• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte robili vam pred iui aj laparoskopiu ?
26. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polevo mě ne :slight_smile:
26. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
a kolko casu ubehlo kym si podstupila prve iui ? teda kolko vysetreni ti trebalo aj muzovi
dakujem
26. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak se hlásím.
Ty slzičky jsou silnější než já, takže jsem nechala ujed autobus a vzala jsem to hezky po svých.
Myslela jsem si, že to pomůže, ale jen co jsem za ssebou doma zavřela dveře, tak zase jen řvu.
Petronelko,
jemně něco ze mě jde, ty píšeš, že MS brzy příjde.
Musí :angry: :angry: :angry: příjít max do zítřka. Já na ten profil MUSÍM jít v pátek stůj co stůj.
Peti ještě jsem se chtěla zeptat. Ty máš už miminko nebo na té fotce nejsi sama?
26. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell

zaujala si mě jak si psala, že budeš volat na nějaký výsledek na kliniku a že tvá francouština.
To chceš říci, že žiješ ve Francii, a že tam řešíš svůj problém? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

ahoj polevo a petro
Chystáte se na svou první IUI?
26. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zatial zaujima aky je postup
co vsetko treba a kolko to trva
26. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poleva, nie mne tiez laparku nerobili a ani ju nespominali....:sweat_smile:
Lumcag, som v Belgicku uz takmer rok a ano, tu riesim svoj problem :grinning: Na kliniku som volala, lebo som potrebovala zistit kedy sa v nedelu mam dostavit na uzv + krv :grinning:
26. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenapise mi nejaka dobra dusa kolko to trva a co k tomu treba
podotykam ze ovulku mam
dakujem pekne
26. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Polevo tak ja jsem byla objednana do Polanky (CAR) 20.8.09 a v pondělí 24.8.09 jsem šla na IUI byla jsem 17DC a můj měl před sebou spermiogram a dopadl dobře a jinak jsme byli i v pondělí na genetice a vysledky dojdou za měsíc a něco tak ted čekam do příštího pátku a udělám si test a bud pojedu do CARu s pozitivním testem nebo nic a 3DC půjdu na hormonalní profil tak to u mě probíhalo.

Luci nemám miminko :frowning2: zatím
26. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Polevo jestli můžu zodpovědět i já tvou otázku...
tak já než jsem podstoupila IUI tak jse čekala rok a 3/4
Je to u každého individuální. Záleží co vše z krvi zjistí neb najdou...
pokud najdou, jestli to dokážou doktoři co nejrychleji vyřešit a tak.
A jsou třeba někde čekací lhůty jako například na imunologhi kde čekáš min měsíc pak další měsíc na výsledek . A měsíc za měsícem a....
Je to vše na dlouhé lokty.
26. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netreba len hormonalny profil a spermiogram ?
ostatne vysetrenia mam kedze som 2 krat potratila
26. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polevo to ti řeknou co tě čeka ale genetika tě asi nemine ale jinak my jsme oba v celku v pořadku před 3 lety mam za sebou vyšetření HSG a můj ted opět spermiogram a to zatím stačilo jako první pokus je to super ani jsem takovou rychlost nečekali ale aspon jsem nad tím moc nepřemyšlela a stalo se a uvidíme jesli to bude mít uspěch :frowning2: :slight_smile:
26. aug 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell
a ty jdeš z důvodu IUI. čekáš na pozitivní výsledek? Já se nějak ztrácím.

Petro,
Jak jsem tak zabrousila tak ...ty si z Nového Jičína mm
Já z Ostravy, ale pracuji v Mladé Boleslavi a svůj problém tedy řeším ve FN Motol
Také znám holky z Jičína. Byly se mnou na Intru v Kroměříži
např. za svobodna
Zuzanu Holišovou, Martinu Horňákovou, Nikol Krupovou, Pavlu Vymazalovou
Nevím možná některou z nich znáš
26. aug 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
genetiku a aostatne mame
len neviem preco niekde chcu laparku a niekde nie
26. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, mam dlhe cykly tak na urychlenie otehotnenia a mam tiez za sebou potrat ktory bol pravdepodobne kvoli nejakej hormonalnej nerovnovahe :pensive: takze preto vsetky tie hormony a "riadena" ovulka - dufam teda aspon ze bude po tych liekoch :slight_smile: iui by som mala mat buduci tyzden ak vsetko dobre pojde.... :sweat_smile:
26. aug 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Polevo,
Nevím já jsem také laparoskopii nepodstoupila.
Pod narkózou mi, zase ale brali štěp z děložní sliznice, a průchodnost vejcovodů.
To jsem od ostatních také neslyšela.
Třeba proto, že když si měla 2 potraty, tak chcou vědět jesli se ti nedělají srůsty třeba..
26. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell
tak to ti budu držet palečky i u nohou, aby se ti to povedlo a zahlásila po
Petře a Afrike // :wink: :wink:
No já stále nemám mrchu.
Tu IUI co jsem teď měla....myslíš, že když mi udělají hormon. profil, že zjistí co se teď stalo.
Víš já jen řekla včera, že výsledek vyšel negativni a že dr. zahlásil 7mm sliznici, a že to na měhu nevypadá, ale nemohla jsem to včera ztrávit...byl tam váček, ale ten byl prázdný :cry: :cry: :cry:
26. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtěla jsem místo měhu napsat těhu... :grinning: nějak mi to přeskočilo.
26. aug 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 5 min se odpojím volá WC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak v pondelok by som mala ist na HSG a utorok IUI. Zatial pa o 10 min. cestujem papappa :slight_smile:
26. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci ja sice bydlím v Příboře ale jinak jsem ze Sviadnova U Frýdku Místku tak kamošky neznám tvoje :slight_smile:
holky docela jsebojím jak do vyjde těším se na těhu aji jsem přestala kouřit abych si to trochu pojistila ale stejnak se bojím jak to dopadne :sweat_smile: :frowning2:
26. aug 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci je mi líto že to nevyšlo už podruhé že??a u vas je jaka diagnoza??
26. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajak ja na HSG byla sahla jsem si na dno své bolesti ale u tebe to doufám bude bezbolestně :grinning:
26. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky napiště mi co jste dělali po IUI::??jako práce,domacnost??nebo jste nedělali nic???ja dneska dělám uklid jen prach vysavaní a vytíraní???doufám že to nevadí???
26. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, dakujem za podporu, aj ked uprimne povedane nejak velmi sa na to nespolieham, ze to vyjde....teda navyse je otazne ci mi vobec lieky zabrali :sweat_smile:
Petra, mna to HSG nejak priserne nebolelo, ale skor to bolo dost neprijemne... :wink:
26. aug 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co je to HSG?
Petro,
já jsem sice po 6té na IUI, ale ty první 4 neberu v potaz. protože jsem měla zkříplé kostrčí fěložní úpony, ale to už jsem se tady zmínila. takže jsem podstoupila mobilku kostrče a 5 měsíců jsem jen cvičila a pak šla na ty 2 neúspěšné
ell
uvidíš že to výjde
26. aug 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu se chvíli natáhnout jsem nějaká unavená.
Asi z toho celodenního breku
26. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Lumcag, budem robit wodoo :grinning:
HSG je zistenie prechodnosti pomocou kontrastnej latky a rtg. - neprijemne vysetrenie, ja som pri nom mala dost krce, ale dalo sa to zniesto. asi je to vsak individualne, lebo som pocula, ze niektore baby to strasne boli. :confused:
26. aug 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra, a co som sa docitala v takej knizke, co mi dali o iui tak mas normalne robit vsetko tak, ako keby nic. v podstate ziadne obmedzenia. :wink: tak len kludne upratuj, co mi priipomina, ze aj ja by som mala :grinning:
26. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - mimčo zatím nemám, na té fotce jsem s mojí neteří

ell - musí věřit, neříkej že na IUI nespolíháš, a prášky určitě zabraly, uvidíš v něděli, vše bude O.K.

kajka - tak v úterý bude držet palečky, moc bych ti prcka přála - nám vše

Stejně je to nespravedlivé, po světě běhá tolik nechtěných dětí, ty kteří poněm tak touží, zažívají tolik zklamání a bolesti - HODNĚ SIL VŠEM
26. aug 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok