 procent, coz je malinko, takze to neni nic prekvapiveho... jinak my prisli o mimi letos v kvetnu, tak uz bychom taky byli radi, aby se zadarilo, ale to si nenabrnkas, no. :wink:
14. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš pravdu, to procento je malé. Mě třeba nejde z hlavy, proč se nám miminko nedaří doma a obě IUI ano. Tak to mě mrzí, že vás to taky potkalo. Teď už se to musí podařit na 100%!!!
14. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, uvidime, uvidime, neupinam se k tomu... my mame predepsane tri IUI a pak nam chteji nabizet IVF, tak nevim, zda do toho jit... prece jen je to pak daleko vetsi masakr a kdyz se nam uz jednou podarilo doma, tak si rikam, ze snad to nebude potreba, no.... ale holt uvidime, jak uz jsem psala, no.
14. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne treba verit :slight_smile: Ja by som mala ist na prve iui niekedy zaciatkom septembra...
14. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A proč vlastně chodíš na IUI, když se vám miminko podařilo doma? Já bych do toho IVF nešla, jedině až po hodně neúspěšných pokusech IUI.
14. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jitulik, aj nam sa uz podarilo doma, ale napriklad ja mam dlhe cykly a nepravidelnu ovulaciu tak takto je to rychlejsie a zvysuje to sance :slight_smile:
14. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak to ano. Já mám vysoký prolaktin a testosteron, beru na to prášky. Ovulaci mám jen někdy. I když jí mám tak miminko se doma nedaří. No ještě že ta IUI je, že? Sice není nad to udělat si miminko doma, ale když to jinak nejde :wink:
14. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja osobne som bola v soku ked zom zistila, ze sa zadarilo prirodzene...ale zial v 5tt som potratila :cry: takze teraz aby som zase necakala bohvie dokedy tak sa to urychli (dufam) s IUI :slight_smile:
14. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určitě se to podaří, musíme tomu jen věřit a být v klidu :wink: . A kam na tu IUI půjdeš?
14. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som v Belgicku, takze tu :wink: teraz cakam kym doberiem duphason a potom zacem so stimulaciou a potom iui...a verim, ze sa zadari :grinning: musi!!!!
14. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak to je dálka :slight_smile: . A čím stimuluješ? Já Clostilbegytem a uzrají mi dva až tří folíčci
14. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jitu... my jsme uz byli v lecbe clostylbegitem a v priprave na prvni IUI, kdyz jsme zjistitli, ze se podarilo "prirozene"... a ted doufame, ze nam IUI pomuzou otehu rychleji, nez kdybychom se snazili "jen" doma... od prvniho jsem si hodne slibovala, myslela jsem si, ze se to prece musi hned podarit,. ted uz vim, ze nemusi... uvidime jeste po dalsim cyklu, pak se budeme rozhodnout, co dal... jinak po clostylu mam obvykle 2 foliky, tentokrat skoro stejne velke, takze se pan dr. smal, ze to budou dvojcata... :slight_smile: No, rikala jsem si, ze mame aspon dvojnasobnou sanci. :dizzy_face:
14. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem brala Clostilbegyt tři měsíce před tím, než jsem začala jezdit do CARu a nepodařilo se. Já měla u první IUI tři folíky 2 po 20mm, 1 po 19mm všechny z pravého vaječníku a byl tam ještě jeden taky na pravé straně ten měl 16mm, ale nestihl dozrát. A u druhé IUI jsem měla dva folíky, jeden z pravé strany a druhý z levé a oba 19mm. Tak mám popřát dvojčata :wink: ???
14. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jitu, ja bych radsi jednojce, ale beru cokoli... ja mela ted v ut foliky oba napravo, 20 a 18 mm, ovu probehla az ve stredu, tak treba ten mensi stihnul jeste trosku poporust... :slight_smile: Jinak jak se nam zadarilo doma, tak to bylo taky z praveho vajecniku, mam dojem, ze mi funguje nejak lip.... tak si rikam, ze by????
14. aug 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jitulik, ja budem brat clomid a este cosi co mi chystaju v lekarni. Neviem presne co to je, ale v podelok si pre to idem... :wink:
14. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě dělají IUI v den kdy jsem měla ty folíky 19mm, pak mi píchli pregnyl a na opakovanou IUI ob den. Zvyšuje se tím šance na otěhotnění.
14. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja najma dufam, ze mi tie lieky zaberu :grinning:
14. aug 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. tak mne dorazila mrcha o tyzden skor.. no aspon sa moze skor zacat potom IUI.. takze tak o tri týždne? oooo...
16. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Monika, tak to by sme mali na tom byt zhruba rovnako :slight_smile:
17. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu niekto? :confused:
17. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
ja som tu :slight_smile:
17. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super :wink: Uz som mala pocit,ze vsetci zduchli :grinning:
17. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink:

Ell, ty mas teraz zacat brat lieky ? a kedy by ste mali mat asi IUI ?
17. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky snažilky, máte nějaká zkušenosti se stimulací - Puregonem 600, měly jste nějaké vedlejší účinky? A jak Vám šla ta samotná aplikace tím "perem"? - kam jste se píchaly, musí to být do břicha, nebo můu i třeba do zadečku...? => mám z toho docela strach
17. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam ziadne skusenosti ... asi ti neporadim :frowning2:

ja sa chystam tento tyzden na prve a zatial beriem iba lieky ...
17. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Predpokladam, ze IUI by mohlo byt niekedy zaciatkom septembra. Lieky zacnem brat od 3dc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty si ako na tom?
Petronela, ja som si zatial nic nepichala a neviem ci budem, netusim, co su tie leky, ktore mi "namiesavaju" v lekarni po ktore si dens idem...potom budem mudrejsia :grinning:
17. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zacala teraz v piatok brat lieky na 5DC a mam ich mat do 9DC, co je zajtra a potom na 10DC az 12DC mam prist na krv a utz, poobede budem mat vysleky a oni mi potom povedia, ze kedy mam prist ...

to co ti namiesavaju ti dal doktor, alebo ti to poradili v lekarni ?

kolko sa uz snazite ak sa mozem spytat ? a uz si bola niekedy na IUI ?
17. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já dostala ve středu 13.8. vyvolávačku tak teď čekám na MS, břicho mě už asi 2-3 dny pobolívá, ale stále nic. No a od 3DC začtu se stimulací - Purengon 600, a jediný co o tom vím, že se aplikuje pomocí "pera" (naštěstí ne injekce) těsně pod kůži - něco jako u diabetiků
17. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasami, to co mi namiesavaju je na predpis od dr, ale nedkoazala som to zorlustit z receptu :stuck_out_tongue_closed_eyes: skocim po to cez obed a dam vediet !
V podstate uz roka a pol neberiem antikoncepciu ale mam nepravidelne kramy a zistili mi, ze mam mierne zvyseny delta plus androstendion co sposobuje,ze ovulujem nepravidelne alebo mam dlhe cykly. Ale vsetky tieto vysetrenia mi robili az po tom ako som prirodzene otehotnela a potratila :pensive: no a na urychlenie procesu mi navrhli iui takze uvidime....este som na nom nikdy nebola.
17. aug 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme na tom podobne
ja mam uz jedno dieta - zazrakom bez problemov a na prvy krat ... ale ked sme chceli druhe tak sme sa asi 3 mesiace snazili, potom som otehotnela a v 8tt potratila ... tiez mi az potom lekar robil vysetrenia a zistili, ze mam trombofiliu, nejaku mutaciu ... a ze nas maly je taky zazrak :slight_smile: no a teraz zase ked sme teda chceli zacat tak lekar zistil, ze muz ma slabsi spermiogram, ale ze je to ok, ale ze on by navrhol IUI, aby sme nestracali cas a tak ... tak sme hned zvolili. Vlasne sme tam boli vo stvrtok a od piatku beriem tie lieky ... tiez to je na ovulku :slight_smile:
17. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok