• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
NO tak to sme na tom velmi podobne. Tiez mi robili nejake geneticke testy a mam cierne na bielom, ze nemam ani jednu z 350 mutaci genu sposobujuceho mucoviscidosu a pod. :grinning: co beries na ovulku? ja budem clomid...
17. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si vyzdvihla v lekarni co mi "namiesali" - je to Ethynilestradiol :wink:
17. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jaký jste měli víkend? My byli v sobotu ve westernovém městečku v Boskovicích, vřele doporučuji. A v neděli na chatě, takže taková pohodička. Učím se jezdit na kolečkových bruslích a trochu jsem se vysekala, tak jsem trochu bolavá, ale hlavní je, že se na nich naučím jezdit :wink: . Ve středu mě čeká kontrola po revizi, tak doufám že dopadne dobře a doktor mi schválí další IUI koncem září :slight_smile:
17. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak drzim palce :wink: Moj vikend bol super, pekne pocasie co tu tak casto nebyva takze som sa ho snazila vyuzit naplno :grinning:
17. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ell, děkuji :slight_smile: Mě to volno za chvíli skončí :frowning2: . Vidím to tak, že od příštího pondělí začnu opět chodit do práce :confused: Šéf je ze mě na mrtvici, pořád odcházím a zase přicházím :frowning2:
17. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si na dovolenke alebo na PN? Mozno si to pisala niekde predtym, len ja som to nezachytila.... :confused: ja som prave dnes nad tym rozmyslala, ze to nie je ani mesiac co som spat z dovolenky a uz mi to pride ako keby to bolo pred sto rokmi :slight_smile:
17. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem na PN. Tento rok jsme ani nikde na dovolené nebyli :frowning2: . Manžel má dovolenou poslední týden v srpnu, ale já už budu v práci a nikdo mi dovolenou určitě nedá, tak to mě docela mrzí :angry:
17. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak to je blbe :unamused: aj som si aspon dobre uzila 2 tyzdne volna :sunglasses:
17. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jitulik, takze v stredu ti dr povie ze ci mozes zacat s liekmi opat?
17. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje tretie tehu odišlo a vzalo so sebou i nádej na IUI ktoré bolo dohodnuté na tento mesiac :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: to mi je luto Monika...co sa vlastne udialo? :frowning2:
17. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja sama neviem...tento mesiac sme mali ist na IUI.. ale ešte stále bola šanc, že sa to pred tým podarí. Aj sa asi podarilo lebo príznaky boli jasné.. a tie som mala len pri tehu... príznaky pretrvávajú a ja som dnes musela ísť k dokimu ták veľmi som začala krvácať, že mi tri injekcie na zastavenie musel dať.... teraz idem vo štvrtok na kontrolu a je možné, že IUI sa nebude môcť konať. Potom sa obesím...
17. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nehovor ani zo srandy Moni....je mi to strasne luto :unamused: ...ale prosim ta hlavu hore...ja viem, ake je to priserne ..... :pensive:
17. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut chvilu.. apson vo sne na to nemyslim...

posielam cmuk a dakujem!
17. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drz sa a hlavu hore. slniecko zase vyjde...
17. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jitulko24 a kdys byla na revizi?? Já začátkem června a teď taky budu muset do práce. Ale řekli mi, že musím čekat tři měsíce, ve středu jdu do Caru a doufám, že mi IUI udělají v září. PN budu končit a půjdu do práce, ale čeká mě výpověď, prý nemůže šéf za to, že nejsem těhu.
17. aug 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti vazne takto povedali? :confused:
17. aug 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell jo a to jsem byla vždy se šéfem kamarádka a jsem tam přes 14 let, je mi z toho smutno, to víš
17. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aojte dievčatá, čítam vás, len nepíšem, ale dnes musím...bola som tento mesiac prvýkrát na IUI - dnes už viem, že sa nepodarilo. začala som špiniť a BT mi klesla tak prudko, že zajtra je tu MS a všetko musí začať dokolečka...
17. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa ti ani necudujem....to akoze vdaka za loyalitu, nie? :angry: otrasne...
17. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
Zuzumia - to je mi líto, mě taky čeká první IUI - snad začátkem září, nyní čekám na MS - po vyvolávačce, tak jsem zvědavá jak to unás dopadne.
18. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela ahoj :wink: ja som na tom velmi podobne ako ty akurat ze nie po vyvolavacke ale po duphasotne 5 dni * 2 tbl a teraz cakam....
zuzimia, na druhy krat to musi vyjst...nevzdavaj sa!!!!
18. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - budeš také stimulovat, nebo ti ovulka chodí sama, já budu stimulovat jak už jsem psala.
18. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano budem, clomidom a potom este budem brat ethynilestradiol...ovulka chodi ale len niekedy, raz za 3 mesiace a pod...takze na urychlenie :wink:
18. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je rozumné.
já jsem bez ovulky, a budu stimulovat Puregonem.na MS čekám už šestý den, a všude čtu něco jiného, někdo píše že mu přišla už druhý den, někomu za týden, tak se snad taky dočkám
18. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez zvedava kedy ten duphaston zabere. lebo sa mi nechce zase spat k dr kvoli tomuto... a najma ma to zase bude stat kopu prachov ked pojdem, takze dufam, ze zabere :slight_smile:
18. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proč by tě to stálo hromadu peněz, za duphaston se hodně dopláčí? já za tu vyvolávačku zaplatila 6,-
18. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezne ked tu idem k dr tak zaplatim minimalne 20 eur (ktore mi niekedy potom sice poistovna preplati, ale niekedy nie...)
18. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to je dost, mi tu máme také poplatky, málem se na ně zapomněla, dělá to 30 Kč
18. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je a najma to chvilu trva kym to poistovna preplati spat ak teda vobec. napriklad minuly tyzden mi brali krv a robili UTZ a platila som 24 eur a nejake drobne. ...celkom dost sa mi to zda :unamused:
18. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok