• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
poleva - a taky by neměl být moc starý, ony se ty mrchy vyvíjení cca 3 měsíce, tak že když jsou dnes výsledky na prd, za 3 měsíce mohou být ukázkový, ale i naopak samozřejmě
25. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky měříte si bazální teplotu?já měřila asi 3 měsíce a pak jsem s tím přestala, ovulaci jsem mívala třeba až 18 den...ale teď zase začnu, když už jsme v CARU, tak ať mají co nejvíc informací o mých cyklech...
25. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - tak co neříkej že ty smajlíci znamenají to co jsi prorokovala, dej vědět, jak jsi na tom - ať je to jak je musíš být silná, my ženský zvládnem všechno
25. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - bazalku neměřím, myslím že to ty hormony co baštíme zkreslují, např. utroš, který budeš baštin po IUI bazálku zvyšuje, to mi potvrdilo už dost lidí
25. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smajlíci naznačují, že jsem tam už volala. Bohužel. :pensive:
25. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - to mě mrzí, musíš být silná, zkus na to nemyslet, moc se v tom nepatlat, rychle se otřepak a šup na další pokus.
25. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi luto, ze to nevyslo. Dnes ti bude biedne, ale zajtra bude lepsie!!!! :slight_smile:
25. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag taky mě to mrzí, nedá se nic dělat, dej si paňáka a běž si na chvíli lehnout, nebo sednout na balkón, venku je krásně, srovnej si to v hlavě a pak začni čerpat síly do dalšího pokusu, víš jak to je, do třetice....
25. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak já balím, a odjíždím směr INJEKCE už doufám poslední
25. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag, priklanam sa k monulke - daj si panaka a vyvetrak hlavu..bude lepsie, uvidis :wink:
25. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: holky moje.
Na 8.9. jsem seobjednala na konzultaci. Jsem zvědavá o mi tam doktorka řekne.
Už mě z toho brečení bolí spánky.
monulkob,
nemám balkón. A ven se mi nechce. Vím, že to myslíš dobře, a já zním asi protivně, tak se ti omlouvám, ale mám dosti smíšené pocity. Zítra pohřeb mého strýce teď ještě dnešní jebovla z Caru...
25. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už neumím ani psát...jsem se objednala. Jsem zvědavá co mi tam doktorka řekne.
25. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jdu se trochu natáhnout. Je mi ze všeho zle.
Kajko,
ono je opravdu lepší jít na tu krev po 14dnech jak si to udělala ty, protože to není asi tak stresující jak....
Když víš, že si tě sám doktor pozve na UTZ po vynechané MS a pak ti řekne, že na monitoru nic nevidí.
Cítím se jak zpráskaný pes, že jsemtam vůbec lezla. :frowning2:
25. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi jasný že jsi z toho špatná lumcag, ber to tak že prožíváš to horší období, to lepší ale určitě brzy příjde!!!!!!!Pozitivní myšlení dělá hodně, je potřeba se vybrečet, ale vocamcaď pocamcaď! Budu držet pěsti ať to do té konzultace rozdýcháš a ať s doktorkou příjdete na příčinu, aby se to už neopakovalo!!!
25. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab

Jsi zlatá :wink:
Ale mám pocit, že já se těch lepších zítřků nedočkám, já si je asi nezasloužím.
25. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky si někdy říkám, naposledy dnes po přečtení toho spermiogramu, že to je trest za všechny špatný skutky který jsem kdy udělala, ale je potřeba si uvědomit, že i lidi kteří se chovají jako svině děti mají, dokonce mají děti i lidi kteří po nich vůbec netoužili...takže to v tom, jestli si něco zasloužíme nebo ne, to určitě nebude, spíš věřím v to, že se to právě teď z konkrétního důvodu nepodařilo.
Všechno má svůj důvod, né vždy se ho ale podaří vysvětlit...
25. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky moc.
Jdu si chvíli lehnout. Stejně přes to slzavé údolí nevidím na klávesnici.
Zatím pa a díky za podporu všech
25. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja idem pomaly a vynimocne skoro z roboty ale vecer sem este nakuknem :wink: a verim, ze zajtra bude lepsie pre nas vsetky :slight_smile:
25. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - tak co, už je o něco lépe?
Já jsem už doma od Dr. - dělal mi UTZ a sliznice mi narostla na 7 mm (kolik by měla tak asi mít, nevíte?) a píchnul mi další vyvolávačku - silnější 2x agolutin a 2x agofollin.
dneska je fakt den blbec (já ještě dostala pokutu od policajtů za stání na zákazu zastavení), zítra bude lépe
25. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, tak toto ti uz musi zabrat :wink: ja mam tiez dnes nejaku blbu naladu...ale zajtra bude novy den :sunglasses:
25. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
už jsem se trošku prospala a dá se to. :unamused:
8.9. na 11:30 jedu do Prahy na tu konzultaci co dál. 14.9. jedu za fyzioterapeutkou kvůli kostrče jestli se nevrací do starých kolejí a nenapínají se mi děložní úpony . A až začne MS tak si nechám 2 neb 3DC udělat hormonální profil.
Teď jsem se od kamarádky dozvěděla, že ten clostilbegyt se užívá pokud máme v těle málo estrogenů a pokud jej máme dostatek a ještě tlačíme do sebe prášky,tak se vlastně sníží zpětnovazební účinek PŘIROZENÝCH estrogenů. Což tedy víc škodí .
A proto by při jeho užívání měl být zjištěn hormonální profil. Protože u starší populace 30let a více se může stát, že naše vajíčka nemusí být po jeho užívání tak kvalitní.
Doktor ji estrogen zjistil a clostil jji zamítl.
Musím se na to v Praze zeptat. Takže se může stát, že jsem přehormonovaná a tím se mi ani MS nechce rozjed.
A mimochodem Na vyvolávačku nepujdu. Chci aby se s tím tělo popralo samo. Asi pro něj není dobré všechno řešit uměle.
25. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak se rozloučím, protože stávám ráno ve 4:15 do práce a potřebuji být fit.
Tak se mějte hezky.

petronela82
no to je teda dosti velká dávka vyvolávačky. Kolikrát ti ji už píchly?

monulkab
máš pravdu né vše e dá spíše vysvětlit. Myslím si, že kolikrát ani sami doktoři neví co dělají a z nás jsou pouze pokusní králíci.

ell
Tak se taky hezky vyspinkej ať se ti ta nálada zvedne

a kajko
Tobě děkuji za interní poštu
Klidně ten příspěvek co si mi poslala zkopíruj a hoď jej klidně i zde, aby každá věděla jaký si perfektní psycholog. Hrozně mě to co jsi napsala zahřálo.

tak a teď už děkuji všem a koho jsem zapoměla oslovit, tak se omlouvám
Hezkou dobrou noc
Móóóóc děkuji ještě jednou za podporu. Zítra se na vás příjdu podívat.
25. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, uz znies lepsie, to som rada :wink:
co sa tyka hormonalneho profilu, mne ho robili hned niekolko krat pred tym, nez som ho zacala uzivat a dokonca aj bezprostredne asi tyzden pred tym...okrem toho mi robili aj vsetky hormony stitnej zlazy, co je tiez velmi dolezite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobru noc ti prajem a veru to vstavanie nezavidim...este ze chodim do roboty na 9 - 9:30 :grinning:
25. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou holky, načerpejte do nového dne hodně sil...my jsme doma probírali ten manželův spermiogram, nebylo mi z toho moc dobře, ale už je to lepší, holt se tomu našemu vysněnému mimču budeme muset snažit víc pomoct...
25. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jdu taky hajat, čeká mě taky raní vstávání, a to v 4:50, pracuji od 6:00 hod.

lumcag - mám radost že je ti lépe, jo a na té vyvolávačce jsem byla po druhé (po prvé 12.8.) a po druhé dnes, pře těmi 14 dny mi sestra píchla 1x agolutin a 1x agofollin.

kajko - poděl se s náma o tvoji psycholog. pomoc lumcag

DOBROUUUUUUUUUUUUUUUU
25. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam dobre spravy zatial..
dnes mi doki nic nepovedal. v piatok ideme opäť no vyzerá to anovulák.. tri mesiace po sebe mam ovulku jak lusk a akurat teraz pred IUI mam anovulak??? Vzdávam to.... v piatok mu poviem, že nejdeme na to IUI. kašlem na to.. mna naozaj nebaví každý mesiac znova a znova plakať... už toho bolo dosť.. chcem žiť a nie zomierať.... a to robím každý mesiac... koniec.. končím s celým snažilkovaním... keď to bude mať prísť príde to... ak nie (zomriem) čo narobím.....
Babulky dakujem vam zo podporu a povzbudivé slová ale ja už naozaj neverím, že budem mať v náručí naše dieťatko....
25. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky dievcata, :slight_smile: tak to som poslala dnes lumcag, a teraz to posielam vam vsetkym bojovnickam.
Ozaj asi je dnes nieco vo vzduchu, ja mam tiez nejaky divny den, tak trocha nostalgicky.......
Vsetkym snazilkam drzim palceky......

lumcag, urcite vsetky vieme ako sa dnes citis, niekedy je zbytocne cakat tak dlho a robit si nadeje, ale robime to tak asi vsetky bez vynimky. Aj ja som do poslednej chvile verila, ze snad to vyjde, hlavne ked ta teplota sa drzala nad 37 do poslednej chvilky.
No rozum a logika mi brala nadej. Ako som ti uz pisala ,,vsetko je tak ako ma byt,, asi je nato nejaky dovod, len sme zatial nato neprisli.
Mozno v buducnosti si budeme iste veci vazit viac ako ostatni, ktori tieto problemy nemuseli nikdy riesit!
Tak dnes sa poriadne vyrevaj, vykric, vyplac....a urob vsetko na co mas chut alebo nechud, kup si nieco ak ta to potesi, alebo niekomu nieco daruj, zavolaj niekomu na koho dlho myslis, skus sa venovat niecomu co dlho odkladas. Nie je to lahke, ale da sa to! Zalezi len na tebe.... Zajtra to bude ovela lepsie, a dalsi den zas.
Ja uz na to ani nemyslim, skor sa sustredujem co bude a das mi o par di urcite za pravdu aj ty!! Pozdravujem a drzim palceky
25. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ahojky jsem včera byla na IUI a dneska tedy ted mě začalo píchach v pravem boku jako vaječníky :unamused: doufám že to není nic špatně a od včerejška co mi píchly pregnil tak mě bolí kříže jak před MS holky zažili jste něco podobného nebo zažíváte??
25. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, dnes ma asi kazda z nas blby den, tak ho tak aj ukoncime /uz len 2 hodky/ a zajtra bude lepsie. Urcite to rozhodnutie este prehodnotis. Nemyslim dnes to sa uz neoplati, ale o par dni......

petra, po IUI som sa citila podobne.Sem tam sklbne, pichne a chodila som skoro po špičkách aby sa to chytilo. Tak skus fungovat normalne akoby nic..... :slight_smile: :slight_smile:
Tiez drzim palceky :wink:
25. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno spolubojovnice, tak ten včerejší den blbec máme za sebou a dnes bude lépe.

monika - nesmíš to vzdávat, a hlavně nepřestávej věřit, určitě se jednou dočkáš, každá z nás, jednou to musí vyjít, ta blbá smůla která se nám sem tam lepí na paty se jednou musí unavit, a pak i my budeme mít v náručí naše miminko, a víte jak si ho budeme vážit a jak ho budeme milovat, když bylo tak dlouho očekávané

petra - držím palečky, to bylo tvé první IUI, kdy budeš testovat (jak dlouho to vydržíš) nebo počkáš a kontrolu u Dr.

lumcag - tak jak je?
26. aug 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok