• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ne ne,hned mi sestra řekla,že můžu slízt a že můžu jet,tak jsme jeli :confounded: ,taky jsemsi myslela,že tam poležím,ale ne ne,prý když to zavádějí přímo přes to děložní hrdlo,tak už nemá co "vypadnout",tak doufám,že ne
2. sep 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.Tak to u nás se teda leží.A vždycky říkají-pokud spěcháte,tak nemusíte20min,ale těch 15 by to chtělo určitě...
2. sep 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkoukám,že přebíháš taky na témata :grinning: ,já jsem tady na IUI a pak na komu se podařila inseminace III,tam jsemtě teď zahlídla :grinning:
2. sep 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já vím.Taky jsem tam písla.
Já jsem na A zase ty Sanusky.A když někdo dlouho nepíše,nebo mě něco zajímá,tak reaguju i jinde. :wink:
2. sep 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ležení má vliv na uchycení?takže jsem to vlastně posr.... :frowning2:
2. sep 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě řekli,že prvních 20min je dost důležitých.Ale to by tam u vás měli vědět taky,ne?
2. sep 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mě neřekli nic:frowning2: byla jsem v Pronatalu,to je teda mazec,takže zas budu na nervíky,ach jo,já nemám snad právo otěhotnět či co
2. sep 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj! Ono to nějak dopadne.Některý holky tady psaly i o tom,jak měly strašně naspěch,tak jim tam odtud dslova utekly a podařilo se. :wink:
Právo otěhotnět určitě máš.Jen je to nevím proč tak strašně nespravedlivý s tím strašným čekáním,kdy už to bude...
Já sama čekám skoro 3 roky,IUI jsem prodělala 6x,teď jedu v IVFku.
A někdo to má hned,jako třeba po prvním IUI,i když takových je strašně málo-spíš je to veliká náhoda a štěstí.
Ale NADĚJE je tu pořád... :wink:
2. sep 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě hlavně úplně vytáčí,když teď víc vnímám ty těhule nebo už maminy,mám známou a ta je doslova nasraná,že otěhotněla,jsem jí řekla,jak je blbá,že by si měla vážit,že se jí to podařílo normálně,bez nějakých klinik,ale ona né,je úplně na nervy,si toho nevážej,takovýhle bych nechala tohle podstoupit a pak by věděly,co to obnáší a braly by to jinak
2. sep 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebo by nám to mohly aspoň sponzorovat. :wink: :grinning:
2. sep 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek, som smileko, ale nevadi :wink: . Dakujem, aj ja na vas myslim, nech to IUI dobre dopadlo? Ktoru stredu mas mat vysledky - tuto?
2. sep 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás zdravím,koukám že pribuly aj nové tváře.
Smileko promin,já to nějak přehlídla.No na odběr jdem zítra už,ale dneska jsem to už jakoby dostala,takže si myslím že zítřejší výsledek je jasný :frowning2:
Holky já u IUI vždy ležela jen 15.minut
2. sep 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ani pri jednom IUI vôbec neležala.
2. sep 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si myslím,že zase až tak nezáleží natom jestli ležíš nebo ne,to by jsi pak musela ležet stále a při IUI máš dělat normálně věci na jaké si zvyknutá.
2. sep 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som podstupila IUI pred par dnami a teraz sa snazim odpocivat. Lekari v Sanatoriu Helios odporucaju lezat prve dni. Ale sama ma z toho zmiesane pocity. :frowning2:
2. sep 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj,tak jsem po 5 IUI,zítra jdu na kontrolu a pokud nic tak jdeme s manžou na IVF!
vm 72,jsme na tom podobně :wink: máš i ty nějaké zdravotní problémy krom špatných spermií u partnera?
2. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek, v pohode :wink: . Inak ja som po inseminacii tiez nelezala - hned ma poslali.
2. sep 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,
Dasule dlouho si se tady neukazala,já myslela že jsi už čekatelka tedy.Takže se to předtím nepovedlo jak jsi tenkrát tady psala.
No my už půjdeme taky na IVF,zajtra idem na krev a pokud nic,což zřejmě bude tak se už domluvíme.Doufám že to budeme moci podstoupit hned další měsíc.
2. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem zvědavá,za jak dlouho podstoupíme IVF,myslíš,že to vyjdee? :confused:
2. sep 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já doufám,že to vyjde,už aby to bylo hlavně.No a taky doufám,že to budeme moci hned podstoupit další měsíc.
No musíme doufat,nic jiného nám nezbývá asi.
2. sep 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , tak nikolet, to je super, som rada že sú tu aj babenky čo sa im to takto podarilo, Ja som dnes dosť nervózna :slight_smile: Zajtra ma to čaká
2. sep 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj aduška dobře to dopadne
Já sa taky děsím zítřka co a jak.
2. sep 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíte že keď som nervózna, tak to nejak ovplyvní či sa to podarí? Ja si nemôžem pomôcť, dnes som v práci po všetkých doslova štekala
2. sep 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslímm,že nervozita ktomu taky nepřidá.Chcete to klud taky
2. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi máš pravdu, Idem si ľahnúť. Dobrú noc :slight_smile:
2. sep 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne kludně sa vyspi.Dobrou
2. sep 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojík holky moje,tak som už doma,ola jsem ráno na krev a každou chvílu by mi měli volat,ale už vím že to nevyšlo,pač ráno je to krvácení už silnější,tak počkám ještě co a jak.A jak mi zavolají tak se hned domluvíme co a dál bude,ale už sme se rozhodli,že podstoupíme IVF.
Co vy jinak holčinky moje?
3. sep 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.
adrousek to mi je ľúto, ale počkaj ešte na ten telefonát, veď nádej umiera posledná. Ja mám ísť na krv o 2 týždne a aj na sono. Nemyslím si, že to vyjde, ale v kútiku duše si to želám. Ale nechcem si robiť nádeje, lebo šanca je malá a nechcem byť sklamaná. Inak baby hovorili Vám pri IUi aj výsledok spg? Nám len povedala, že pohyblivosť je lepšia ako predtým ale nič viac. Nie je to divné?
3. sep 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík aduska,děkujem no uvidím tedy ještě po telefonátě,ale už som si jistá že to nevyšlo.
Nám taky říkaly výseledek,ale pouze jen pohyblivost,množství a progresi a jak dopadl asi jako jestli je to lepší nebo horší atak,asi tak jak vám.Tak snad to dobře dopadne u Vás,budem na tebe myslet.
3. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem veď aj ja na teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Myslíš že stihneš IVF hneď v ďalšom mesiaci? Adrousek už si nepamatám aký máte pb? ( ak sa môžem opýtať)
3. sep 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok