• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
držíme palce monika. dlho ťa nebolo vidieť...
24. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drzim palce, daj vediet co najskor!
24. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo... po tom dalsom sklamani sa mi moc nechcelo citat kto je tehu....
ale tak je to zasa raz za mnou a zajtra sa uvidi co bude dalej...
ak mi doki povie, že nie vajka nenarástli tak sa na to cele vyprdnem...
24. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned zatjtra vecer napisem co povedal... :wink:
24. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim, ze dostanes len dobre spravy, Monika!!!! ja som tiez zvedava, co sa deje u mna vnutri, ci vajka rastu alebo si driemu dalej.... :confused: dufam, ze rastu a poriadne! :wink:
24. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam.... tak držíme palce navzájom... :wink:
24. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka :grinning: vsak od toho sme tu, no nie? :wink:
24. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeee"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
hlava ma bolí... skara.. som ponocovala a tak som dopadla... :sweat_smile: :rolling_eyes:
24. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si porabala? :grinning: ja som dobre ponocovala v piatok do 3h rano a v sobotu do 1h rano :grinning: :grinning: ale usudila som, ze s vekom uz tak vela nevydrzim ponocovat, ako za mladych, studentskych cias :grinning: :grinning: :sunglasses:
24. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja včera do pol 3... som dlho nee.. som spať nemohla tak som na nette blúdila... :confounded:
a ráno ma susedia zobudili akousi piplou.. prerabaju asi byt a nieco na chdobe pilili.. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
24. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zas vcera vecer lepilo, lebo mi cosi sramotilo v byte - teda aspon mne sa tak zdalo a potom som rozmyslala nad blbostami (a nad robotou) a nemohla som zaspat :grinning: inak v robote mame uz pol roka taky hluk, lebo hned vedla cosi stavaju a stale bud vrtaju tak, ze sa cely dom tgrasie alebo inak buchaju a nas tu ide slat trafit :angry:
24. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj.. ja sa bojim tmy... keby mi nieco sramotilo zomrem od strachu.. mam z nej fobiu... pomooooooooooc
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa bola tiez poobzerat po byte. Ale nikde nist tak som si zase lahla. Ale po tom, co kolega strasil, ze je tak vela vlamaciek tak mi lepi trocha..
24. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sama nešla. by som mmm zobudila nech ide on... ani za nic sama.... :astonished:
24. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Děvčata,
třepu se jako ratlík. Zítra jedu na UTZ a krev do Prahy Motol, kde mi tu IUI dělali. Mám tam být na 7:30hod.
teplota se mi zatím drží na 37,44.
Monika0001 taky držím palečky a afrika netestuj je to na palici počkej. Alespoň 5 dní od tvého trmínu MS pokud ti nepříjde. Já jdu domů. tak se zatím mějte. Já se ozvu. třeba si dnes ten testík koupím.
24. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika - ja byvam sama, takze som nemala na vyber :wink:
Lumcag - drz sa a informuj nas!
24. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ou... ani za nic.. sam? boze... ja bojim bojim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule som rozmyslala, ze aku "zbran" mam po ruke blizko postele a jedine co mi napadlo boli noznice... :grinning: tak som si ich vzala :grinning: :grinning: musel byt na mna bohovsky pohlad! a mam drevene schody a parkety, ktore obcas praskaju takze to su tie zvuky :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooo? pomoc..... ak nebudem dnes v noci spat tak budem mysliet na teba.... :astonished:
24. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj budes spat aj ty a aj ja :grinning: nech si praska co chce , ja v plnej zbroji sa nedam :sunglasses: a navyse konecne sa aj susedia v baraku vratili z dovolenku lebo som tu bola skoro cely mesiac sama v celom dome :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve nam kočka z mojej témy oznámila ze mala po 5 rokoch na teste svoje prvé //... moja zlatá.. strášne moc jej to prajem...
24. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super sprava, nech to odstartuje celu seriu takychto sprav!!!!
24. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohlo by.. aj kamoska je tehu (taka moja jedna z naj kamosiek) a bala sa mi to povedat lebo ona ma doma 5 rocnu slecnu a bala sa ze budem smutna... ťapa.... :wink:
24. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si jej povedala, ze sa tesis s nou :wink: spravne spravne :sunglasses: a nam sa tiez urcite zadari :sunglasses:
24. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne..... som jej vynadala ze mi to skor nepovedala...
24. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem inak preco som tak pozitivne naladena, az mi je to divne :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to uz preslo... kazdy mesiac som bola vzdy pozitivne naladena ale uz nie som.. uz neverim...
24. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no...Monika, nemozes si to tak brat... lebo si sama vsugerujes ze to nejde a potom to ani nepojde...takze sup sup pozitivne myslenie!
24. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na to nechcem nikjako teraz sustredit.. bude co bude.... je mi to jedno... a možno to tak je lepsie a akurat to vyjde :wink:

juj ale teraz uz idem.. za cely den som nic neurobila... a o hodku mam mmm doma... :sweat_smile:
ako upratovat sme upratovali včera ale tak aspon daco aby nevedel ze som cely den pri nette sedela.-.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj tak to bude vediet.... :grinning: :grinning: :wink:
papap večer
24. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, kde si sa stratila? :confused:
24. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok