• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
cabalková - jak jsi s Dr. spokojená, já u něho byla vlastně jenom jednou, dnes jdu po druhé, přijde mi sympatický, ale z jedné návštěvy těžko soudit.
25. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, IUI pojistovna hradi, ale ty ultrazvuky jen omezene, jak jsem psala... takze na ty se doplaci... aspon tam, kam chodim ja.
25. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikdo mi to tam nebere :angry: :angry: :angry:
25. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumca...On progesteron (utrogestan nebo duphaston) zvysuje teplotu... muze to byt i tim. Nezvysovala jsi oproti minulemu mesici davky? Nebo jsi ho mela poprve??

petro... ja jsem s nim moc spokojena, prijde mi sympaticky, vzdycky mi vsechno vysvetli, taky mi rikal, at se na mereni teploty a tak vykaslu, ze je to stresor a pri IUI je to stejne zbytecne... ja jsem s nim spokojena...
25. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nevím..Já jsem si u IUI platila pouze pregnyl a utroš neb duphaston a před IUI ještě clostil
25. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - to taky ani neznám - profouknutí vaječníků? nebo vejcovodů? jak se to dělá - víš o tom něco?
25. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Né dávky mám pořád stejné.
25. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumca... No jo, a kolikata IUI to byla? ja myslim, ze s temi pojistovnami je to vsude stejne, asi jsi jeste nevycerpala ten pocet utz, co pojistovna hradi.
25. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cabalkova - to mě těšíš, že jsi s tím naším dr. spokojená - snad je dobrej. Dělal ti i IUI?
25. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo,, delal mi pruchodnost a dvakrat IUI, vse v pohode...
25. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze ste sa nejak rozpisali kym som bola prec :wink:
Lumcag, nebud smutna, myslime na teba! drzime palceky!
25. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem se dovolala, ale výsledky ještě nejsou. Mám to zkusit asi ve 13:40
25. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - ty nám teda dávaš - víš jak blbě se pracuje bez palců (když ti je držím) :slight_smile: drž se - to vyjde, uvidíš
25. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju za odpověď lumcag...holky a jak je to s úspěšností?????já vyčetla že úspěšnost je jen 10 % což se mi zdá hrozně málo!!!!!!!!!!!!!!mátě některá za sebou úspěchy v tomto směru?
25. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
J8 to mám i v albumu..
Mám 4IUI před mobilizací kostrče a 2 hou po mobilizaci
25. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, no o tom priefuku-priechodnosti neviem az tak vela, takze ked zajtra pojdem k dokimu na gyn. tak si to necham este poriadne vysvetlit, pojdem aspon na odber kultivacie a podla toho s nim naplanujem vsetko ostatne....
25. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab
zrovna píšu, že čekám na výsledek 2IUI
25. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, mne pan dr. rikal uspesnost cca 12 procent, tedy jako u bezneho styku. Tedy nic moc. :angry:
25. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty 4 IUI před mobilkou kostrče neberu v potaz,
protože jsem měla skříplé děložní úpony což fyzioterapeutka řekla, že s tímhle bych neotěhotněla ani u IVF
25. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo, ta úspěšnost, je fakt strašně nízká, kdyby to bylo alespoň 50 na 50
25. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na 10-15min se vypařim.
Pak snad už ten negativní výsledek potrdím. To je moje úvaha :cry: :cry: :cry:
25. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - to byl překlep, viď, chtěla jsi napsat pozitní, že jo? sakra nevzdávej to
25. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achjo, ale tak aspoň že se dá i tohle zkusit, já dnes zkoukla výsledky manželova spermiogramu a není to žádná sláva, na webu jsem si pak našla že při jeho diagnóze je snad početí možné jen přes IUI nebo IVF (Asthenospermie). Víc budu vědět až za 3 týdny kdy jdeme na konzultaci...jak jste na tom s diagnózama vy? nevadí že jsem vám sem vlezla?
25. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, cucim do pc na konika kazdu chvilku, je to ako droga, vsetko je doma hore nohami ..... :wink:
lumcag, bude tak ako ma byt! musime verit, ze len dobre....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - a ty už jsi na nějakém IUI nebo IVF byla, nebo jste zatím zkoušeli doma, a asi bez úspěchu? a co ty máš za sebou nějaá vyšetření.

já jsem bez menstruace - dnes jdu na druhou vyvolávačku, snad už zabere, mám schálenou první IUI, 3 DC začnu se stimulací, a spermigram, máme celkem O.K. jen jsou mršky trochu pomalejší, nebo spíš ony by se měly pohybovat třemi směry a ty naše se pokybují jen jedním směrem - proto IUI (tam to mají bez pohybu) aby se chudinky neunavily a měly dostatek sil na oplodnění :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, preco si tak dlho bez mz..... , :confused: uniklo mi to.
25. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, už 13 měsíců se snažíme přirozeně a nic se neděje, prot jsem se domluvila s mojí gynekoložkou a zašla jsem si do CARu v Brně, na Obilňák, manža podstoupil spermio, a já byla dnes na krvi /2DC/ kvůli hormonálnímu profilu, příští středu jdu znovu na krev a ultrazvuk. Po spermiogramu jsem volala kvůli výsledkům a doktorka mi řekla že po telefonu výsledky neprobírají, že mi může jen říct že to není špatný. Když jsem se ale dneska dívala na ty výsledky, daly mi je do karty, tak mi teda dobrý nepřipadnou. Chápu že mě chtěla uklidnit, vím že výsledky můžou být ještě horší, ale i tak jsem to nečekala, manžel je sportovec a žije zdravě...ale na jeho spermoňích se to nijak nepodepisuje, ve zprávě je napsáno rychlý pohyb 10%, pomalý 15%, neprogresivní 5%, imobilní 70%, morfologie normální 29%, hlavička 31%, krk a bičík 30%, bičík 10%...závěr Asthenospermie...
25. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, aj ja cucim do pc a viac sem ako na pracovne veci pomaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prave sa tu zabavam na tom, ze tie lieky co budem pojedat od zajtra (8 dc) ethinylestradiol ma chemicke zlozenie nasledovne :17-ethynyl-13-methyl-7,8,9,11,12,13,14,15,16,17- decahydro-6H-cyclopenta[a] phenanthrene-
3,17-diol
:grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta stimulace na IUI probíhá stejně jako na IVF? kámoška si teď kvůli IVF píchá už druhé injekce, tak mě zajímá jestli mě to taky bude čekat... :confounded:
25. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě výsledky nejsou,
teď jsem tam volala a řekla sestra, že ještě čeká na dva poslední výsledky. A to tedy na ten můj.
Sestřička říkala, že mám zavolat ve 14:15
25. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok