• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Aha,ja úplně zabudla že máte svátek.No já mám ted dovolenku a letí to jako blázen,týden už bude za nami a ještě jeden týden,ale ten určitě taky uběhne jako voda :frowning2:
28. aug 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej tomu ver, že to ubehne. Ja si už na dovolenku ani nespomínam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ježiši neviem ako sa teraz dočkám soboty, fest som zvedalá na ut. Neviem sa dočkať
28. aug 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduska urcite tam neco bude,budeme na tebe myslet.Já se už zase začínám bát příštího týdne jak jdem na odběr.
28. aug 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby mna doki poslal na iui ale mam strach da sa to zvladnut ? :unamused:
29. aug 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás zdravím,kde jste kdo?
Lorry neboj nic to není,zvládneš to já už mám nyní druhý za sebou a ještě ale nevím výsledek až ve středu.Jak vy jak se máte jinak holky co moje?
29. aug 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky moje,jakn se máte každá dneska co a co podnikáte,když je tak hezky?Byli jste alespon někde se vyplácnout na sluníčko?
30. aug 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, včera som tu ani nenakukla. Síce som nola doma ale konečne som sa pustila do upratovania.
Adrousek držím ti v stredu palce. Už si si robila test?
Ako si to mala pred IUI ? - myslím koško a aké folikuly a v ktorý deň ti dali pregnyl? Ja som dnes 10ty deň a mala som vpravo 1- 17mm, a 1 - 16 mm a vľavo 1 - 13 mm. Mala som aj nejaké drobné ale z tých asi nič nebude. Ešte idem na UT v pondelok a IUI vychádza na stredu . Koľko hodín po pregnyle by malo byť IUI?
30. aug 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy sa ma zacat pichat merional ?
30. aug 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lorry, to neviem, ja som mala clostylbergyt a ešte ma čaká pregnyl
30. aug 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík,já měla taky tři a jeden 21mm ten byl největší a ty ostatní dva byli kolem 16.mm.Mě pychali pregnyl 12.den cyklu a hned druhý den som šla na IUI.
30. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,kdepak jste kdo,nikde nikdo co???
31. aug 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak nam prve IUI nevyslo, nevadi :wink:
31. aug 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík smielko,tak to mě mrzí teda,ale neboj další určitě vyjde.Jdete hned do dalšího nebo dáváte oddych?
1. sep 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adrousek

tak dnes mam 12 DC a rošku podrástli ale nie bohvieako. Jeden mám 19 jeden 17 a jeden 16 a ten je vraj deformovaný ( ten mal aj predtým 16 takže nerastie a ani z neho nič nebude. Na pregnyl idem večer a IUI mám v stredu ráno. Ty ideš v stredu na krv že? Robila si si už test?
1. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík aduska,tak uvidíš budem držet pěsti,aby ztoho něco bolo a ještě povyrostly trocha.
Jinak já jdem ve středu na krev,test som si ještě nedělala a ani nebudem raději,stejně si myslím že to nevyšlo,mám taký pocit.
1. sep 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,nebyl jste někdo před IUI na transvag. hydrolaparoskopii?
1. sep 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrousek, nemyslí na pocity. Ja som sa minulý mesiac sklamala a už neverím svojim pocitom. Myslím, že som z toho dosť " zmätená " Neviem čo si mám myslieť. Keď mi v sobotu hovorila že mám jedno 17, druhé 16 a tretie 13 tak som bola šťastná. Hneď som si to prepočítavala, že do dneska dorastú každé 4 mm. Som sklamaná, myslím že 19 a 17 je málo a neverím že ešte dorastú, keď dnes pichám pregnyl. Ale aj tak si hovorím, že skúsim šťastie, pocity sú na nič, iba nás mýlia.
1. sep 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adrosek, teraz mame min. mesiac pauzu, pretoze doktorka mala najblizsi volny termin az 24.9. Uvidim, co potom :slight_smile:
1. sep 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky
potřebuji poradit.Ve středu jsem byla na UTZa dr.mi řekl že na clomíc nereaguji.Folíki 12 a 11mm.Je možný že by dorostli ,od včerejška mě bolí podbřišek a mám plodný hlen.Akorát mě zaráží BTta je pořád stejná :frowning2:
1. sep 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,
Aduska asi máš pravdu,že pocity jsou na nic,ale testovat nebudem vydržím do středy na krev až.Ale bojím bojím.
Kaja ja na něčem takovém jsem nebyla před IUI,takže nevím,ale asi záleží na dr.
Smielko tak uvidíte,třeba sa to podaří aj vté měsíční pauze nemyslíš??
Andy,já měla při clost.taky folikuly kolem 14 mm,pak mi pichaly puregon a ony mi narostly o dost,budou ti něco pichat aji ještě?
1. sep 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek, v to dufame aj my :wink: . Vsetko zalezi od toho, ako som "nabehla" normalne - ci uz budem mat ovulaciu.
1. sep 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj andy, folikuly rastú 1 - 2 mm denne. Tak držím palce, hlavne sa vyhni fyzickej záťaži. Mme dr zakázala cvičiť a tak, aby mi nepraskli skôr ako dorastu
1. sep 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrousek, neboj, Želám ti aby ti to vyšlo Potrebujem aby som niečomu verila, aby sa to niekomu podarilo a ja si vezmem príklad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ako si pri prvom IUI reagovala? Koľko a aké si mala folikuly ? Brala si len clostil alebo aj niečo iné?
1. sep 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj smielko budem myslet na vás,aby sa to povedlo!!!

Aduska-já měla při prvním IUi tak-že jsem jedla pět dní clostík,měla jsem celkem tři folíky velikostí kolem 16-17mm,pak sem si pichala btři dny pregnyl a narostly mi až na 21-22mm,no a pak puregon a pak samotné IUI.
Ted u toho druhého to samé,jen sem si prenyl pichala jen jeden den a pak za dva dny puregon a druhý den IUI.Měla jsem je zase kolem 22mm a jen tři teda zase,tak uvidím.
1. sep 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduska222
Ja som mala pri druhom IUI deň pred insemináciou folíky 19 a 18 a vyšlo to. A čo sa týka pocitov, tak pri prvom IUI som bola na 100% presvedčená, že to vyšlo a potom som bola hrozne sklamaná. A pri druhom som si myslela, že to nevyšlo. Tak vidíš.
1. sep 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík nikolet,tak gratulujem,hlavně že to vyšlo,tak at pěkně rostete.
1. sep 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pri IUI sa aj uspava ? treba nejake testy pred tym ako to prebieha ? Dakujem
2. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrousek
mě muj gynekolog řekl že na clomíc nereaguji ,že folíci na 12DC nejsou moc velký.Ani mě nepozval na další ultrazvuk.Byla jsem tam ve středu a od soboty pozoruji plodný hlen ale teplota je pořád stejná 36,4-36,5.Tak ještě uvidím.Jinak jezdím do Gestu a tam mi říkaly něco o injekcích tak jim řeknu at mi to pošlou na schválení,a pak iui.Mě muj gynekolog ve středu tak zdeptal ,a dokonce mi řekl že nemusím mít ani žádný vajíčka a at přemíšlím o dárci.Byla jsem stoho hotová.18.9 jedu do Prahy a chci aby se už něco dělo.Mám PCO :frowning2:
2. sep 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LORRY: při IUI se neuspává,je to normální ambulantní zákrok,já včera podstoupila první IUI,normálně manžel půjde na odběr spermatu,pak hodinku čekáš,než vyberou ty nejlepší a pak si tě pozve doktor,vyhupsneš na gynekologický křešlo,je to stejné,jako klasická prohlídka,zrcadla,pak ti ukáže zkumavku,kde bude podepsán manžel,jako že to nespletly a uzounkou plastovou kanylkou ti to vsunou do děložního hrdla,vůůůbec to nebolí,taky jsem se toho bála a necítila jsem nic,za 2 minuty jsem byla venku a teď jen čekat
2. sep 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I26-a Ty jsi tam neležela alespoň 20minut? U nás teda nechávají poležet a potom teprve běžíš.
2. sep 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok