• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahoj holky, tak jaký jste měli víkend? Já byla celý pátek, sobotu a pár hodin i v neděli v práci. Po měsíci na neschopence to byl pro mě šok. Večer jsme se vracela utahaná a v noci nemohla spát. V sobotu jsme se šíleně pohádala se šéfem, tedy on řval na mě a já na něj byla slušná. Přišla za mnou známá, že jí můj šéf cestou z hospody řekl, že jsem přišla o miminko a že chodím na umělé oplodnění. Ona o ničem neměla páru. To mě naštvalo, protože se mi nelíbí, že se baví o našich soukromích věcech bez mého svolení . A tak jsem za nim šla a slušně mu řekla aby se před kamarády o mě a mém soukromí nebavil. Ten na mě okamžitě začal řvát, že nikomu nic neříkal. Kdybych ho neznala, tak mu možná budu věřit, ale za ta léta ho znám a tak vím, že vše vykecá. Nakonec aby měl navrch tak řval, že musím doplnit basy s pivem . Na to jsem mu řekla, že je doplňovat nebudu, jelikož basa piv váží 18kg a ženy mohou tahat břemena do 15kg . On že ho to nezajímá, že on je šéf a pokud to nedoplním, tak nemám v neděli chodit do práce. Kupodivu mě to nechalo klidnou. To vše se odehrálo těsně před obědem na oběd chodíme domů, takže se zavírá obchod. Šéf pořád něco mlel a přitom zamykal obchod a mě to přišlo tak směšné, že jsem se začala smát . Samozřejmě můj smích nezůstal bez odezvy a bylo mi zděleno, že se mu nemám smát. Já to završila tím, že jsem mu řekla, že se nesměji mu, ale tomu, že se neumí chovat . Odpoledne jsem přišla do práce a ta piva byla doplněná, asi se mu to rozložilo v hlavě. Takže se teď spolu vůbec nebavíme. Nakonec jsme ta nejhorší já Kdyby byl co k čemu, tak se mi omluví a přizná chybu, ale bohužel to on neumí .
Manžel je mimo domov a tak jsem mu psala sms, co se přihodilo v práci. Před chvílí mi volal a byl naštvaný a pokud bude mít šéf ještě nějaký problém, tak na něj vletí. Vůbec jsem takovou reakci od manžela nečekala, asi ho to opravdu namíchlo, on je totiž hrozný kliďas. Zato já jsme nervák, ale tohle jsme emocemi zvládla na 1
24. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, já měla v práci psycho, už jsem ale v klidu doma, člověk se tu půl dne neukáže, a teď nestíhám dočítat.
monika - držím palečky, a nijak se nestresuj - to ničemu nepomůže
ell - kdy že jseš na UTZ?
lumcag - to zítra už to vydržíš, tak žádné stresy - ta bazálka jednoznačně ukazuje na těhu - já si myslím, že Vám to vyšlo - budu držet palečky

jinak já pořád nic - už se těším a další bodanec do zadku :confounded:
24. aug 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, tak predsa si sa nestratila :wink: idem na uzv a krv v nedelu tak dam potom vediet :sweat_smile:
Jitulik, to nemyslis vazne, strasny pristup tvojho sefa...a este horsie je to ze vyprava dalej osobne veci ludom, ktorych do toho nic... :angry: ale zvladla si to super!!!
24. aug 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ráno jsi psala že dnes jsi si vzala předposlední clomid, tak že zítra poslední (nebo jak je bereš)? a na UTZ jdeš až v neděli? ona se nestimuluje až do UTZ? kdyby v neděli zjistili že jsou folikuly ještě malé tak začneš zase brát clomid, nebo jak to funguje?
24. aug 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela,zajtra zoberiem posledny (5ty) clomid a potom budem brat 5 dni ten ethynilestradiol a v nedelu t.j. na 12 dc pojdem na uzv a na krv kde zistia ako mi to zabralo a potom bud iui podla toho kedy bude ovulacia alebo neviem....ucite mi ale nedaju hned znova clomid ak mi v nedelu zistia, ze mi nezabera...
24. aug 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell -aha, já myslela že se ty prášky (v mém připadě injekce) jedí (píchají) prostě tak dlouho než je velikost optimální pro IUI (popřípadě že dojde ke zvýšení dávky)

nevíte někdo co následuje, když by odezva na stimulaci nebyla dostatečná?
24. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no k zvyseniu davky v mojom pripade by doslo v dalsom cykle....ale neviem, ako je to u injekcii... :wink:
24. aug 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mohla bych k vam, ja k vam obcas nakukuju.... jsme po druhe IUI, dneska jsem 12DPO a na testu nic, tak nevim, jestli jeste cekat, jestli se tam neco vyloupne, nebo to rovnou odpiskat, jako ze se to nepovedlo a jit do dalsiho kola... dneska jsem z toho nejaka smutna... celou dobu jsem byla v poho, ale dneska ten pohled na prazdny testik me dostal... tak nevim, jestli to takhle zkouset dal, nebo rovnou ivf... jinak ofiko jsme oba zdravi a v dubnu se nam zadarilo prirozene, ale vzapeti jsme o to prisli...
24. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cabalkova, nebud smutna, ja viem, ze je to tazke na psychiku :pensive: ...porad sa s dr ze co dalej, ci dalej skusit iui...ja by som osobne skusala iui a potom az ivf
24. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cabalkova - vítám tě mezi náma, a jen nenakukuj, ale poděl se s náma o své zkušenosti. kdy pak jdeš na UTZ a na krev po IUI? - do té doby nic nevzdávej
24. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, ty ako? uz sa pripravujes na zajtrasjiu "konsku davku" :wink:
24. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - jo, jo už si připravuju zadek, už teď vidím tu obrovskou jehlu - nic moc přijemnýho to není, po té poslední dávce jsem 3 dny seděla na půl zadku, tak že už se nemůžu dočkat. Hlavně aby to zabralo, fakt nevím co by následova dál, další dávka- a ještě silnější? No snad už bude tahle poslední.
24. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to musi zabrat :sweat_smile: ja som tak tajne dufala, ze budeme na tom rovnako casovo :slight_smile:
24. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to by se mi taky líbilo, ale kdyby mezi náma byl rozdíl nejakých 14 dní, by mi taky nevadilo, hlavně aby nám to vyšlo - a to vyjde určitě, musíme věřit
24. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite urcite :grinning: veriiiiiim! keby som vedela robit nejake woodoo tak urcite robim aj to :grinning: :grinning: idem zavret dvere na terasu lebo este stale som vyplasena z tych strasnych pribehov co mi narozparval kolega!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahra,afrika,a vsetky ostatne babenky.. ak mate zly spermiogram a nezabral profertil / je velmi drahy a vraj az tak nezabera, aspon s tym som sa casto stretla na nete pri citani.../ tak si skuste objednat na nete MACU. U nas bol rovnaky problem spermiog. Oligosperma stredneho stupna 30% , tak sme zacali pred 6mes. brat vitaminy no vysledok bol rovnaky. Patrala som po tom co by sme mohli pridat a natrafila na Macu, posledny spermiogram bol lepsi 36%!! Beriem ju aj ja len ja v kapsuliach a muz v prasku Macu Fresh /ta je vraj najucinnejsia/ :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem slyšela jen samou chválu na MACU, ale hlavně pro muže, že ji užívají i ženy jsem nevěděla, na co je dobrá pro ženy?
24. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petro... dekuju za privitani. Ja mam psanou kontrolu a krev tri tydny od IUI, tedy od zitrka za tyden, ale rikam si, ze kdyby se povedlo, tak uz by na testiku melo byt neco videt, kdyz je to skoro dva tydny, ne? :angry:

Posledne jsem po dvou tydnech vysadila utro a za dva dny jsem to dostala... a ted to podle vseho bude taky tak. Jeste mame naplanovanou jednu iui a pak uz asi ivf. Porad nevim, jestli do toho mame jit nebo ne. :fearful:
24. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pohode ju mozu pouzivat aj zeny kedze podporuje aj plodnost :slight_smile: podrobne info na: www.green-collection.eu

MACA je prastará lečivá bylina Peruánskych Ánd. Súčasný vedecký výskum potvrdil jej výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti, predlženie života a predovšetkým významný vplyv na reprodukčné zdravie. Napomáha pri sexuálnej impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti. Maca stimuluje ako mozgové centrá, tak reprodukčné orgány prostredníctvom normalizácie hormonálnej hladiny. Napomáha rišiť krízu stredného veku a manažérsky syndrom v sexuálnej oblasti zvýšením libida a výraznou podporou erekcie. Pre svoje účinky je nazývaná "Peruánskou modrou tabletkou."
24. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
lumcag - přeju ti ať tam na tebe za 15 min. z monitoru UTZ kouká mimčo, no spíš to bude takový malý pulec :slight_smile: držím moc moc palečky
cabalkova - po 14 dnech by asi na testu mělo být něco vidět, ale nikdy to není 100% vydrž na UTZ. Já si říkám že po IUI nebudu testovat a vydržím až na vysledky z krve, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu. Čím jsi stimulovala, jestli vůbec něčím?

a u mě stále nic, mrcha stávkuje, myslete na mě v 15:40 to se na mě bude sestra řídit zase s tou obr jehlou, au au au
25. aug 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petro... brala jsem clostyl, pak klasicky pregnyl a utrogestan... teploty stale pod 37, takze myslim, ze nic.,.. a nechce se mi cekat dalsi tyden na to, aby mi potvrdili,ze nic, kdyz uz bych mohla jet dalsi cyklus a blizit se dalsi iui... mam testy s citlivosti 10mIU, tam byva neco videt treba uz 9dpo, dneska jsem 15 den po IUI, 14DPO a nic... tak uz jsem rano utros nevzala a pockam na ms a pojedu dal... zbyva nam uz jen jedna IUI a pak nam navrhuji ivf... uvazujete o tom nektera??
25. aug 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata! Lumcag drzim palceky a informuj nas...Petronela, aj tebe drzim palce aby si tu injekciu dobre zvladla dnes! Mne sa tak nic nechce...
25. aug 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moja BT dnes 36,9 včera 37,1. snáď pokles nevadí... začína ma bolieť brucho, menzes mám mať až koncom a zač.budúceho týždňa. krčok stále tvrdý, nálada pod psa :grinning: . a vy ako?
25. aug 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika, ja som si lupla akurat posledny clomid a zajtra pokracujem dalsiou chemiou;)
25. aug 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cabalkova - myslíš že kdyby si utroš nevysadila že by mrcha nepřišla?
ell - proč bereš 2 druhy prášku, proč nebaštíš ten clostyl až do optinalní velikosti folikul a pak hned pregnyl, víš jaký je rozdíl mezi těma dvěma druhy prášků?
25. aug 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cabalkova ja mám žiadosť na IVF
25. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cabalkova, tak podobne prejavy som mala aj po IUI,robila som si test na 12den po IUI a bola tam len jedna vyrazna /, to som sa zmierovala s realitou ze nic z toho /a to som si naivne myslela, aspon tie prve dni po IUI :wink:ze na 1krat sa zadari, /Akurat ta teplota bola vyssia nad 37.
14dni po IUI som sla na krv, ale uz vecer predtym som vysadila utros..... Rano mi bolo robene sono, lekar nic nevravel, ale uz zacal planovat dalsii postup a info ohladom poistovne, a kazal cakat na vysledky krvi, tak som vedela, ze z toho nic! Poobede mi volali vysledky...negativne....Bolo mi velmi smutno,ale uz je to prec......
Netreba sa vzdavat, drzim palceky aby to vyslo, ak nie skusis druhy krat. Ja verim, ze to teraz vyjde!!!!
Je dobre vediet cim skor vysledok,nech je akykolvek pretoze to cakanie a pozorovanie sa, je strasne.Kazde pichnutie, sklbnutie, nevolnost si nahovaram ze hadam nieco... a nakoniec sklamanie?? Tak nech to vsetko skratime, nie??
Drzim vsetkym palceky!!!! :slight_smile:

petronela, ja mam info, ze ak utros nevysadis, tak mrcha nepride, az po vysadeni. Mozno je to u niekoho individualne, ale doki vravel tak. :fearful:
25. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag, tak daj cim skor vediet vysledok tehu... myslim na teba! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cabalkova, ja idem na 2IUI asi v utorok to bude 12DC, na 3 uz nechcem ist lebo nas tlacia rocky. Tak ak nevyjde, hned zacneme s pripravou na IVF /vstko si uz musime hradit sami/ :frowning2:
25. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - aha, já zase myslela (laikským rozumem) že utrouš je jen na na posílení sliznice, aby se vajíčko dobře uchytilo, a když se neuchytí tak že klasicky se sliznicí odchází
25. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok