• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
a vy platíte ty poplatky podle druhu výkonu lékaře? to mi za vyšetření zaplatíme pevně danou taxu 30,- ať ti délají cokoli, a za odběry krve jsem snad nikdy neplatila, jen za UTZ
18. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to hold vše o penězích. jak už jsem říkala budu stimulovat puregonem, na který se musí žádat na pojišťovnu, ta mi to schválila, ale hradí jej jen částečně (cena je cca 6.500,- ) a doplácet budu 1.890,- mělo by to být na 3 cykly IUI
18. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, tu je to tak, ze platis podla ukonu a poistovacia karta ma cip kde ti hend odcitaju sumu ktoru preplaca "statna" positovna a ty zaplatis len ten zvysok. Cize cely ukon - krv+ utz bol cca 50 eur a ja som z toho zaplatila zhruba polovicu ktoryu mi mozno preplati druha - nestatna poistovna... :wink: komplikovane, ale funguje to! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to se ti ani nedivím, že se k Dr. dvakrát neženeš, tak držím palečky ať duphaston zabere, nic jiného než čekat nám nezbývá. Ale jednou to přijím musí, třeba už dnes :slight_smile:
18. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super keby uz dnes :grinning: ...citim sa uplne "normalne" ale jeden nikdy nevie :slight_smile: asi je to skuska trpezlivosti hi hi
18. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se dnes také cítím úplně normálně. včera mě dost pobolívalo břicho, tak jsem si říkala že to už určitě každou chvíli přijde a nakonec nic :frowning2: , a dnes už břicho ani necítím, tak nevím, ale do včera času dost, musí m´být optinisté :wink:
18. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ta cena 1890 co spominas sa mi zda celkom dost !!!! :angry: to clovek aby si zobral uver na lieky pomaly.... :confounded:
18. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, puregon - injekce, které se aplikují pomocí "pera" přímo pod kůži, mělo by to být účinnější než prášky, také se, ale ve větších dávkách používají na stimulaci před IVF.
18. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze si to budes sama pichat? a ziadne ine lieky brat nebudes?
18. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
léky brát nebudu, budu si nejprve obden, a pak podle UTZ jak budu folikuly reagovat, tak bude zvyšovat nebo snižovat dávku. No snad to zvládnu.
18. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite zvladnes :wink: ja som sa uz sama ockovala a tiez som to zvladla :grinning:
18. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tohle naštěstí není injekcí s jehlou ale pomocí "pera" které používají třeba diabetici, tak že se nepícháš do svalu, ale pouze slabě pod kůži
18. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre:slight_smile: boze mne sa dnes nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aHOJ HOLKY--dotaz:jak je to musí být před IUI laparka?Díky za každou odpověd
18. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamci, nie :wink:
18. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, urcite nie :wink:
18. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lumcag, myslim na teba a chcela som vediet ci uz vies vysledky z IUI, dnes mas 14 den po... Bola si na sono a krv? napis.... dufam, ze to dopadlo dobre a si v tom! :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkamca - laparka být nemusí, jen je dobré vědět zda máš průchodné vejcovody, protože v případě, že by jsi je měla neprůchodné, nemá IUI žádný smysl. Průchodnoct se ale dá zjistit i jinak, mě to např. zjišťovali na UTZ, ale předtím ti do vejcovodů musí zavést nejakou kontrasní látku, aby byly na UTZ viditelné, prý jsou moc slabé a bez té kontrstní látky jsou neviditelné.
18. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko a celý dnešní den. Doufám, že bude lepší než ten včerejší, včera jsem se MS nedočkala, kden už je to 7 den po vyvolávačce a furt nic, ach jo.
A je u vás nového?
19. aug 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela dobre ranko! Mne akurat dorazila ms takze od piatku budem brat clomid :slight_smile:
19. aug 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jesuper, já říkala že ten dnešek bude lepší, snad se taky dočkám
19. aug 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite bude lepsi :wink: Petronela, tebe zistovali priechodnost pomocou UTZ? lebo mne robili rtg s kontrastnou latkou...brrr! hnusne vysetrenie
19. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste tu niekto? :confused:
19. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě dělali UTZ, ale klasicky mi jej dělají uvnitř, ale při tomto vyšetření mi jej dělali přes břicho
19. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je nieco ine, lebo mna napustili tou kontrastnou gebuzinou a potom rtg :wink: ale hlavne, ze oba su priechodne :grinning: inak som zvedava ci budem mat nejake vedlajsie ucinky z tych liekov co budem brat...dufam, ze velmi nie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi to bude něco jiného, koukám že se tady s náma nikdo nebaví, to tu nikdo není?
ell - kdy začínáš se stimulací taky 3DC? Těch případných vedlejších účinků se taky bojím, nejvíc asi hyperstimulace, které u těch injekcí hrozí (nevím zda i u prášků) ale prý se nemám čeho bát, proto jsme kontrolovány Dr. na UTZ a kdyby k tomu náhodou došlo tak se IUI o cyklus posune a zakážou nám i mazlinkování, kdyby náhodou, znáš to? celé měsíce nic a těď by se určitě zadařilo a měla bych nejmín paterčata
19. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru, vsetci nas opustili :frowning2: Ano zacinam 3 dc 5 dni a potom od 8dc-12dc budem brat tie druhe lieky a potom pojdem na krv a utz... ale tiez sa bojim ako na to zareagujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: clovek ked si precita tie pribalove letaky tak mu nie je vsetko jedno. Nastastie k tym druhym liekom ziaden nemam, lebo to su tie, co mi chystali v lekarni takze ma to ani netrapi :grinning:
19. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata
Kajko,
Já mám dostat 20.8. MS je to můj 26-tý den cyklu.
Mě bylo 4.8. v den IUI v caru řečeno, že pokud nezačnu krvácet do 25.8., tak mám přijít. Až pak by mi dělali UTZ a krev.
Ale mám pocit, že je to opět v tahu. BT se mi sice pohybuje kolem 37,2-37,6, ale to může dělat dufaston.
A mé příznaky? ty se mi už nezdají tak zřetelné. No nevím. Jsem z toho nerózní.
Dej vědět jak si dopadla. držím palečky i u nohou
19. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - příbalové letáky se číst nedají - ty člověka akorát vynervují
lumcag - nevzdávej to, BT je slibná tak proč ten pesimismus.
19. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, drzim palce! Ake mas priznaky, alebo to, co by teoreticky mohli byt priznaky?
Petronela, nastastie, pribalove letaky vo francuzstine sa mi velmi citat nechce a po flamsky aj tak nerozumiem, takze sa ich snazim ignorovat :wink:
19. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok