• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jitulik24,
Ahoj. Neváhej a změň ho dokud je čas.
Petronela má pravdu. po 30letech věku je to složitější. Vím o čm mluvím.
Každý doktor krom toho tvého řekne, že nechápe co je to za dnešní trend první těhu odkládat do 30let. Naopak se diví.
20. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj petronelo. Já jsem vždy s CARem byla spokojená. Byl tam jiný doktor, který už bohužel odešel a to bylo o něčem jiném. Už od začátku mi tento par doktor neseděl ale tentokrát se tedy opravdu vyšvihl. No nic doma mám clostilbegyt na stimulaci, tak si ho po šestinedělí vezmu a prostě se tam objednám. Pokud mi nebude chtít udělá IUI, tak okamžitě přestupuji do jiného CARu. Myslím že je to diskriminace ohledně mého věku.
20. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: jitulik, tak to by som asi hned zmenila dr. - otrasny pristup :angry: petronela, este stale nic? kolkaty den si od tej injekcie? :confused:
20. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, ja mam za sebou len prvu IUI, pred tym som tehu nikdy neriesila, tak som skr novacik.
20. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lumcag. Já vždycky chtěla miminko ve 22 letech. Vdávala jsem se v 18 letech a o miminko jsme se začali snažit v mích 22 letech, ale bohužel. Přijde mi to doktorovo jednání padlé na hlavu. Škoda že tohle nemůžu řešit se svým gynekologem, ten je úžasný. Myslím že by se měli ti doktoři v CARech dívat taky na psychiku, ta je nezajímá ani omylem.
20. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jitulik, uplne suhlasim! Podla mna je to dost caste,ze prave dr ktori by mali najviac pozerat aj na psychiku na to totalne kaslu...
20. aug 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ell - dnes je to 8 den po té vyvolávačce, tak nevím každý píše něco jiného, každému to trvalo jinak dlouho než MS dorazila, počkámdo pondělí a pak se asi objednám na druhou
20. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jitulik24

Také jsem chtěla mimčo dříve, ale po svatební cestě mi zjistili špatnou funkci šítné žlázy a těhu zakázali. Než se hladina srovná utekl rok a 3/4 a pak když jsme se snažili a já pořád nic...no však si to přečtěte v mém albu.
Jó a mimochodem než se přihlásite na koníka vždy se vám na monitoru ukazují fota ze všech alb.
Zrovinka je tam těhu test, který ukazuje pozitivum až ve 33 DC
20. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, mas pravdu, pockaj do pondelka a potom uvidis. Ak nic dovtedy tak chod k dr....ale to su este stale 4 dni takze verim, ze dorazi :slight_smile: ja zajtra zacnem s clomidom a rozmyslam, ci si ho dam rano, alebo vecer... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - myslím že by bylo lepší večer, co jsem takhle četla, tak doporučují stimulovat navečer - tak cca mezi 18:00-19:00 protože už je člověk doma, v klidu a kdyby ti bylo blbě tak si lehneš a zaspíš to. Po ránu má člověk celý den před sebou - musí do práce atd. Já si budu píchat určitě večer
20. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, to znie rozumne, aj ked neviem, ako to s tym spanim bude lebo zajtra dojde kamoska na vikend a pride az neskoro vecer :wink: ale verim, ze mi zle nebude :grinning:
20. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - jaky taky že to bude v pohodě, nějak zvlášť se toho nebojím, ty hormony by neměly být nějak moc silné, to ty co stimulují na IVF, berou mnohem silnější léky a taky to zvládají. Nesmí na to člověk moc myslet - a stále se pozorovat, nebo si to vsugeruje, že mu je zle, i když to tak ani nebude
20. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru :wink: skor to percento uspesnosti nie je velmi povzbudzujuce :unamused:
20. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..hcem sa opýtať niekoho kto má za sebou IUi.ako to prebiehalo...bol zákrok bolestivý?počítala som čo to aj na nete, keďže ma to čaká alepredsa len vlastná skúsensoť niektorej z vás je nad všetky články...ďakujem veľmi pekne
20. aug 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko IUI neni vubec bolestiva jenom si vylezes na kozu dr. to tebe strikne MM material (ja ani nevedela ze uz to bylo) a pak si jeste asi pul hodky polezis aby to z tebe nevyteklo a je hotovo :wink:
20. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bosorkajarka...dakujem ti veľmi pekne...si ma nenormálne ukludnila...ja nemsím dokiho ale keď už tam mám ísť tak nech viem čo ma čaká...ďakujem..a vám sa IUI vydarilo ak dobre vidím..hneď na 1 krát?
20. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo meli jsme obrovske stesti a vyslo to hned napoprve :dizzy_face:
Budu drzet palce at vam to taky vyjde a neboj to zvladnes pro mimi zenska zvladne cokoli :wink:
20. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to si šťastná žena...aj keď oneskorene ale aj tak gratulujem k chlapátku...nech ste zdravučký a sšťasnučký...teraz viem, že nádej tu stále je :wink:
20. aug 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky

dakujem za vasu pozitivnu energiu ... neviem ci ale padla n urodnu podu ...........

troska som sklama ... lezala som tam asi 15-20 minut kym sa im to podarilo do mna zaviest
akoze bola super, mila aj trpezliva ...len hovorila, ze sa jej nechce ani verit, ze som uz vobec niekedy otehotnela ... a dokonca ze mam dieta
hovorila, ze mam uplne miniaturny krcok a ta branka kam bolo treba zaviest kanilu a vypustit bojovnikov je extremne malicka, ze mensia ako spendlikova hlavicka .... normalne sa chodili na mna pozerat ... ze to este nevideli a kym zohnali vsetko take miniaturne, nejaku stetocku a kanilu "detsku" to chvilu trvalo. Doktorky sa zhodli, ze by to stalo za foto ze taku malu branku este nikdy nevideli ... dokonca sa ma pytala, ci vobec mam ms ... chapete

takze nevkladam do toho moc nadeji ... lezala som tam total stuhnuta a vystresovana ....
no nic, aspon viem co ma caka nabuduce ... uz pocas stimulky im poviem, nech si dopredu zozenu vsetky potrebne mini nastroje
20. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami, to vůbec nic neznamená, hlavně že tam ty Vaše "bojovnky" procpali, takže žádné negativní myšlení není na místě. Držím palečky ať to vše dobře dopadne. Dali ti teď nějaké pášky na podporu - aby se případné vajíčko dobře uhnízdilo? a kdy máš přijít? budeš e testovat - nebo vydržíš na UTZ?
20. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny snažíte se 1-2 dny před IUI se doma, nebo to necháváte jen na doktorech?
20. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela dakujem :slight_smile:

dostala som utrogestan a za 14 dni mam dojst na krv

inak, my sme sa doma nesnazili, lebo spermijky by mali dozrievat 48 hodin a vcera mi povedali ze dnes sa na to pojde tak to by sme nestihli ... ale poistime este vecer a mozno aj rano :slight_smile: manzo sa strasne tesi ... a maly uz zaspal :grinning:

inak tu kyselinu listovu som si tiez nasadila :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami - tak ryche vypnout počítač, a šup do postele ať to pojistíte.
20. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink:
tak vypinam a letim na pelech :wink:
20. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre slnecne ranko dievcene ;)
21. aug 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, Jitu na IUI se chodí po revizi za tři měsíce a po potratu za šest měsíců, v mém Car v Podolí Ti to jinak neudělají, rychleji je to nebezpečné, hrozí nebezpečí dalšího potratu. To mi řeklo několik doktorů nezávisle na sobě.
21. aug 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindazofie, asi je to vsade inak, lebo ja som 5 mes po potrate, kyret mi nerobili vobec a nikdy nespomenuli nejake cakanie...
21. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
ell- tobě po potratě nedělali kyret, to je divné, já myslela že se to dělá vždy povinně, aby tě vyčistili.

jinak stále čekám a čekám
21. aug 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, ja som si to tiez myslela, ale vidis! Iny kraj,iny mrav:slight_smile: len som chodila kazdy tyzden na krv ale nechali to "na prirodu"..ty stale este nic? Ani sa necitis nejak tak ze by si mala dostat?
21. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nikdy žádné příznaky MS ani nemívala, a teď taky nic moc, o víkendu mělo sice trochu bole břicho, ale to v neděli přešlo a teď nic.
Jaké míváte příznaky před blížící se MS?
21. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok