• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte, ja som po svojom 3 IUI, v piatok mám krv a UTZ, ale asi z toho nič nebude :frowning2: . krčok mám síce tvrdý,ale vysoko, BT cca 36,9-37,1 o 4 hod. ráno, prsia trochu cítim ako pred menzesom... už teraz som sklamaná
24. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Afrika, ja som sa citila presne ako pred ms ked som bola tehotna...takze podla tych priznakov by som sa nejak velmi neriadila :sweat_smile:
24. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
el ty si pred IUI alebo po?
24. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred prvou...cakam ako dopadne stimulka, ci mi zabrala a ak budem mat stastie, tak buduci tyzden by som mala isu na IUI :wink:
24. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snáď ti to výnde :wink: kedy ideš na UTZ? akurát ma mätie, že pri 2 posledných IUI som mala BT skoro stále 36,8 a teraz je trošku vyššia a krčok som mala vždy dole a tvrdý-ako má pri tehu byť a teraz je vysoko a tvrdý :confused: .
už si bola na IUI? kde ho absolvuješ? spermiogram máte dobrý?
24. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem - verim, ze ano :wink: na UTZ by som mala ist v nedelu. BT nemeriam a ani krcok nepozorujem, kaslem na to a nemienim sa stresovat - co ma byt, bude :sunglasses: takze zial k tomu sa vyjadrit neviem...
Na IUI som este nebola a zijem v Belgicku, takze tu na to pojdem. SPG je ok po tom, co manzel bral vitaminy.
Ty preco chodis na IUI?
24. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvý krát nám to išlo s plánov. pohl. stykom a liekmi, ale mala som MA. máme trošku horší spermiogram, ale nič strašné len to proste nejde :frowning2: . už mám žiadosť na IVF, tak čakáme...
24. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Afrika,
Dlouho jsem tě tu neviděla.
Jinak, včera jsem psala, že jdu dnes kvůli štítné žláze na oběr krve, a že požádám ať mi udělá i HCG.
No sestřička říkala, že nemůže.
Zítra bych měla jed do Prahy na krev a UTZ pokud se dnes třeba ještě mrška nerozjede. Tak doufám... :pensive:
BT jsem dnes měla ráno 37,21 no, tak nevím....
24. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag berieš ešte utroš alebo niečo iné? už by si mala dostať menzes, nie? :wink:
24. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy si lumcag skúšala naposledy testík?
24. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Afrika,
V den vynechání MS a byl negativní
24. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a berieš utroš? koľko ti už mešká? mávaš ho pravidelný?
24. aug 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bylo 20.8. ve čtvrtek, byl to můj 26DC
24. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krčok si nekontroluješ? ak už neberieš lieky a BT máš stále vysokú tak tam je dosť veľká nádej. :wink: si myslím
24. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beru dufasthom 1-1-1. Dává si na čas teprve 4den.
Ale ta bazalka mě deptá. Ano MS mám pravidelnou jako hodinky. Byla jsem na čtyř IUI před mobilizací kostrče
a vždy jsem dostala MS přesně na den, ať jsem brala utroš nebo ne.
24. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Né krček si nekontroluji. Je dosti citlivý, když si zavádím teploměr.
24. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika, to mi je luto, ze si mala MA...ja som tiez potratila... :pensive: ale verim, ze to nejak zase vyjde :grinning:
24. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic jdu teď na oběd. Připojím se za 1/2hod? nějak tak.
24. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag ty máš za sebou už 4 IUI? a ja som myslela, že som tu s 3 rarita :slight_smile: .
lumcag robila si len 1 testík? ja ešte ani jeden, počkám si na piatok na krv a UTZ. vždy to tak robím, keď výndem od dokiho, nevydržím a kúpim test a potom bulím na záchode :frowning2: .
duphastom máš brať stále? ja som ho pri plánov.p.s. mala brať 10 dní a potom 5 dní čakať, ale IUI je niečo iné. bodaj by ti to chcelo výnsť-tfuj tfuj tfuj
24. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag, na obed tak skoro ? :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si už dala tiež variť zemiačiky, do práce idem za nejaké 2 hoďky- bohužiaľ
24. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, ja som len dosla do roboty nedavno a na obed pojdem az za dlho.... :slight_smile:
24. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked sme uz pri tom jedle, neviete nahodou niekto nejaky dobry recept kde pozem pouzit parenicu? :grinning:
24. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell neviem o žiadnom recepte, ja som už po obede, poobede len nejaké ovocie a potom večera v práci...
24. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi, vsak ja nieco vymyslim :wink: Inak mne dr povedal, ze mam 4 pokusy na IUI...tebe co povedali?
24. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžme mať koľko chceme-sme samoplatcovia v centre. ale odporúčajú 3 a potom už IVF. ja mám tretie teraz a doki povedal, že potom už asi určite iVF aj keď sa nám to prvý krát podarilo prirodzene :frowning2:
24. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne v podstate povedali to iste - 4x iui a ked nie ivf....ale to este nie som rozhodnuta ci v principe by som chcela....a verim, ze to ani nebude treba :wink:
24. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell čo to máš napísané ako motto??? :grinning: nemôžem prečítať
24. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este jeden hrozny den prejde a zachce sa mi zase zit :grinning: - je to z jednej ruskej pesnicky (mojej oblubenej) :grinning:
24. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...
zajtra sa dozviem či môžme podstúpiť to IUI teraz..... držte palce....
24. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok