• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Dobre ranko vsetkym! Dnes bude lepsie aj ked slniecko nie nie vykuknut tu :slight_smile:
Petronela, zadok boli? :slight_smile:)
Lumcag,je lepsie dnes?
26. aug 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lumcag mrzí ma to :frowning2: :pensive:
ja nič nové, BT išla dnes zas dole aj napriek utrošu, tak som si ráno o 4 aj poplakala
26. aug 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - to mě mrzí, kdy jdeš k Dr.

ell - zadek ani nebolí, sestra mi tu injekci prdla včera o dost výše, tak že má přesně přes to místo pásek, tak to pěkně tlačí, ale alešpoň můžu v pohodě sedět
26. aug 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok mám krv a UTZ. petronela ty ideš kedy na IUI, už ti doki hovoril?
26. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, strasne ma to mrzi ... moc som ti drzala pastiky ....

Afrika ty si si tak ista ? na krv mas ist kedy ? nevychadza to az koncom tyzna ? nevzdavaj sa ...

neviem mozno som naivka ... ale tak vam vsetkym verim, tolko sa snazite a tolko si vytrpite, ze si to proste zaluzite
drzim vam paste
pa
26. aug 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - až to dostanu, včera jsem si bylo pro druhou vyvolávačku, první nezabrala, no a pak teprve stimulace (od 3DC) a pak se uvidí
26. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je možné, že pri sliznici 7mm si nedostala? pre mňa nepochopiteľné... nejaký zápal nebol?
na krv až v piatok+UTZ
26. aug 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - kdy budeš vědět výsledky krve - hormonální profil?

kasami - je něco nového? už je to skoro týden, nějaké příznaky těhu nejsou? budeš se testovat?
26. aug 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - zápal je česky zánět (já moc cizí jazyky neovládám :grinning: :grinning: :grinning: ) pokud ano tak o ničem nevím, žádné problémy jsem neměla, a kdyby byl tak to může ovlivnit menstruaci?
26. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže ti pri ňom meškať aj keď sliznica 7mm to by malo čoto odísť. a hlavne po vyvolávačke.
26. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - no doufám, dostala jsem i dvojnásobnou dávku, než poprvé, taky to do mě tlačila asi minutu, ta injekce má prý gelovou strukturu a lezeto strašně pomalu - to by jste nevěřily jak může být minuta dlouhá doba
26. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - a co ty jak je po těch druhých práškách? kdy jdeš na kontrolu, aby jsi věděla kdy bude IUI.
26. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak konecne som v robote :wink: Petronela, druhe prasky v pohode teda aspon zatial (rano som si dala) :sunglasses: necitim nic, len ma asi tak 2-3 krat pichlo v pravom vajecniku pocas uplynulych dni. Dnes musim zavolat na kliniku a spytat sa o kolkej tam ma prist v nedelu, ale predpokladam, ze hned nejak rano :sweat_smile:
Kasami, ty ako?
26. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata,
Už mě to zase popadlo.
Od rána v práci řvu jako malé dítě. Už se mě pasterant ptal, proč od rána brečím, že mi ještě ani nevynadal. Chtěl si ze mě trchu vystřelit, no ale já se rozeřvala ještě víc.
MS zatím nic. Nechápu to. Ještě se mi to nikdy nestalo.
No pokud se nerozkrvácím dnes, doufám že zítra ano. Abych nemusela čekat do dalšího cyklu a v pátek bych šla na ten hormonální profil a 8.9. na té konzultaci měla doktorka výsledky.
Já nemám přehled.... :frowning2: :frowning2:
Která z Vás je po IUI a čeká na výsledek?
Která se chystá na IUI?
Stimuluje ja IVF
nebo tak něco..?
26. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag ja čakám na výsledky do piatku po IUI, ale BT ide dole :frowning2: . 16.9. mám prvú konzultáciu na IVF, žiadosť schválená. nebuď smutná :pensive:
26. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, hlavku hore...ono to raz vyjst musi :slight_smile: ja viem, ako sa citis....
Ja cakam na vysledky v nedelu, ci mozem ist na iui buduci tyzden. Dufam, ze ano.... :wink:
26. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell tfuj tfuj tfuj
26. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika, dakujem za oplutie :grinning: dufam, ze pomoze!!!! :grinning: aj ked to beriem asi tak, ze bude-bude nebude-nebude... vsetko bude ako ma byt a hotovo.... :wink: idem tam zavolat. z toho mam vzdy najvacsie soky lebo moja francuzstina nie je bohvieaka a vzdy sa bojim aby som im rozumela.... :unamused:
26. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievčatá! Aj ja vás pozorne čítam a sledujem - váš problém sa týka aj mňa. Mám za sebou prvé IUI, žiaľ neúspešné :frowning2: , osobne si myslím, že sme to o deň, možno o dva prešvihli (meriam aj BT, tak sa trochu orientujem). No už som to rozchodila. Teraz čakám...v pondelok idem do CARu na folikulometriu a snáď tam nejaký súci folík bude a dozviem sa, kedy bude druhý pokus. Pri dobrom šťastí na budúci týždeň. Zatiaľ nestimulujem ani nič, ideme v prirodzenom cykle.
Držím vám všetkým palce, veľmi veľmi...
26. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky jj je to moje první IUI a doufám že poslední a testovat se budu v pátek příští tyden a není možnééééééé kura to musívyjít relativně jsme v pořadku oba tak není důvod a doufám že ty jenlepší se zavrtali a už roste vajičko moje dneska jsem měla ranno divny sen že jsem na zachodě a krvacím :frowning2: tak doufám že se to neplní ale bříško mě pobolívalo tak trochu obavy mam.no uvidíme ale chtěla bych být už těhu ale trochu mě i znepokojují ty moje kříže od pondělí co mi píchly pregnyl tak šíleně bolí jako vždycky před MS :frowning2: tak se bojím ale MS má přijít až příští tyden tak uvidíme ale nedojde s mojim jsme si řekli že nedojde :slight_smile:
26. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - a kdy jsi to měla dostat? jak dlouh už máš zpoždění? a drž se myslíme na tebe, nejsi na to sama a to pomáhá

jinak já mám schválenou IUI ale pořád čekám na tu potvoru
26. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra, drzim palceky a mysli pozitivne :wink: a dufam, ze sen sa nevyplni, ved vies, ako to je - sen o ktorom niekomu povies sa nevyplni... :wink:
Zuzimia, aj tebe drim palce..raz to urcite vyjde!!!!
kurnik sopa som sa tam nedovolala ...musim skusit neskor, ale nechcem z kanclu lebo vsak nemusi kazdy vediet co riesim.... :unamused:
26. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzimia - ani pregnyl se u tebe nekonal? proč jste vůbec podstoupili IUI, v čem byl u Vás problém?

petra - určitě to vyjde, pojistili jste to ještě doma - po IUI?
26. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, a povedali ti nieco vcera ze dokedy by si mala dostat po tej konskej davke? :confused:
26. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - říkal to samé pokud to do 14 dní nedostanu tak zase mám přijít a budeme to řešit asi nasazením, nějaké hormovální léčby - práškama => prostě musím čekat

Holčiny nevíte jak to to s tou sliznicí, kolik by měla být vysoká před menstruací a kolik je tam optimální na uhnízdění vajíčka? jak jste ji měly vysokou před IUI?
26. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pregnyl som mala (ale to nie je nejaka vazna akcia, v podstate to ma len podporit LH) ale myslim , ze bol uz pozde, lebo v stredu poobede som pichala pregnyl a v piatok bola IUI, ale podla mna - pocitovo aj teplotne bola ovu uz vo stvrtok a v stredu a stvrtok som mala aj pozitívne ovu testy). Pokusim sa teraz ukecat dr., aby sme to podnikli pri rovnako velkom foliku o den skor - vsak tie spermose tam trochu pockaju , ale moje stare 36- rocne :slight_smile: vajko asi menej...
My mame darcovsku IUI kvoli genetickej zatazi v rodine partnera. Ale s tym nemame problem. Len aby to tentoraz vyslo...
26. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela na otehotnenie je potrebná min. 7-8 mm sliznica. viem to presne, počúvam to stále...ja som ale minulý rok otehotnela pri 6 mm sliznici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - ale při těch 6mm jsi těhotenství neudržela, viď? To já myslela že je potřeba tak 10-15 mm.
26. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to nemalo so sliznicou nič spoločné, lebo keď mi zistili, že som tehu už mala 11mm. ona v tehu ešte rastie. a IUI robia pri cca 8mm sliznici a viac. čím vyššia, tím lepšia. :wink:
26. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - aha takže na těhu (IUI) by měla být min. 8mm (čím víc tím líp) a pak ještě asi taky díky utrouši naroste, chápu to dobře? Může se tedy stát, že třeba Dr. IUI neudělá kvůli nízké dělož. sliznici, protože by to nemělo smysl, např kdyby byla jen 4-5 mm?
26. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok