• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Petronelo,
Jsem na tom stejně. Také máme v práci dost velké vedro. Ikdyž 47 stupňů.
A to tu máme zapnuté 4 ventilátory.
Jinak jak si na tom?
21. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag - to sa necudujem, ze si nervozna, podla mna to vyzera zaujimavo. Ale zial tazko mi je sa vyjadrovat, lebo s tymto nemam skusenost...
21. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - pořád nic, mrcha ne a ne přijít, dnes je to 9 den, no nevím, už z toho taky začínám být nervozní. a ta tvá bazálka je fakt zvláštní, kdyby se mrcha blížila určitě by šla dolu, ale nemůže to být třeba zkreslené díky tomu že jsou teď taková horka - venku
21. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No holky, jsem z toho fakt na mrtvici. No jestli má MS přijít, tak už aby přišla. :angry:
Zopakuji to,
3.8. UTZ bylo mi řečeno, že mám dominantní folikul 22mm, 9hod mi byl píchnut pregnyl
4.8. IUI a zároveň zkouška OVULAČNÍHO testu krásné //
26.8.DC a nic. Včera negativní test :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a ještě takové teploty...37,3 37,37 37,42 37,5

petronela82
nevím o tom, že by se mi podle teplot venku držela bazalka.
21. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, je mozne ze test to este nezachytil? Inak tiez si myslim, ze vonkajsia teplota na to nema vplyv, jedine ze by si bola prehriata, alebo mala upal...
21. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell

přehřátá.. :grinning: :grinning: :grinning:. Zní to dvou smyslně, ale to si nemyslím..ani tak ani tak.
PO IUI jsem slyšela holky hlásit už po 14DPO, pokud nebudu počítat den IUI, tak já už jsem 17DPO
21. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PO IUI jsem slyšela holky hlásit // už po 14DPO, pokud nebudu počítat den IUI, tak já už jsem 17DPO
21. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag :grinning: :grinning: :grinning: aspon som ta rozveselila :wink: inak ja som mala // uz 10 DPO takze asi je to velmi individualne :sweat_smile:
21. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag- já si pamatuji že když jsem si měřívávala bazálku, a byly tvz. tropecké noci, tak se mi kolikrát stalo že mi teplota vylítla nad 37, nevím jestli to byla náhoda.
21. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - jak si ve čtvrtek dopadla u Dr. ?
21. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny piatkovy vecer :wink: hlasim, ze ziadne vedlajsie ucinky clomidu nemam :grinning:
21. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lumcag, kde si halloooo??? daj vediet co mas nove?? myslim na teba.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky a
Kajko,
Jsem tady. Četla jem tvou interní poštu, ale
byla jsem v práci a nemohla jsem napsat, protože jsem měla frmol. Pak jsem byla tak unavená a tak jsem si šla
lehnout a probudila jsem se před hodinou.
No u mě nic nového. Zatím MS nepřišla. Teplota je o něco nižší. 37,25. Ale měřím si ji každé ráno 6:30. Ale, že jsem šla dnes na pátou hod ranní tak jsem si ji změřila i v 5hod a zalekla jsem se protože byla 36,96
No už tomu nedávám naději. Musím končit, Manžel potřebuje na internet. Ozvu se zítra.
Pa a kdo z vás čeká na výsledek jakýkoli ať je pro vás perfektní.
22. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, přeji hezkou slunečnou neděli,

tak co je nového?
u mě nic, stále jsem to nedostala, dne je to 11den po vyvolávačce - myslíte že je ještě šance.
lumcag - a to ty?
23. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ve středu mi v car odsouhlasili, že můžu v září na 2. IUI, po revizi čtvrtý cyklus, hurááá, Snad to vyjde i na podruhé a dojdu do zdárného konce.
23. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindazofie - tak to ti přeuji, a buu držet palečky ať to vyjde, můžu se zeptat co se stalo, že to na poprvé nevyšlo, nebo spíš vyšlo, ale nedošlo až ke zdárnému konci.
23. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: peknu nedelu aj vam! Petronela ja by som asi zajtra zavolala dr a opytala sa..co myslis?
23. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell- utčitě budu volat, on mi to i říkal že když do 14 dní mrcha nepřijde ať se objednám na další injekci.
23. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata,
Jak už jsem psala včera.
Zatím MS nepřišla. A teplota se mi zvýšila na 37,59
Ale nevím jestli je to ze stresu, protože včera kvůli nějakého debila :angry: můj strejda přišel o život :unamused: , když jel na kole ze své zahrádky.
Petronelko držím ti palečky ať vše dobře dopadne. Já slyšela, že pokud vyvolávačla MS nevyvolá, tak je určitě šance na //
23. aug 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - mě to taky nedalo a koupila jsem si test a byl negativní, takže těhu nejsem. už mě to štve. hned ráno volám Dr.
23. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelko,
Já jsem včera měla také negativní tt, takže taky nevím co se děje
23. aug 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zítra mám jít na odběr kvůli štítné žláze ke své obvodní Dr.
Takže uvažuji, že je ji zeptám jestli by mi neudělala také HCG.
Vím, že mi řekli v Praze, že pokud nezačnu krvácet, tak mám 25.8. přijed na UTZ+krev,ale pokud bych se zítra nerozkrvácela, zkusím to už zítra u mé Dr.
23. aug 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelo přestalo nám bít srdíčko na konci třetího měsíce, no smůla, jinak nic žádné špinění, nevím, ale už jsem se z toho vzpamatovala a těším se na druhé těhu v životě i když teď už jako vdaná paní
23. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindazofie - to je mi líto, to muselo být strašné, to si ani nedovedu představit. Když to vyšlo na poprvé, určitě se to poveden i nyní, člověk musí věřit - držím palečky

jinak já stále nic, zítra dám vědět co mi řekne Dr.
23. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes som zacala s druhou stimulaciou na IUI :slight_smile: Neprijemne ma prekvapil opuch a zdurenie vajecnikov uz prvy DC-v piatok, tak som nevedela ci mam zacat stimulovat.Zavolala som dokimu dne rano a vravel, ze v pohode nech zacnem. Vravel ,ze sa mi zdurili uzliny v slabinach, mam ich ako väcsi hrasok na oboch stranach,na dotyk a tlak su dost bolestive a ze je to reakcia na nieco, asi nachladnutie, alebo nieco podobne. Bola som aj na cinskej masazi a este jeden pokus na sebe som robila tak neviem.
Mala s takym niecim niektora z vas skusenosti??? Ja som to zazila prvy krat a dost som bola z toho vyplasena, nikdy pred tym ma nic nebolelo a ani som nikdy ziadne lieky nebrala, vlastne k dokimu som zacala chodit az ked sme chceli miminko a nedarilo sa...
Dik dajte vediet....
23. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak u mě nic nového, objednala jsem se k Dr. jdu tak zítra v 15:40 tak že bude následovat "koňská dávka" a ta snad už zabere

kajka - s tím jsem se nikdy nesetkala, mě jeden jednou zduřely uzliny na krku, a bylo to spojené se zánětem v krku. Řlekl ti Dr. proč se ti to udělalo - nemůže to být taky nějaký zánět?

lumcag - ta co dělala ti Dr. také HCG, nebo už jsi to dostala, a co bazálka?

ell - jak se po prvních dnech stimulace, pocítila jsi nějaké vedlejší účinky?
24. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a krasny novy tyzden vsetkym :wink:

Petronela - dnes som zobrala predposledny clomid a doteraz som nic necitila ... :grinning: ale v podstate som ani nemala kedy, lebo som tu mala kamosku a stale sme niekde boli a kecali takze som na to vobec ani nemyslela...jedine co ze vcera vecer som nemohla zaspat aj napriek tomu ze som bola strasne unavena (pisu to v pribalovom letaku, ze nespavost moze byt, ale mozno to bolo kvoli tomu, ze som rozmyslala o praci ked som si lahla - to asi skor :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Lumcag - mas nejake novinky?
24. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to je nejlepší nemyslet na to, a hlavně se nepozorovat - jak se člověk začne moc hlídat okamžitě má všechny přiznaky vedlejších účinků, které existují, a možná i těch které ani neexistují :grinning:
24. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tsak, Petronela - radsej sa nepozorovat a vsetko robit tak ako normalne a nemysliet na to, co sa deje vnutri :grinning:
Dufam, ze zajtrajsia konska davka ti zaberie!!!! a potom uz konecne mozes zacat so stimulkou.... :wink:
24. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok