• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Petronela * dakujem, vsak sa snazim byt pozitivne naladena, myslim dokonca ze mi to celkom ide :sunglasses: a urcite nam to vsetkym vyjde, vsak musime raz tu statistiku aj pozdvihnut, no nie?
26. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciš odpočin si a naber síly zase :wink:

a jinak holky brali jste pokaždé utrogestan 3x denně do pochvy??

a povedlo se tady vůbec někomu IUI???
26. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tk nevím co se děje, ale nasadila jsem si znova duphaston.
Sice v děloze nešlo nic vidět, ale kamarádka mi řekla ať si udělám ještě jeden test,když MS nepřichází
, že ona jej měla pozitivní až v 38DC a také ji vyšla krev negativní...
No a tak jsem si jej teď udělala Rapid cler10mlU/ml a :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A do pár vteřin mi vyskocila i slabší //
Mám strach co to je
26. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
třepu se jak ratlík. Teď si jdu koupit test znovu. Zkusím i jinou značku. Jen pro kontrolu
26. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaba ciarka je tiez ciarka, lumcag :confused:
26. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jinak holky brali jste pokaždé utrogestan 3x denně do pochvy??

Luci zkus moc ti to přeji a pokud nedošla MS není nic ztraceno :wink:
26. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - tak co koupila jsi ještě jeden test? u tebe vše nasvědčuje na těhu, bazálka i absence menstruce, držím palečky, ať tam jsou // dej vědět - potřebujeme taky slyšet nějaké dobré zpravy
26. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce, lumcag :slight_smile: petronela a aj vsetky - krasny vecer, zajtra budem s vami menej lebo nebudem v kancli ale v piatok sa "vidime" :wink:
26. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag vidis :wink: moooc ti drzim pasticky :wink:

nadej zomiera posledna :slight_smile: verim tomu, ze ak tam ciarka je tak je to iste :wink:
rano si sprav este raz test a chod rovno aj k dokimu na krv :wink:

drz sa :wink:

Ell co sa tyka mna ... ja pojdem na krv az o tyzden .... som len cakatelka :wink:
26. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,som tu nová..pred týždnom som bola 1x na IUI...
kasami:..do akého centra chodíš..(ak si to už spomínala,tak prepáč,je tu toho veľa a nece sa mi vše čítať) a kedy ideš na krv?Ja na budúcu stredu...veľmi som nervózna... :sweat_smile:
26. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shelly do Gynfivu ... ja som nervozna este aj dnes ... takze ti rozumiem :wink:
26. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a kedy ideš na krv?..aj máš také akože príznaky?či by to bolo ešte skoro? :sunglasses:
26. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno holčiny,

vítám tě mezi nám Shelly - něco nám o sobě řekni, proč jste podstoupili IUI a tak!

lumcag - jak co testovala jsi ještě jednou - nenapínej nás, jsou tam // - moc moc držím palečky

kajka - super že půjdeš před IUI na ten rentgen vejcovodů, budu na tebe myslet, ať to moc nebolí, ell spala že se to dalo zvládnout celkem v pohodě, ale většina holčin to popisuje jako jendo z nejbolestivějších vyšetření, ale existují prý nějaké čípky na bolest, tak si o ně řekni a drž se - co by jsme pro mimčo neudělali.

afrika - a co ty? co bazálka - stále klesá? a testovala jsi vůbec - nebo už počkáš na zítra k Dr.?
27. aug 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, BT dnes trošičku hore 36,9. ja netestujem, čakám na zajtrajšok, ale už mám predtuchy a to dosť silné, že to nevyšlo.
lumcag ako si dopadla?
27. aug 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - nic není ztraceno, můsíš věřit, podívej se na lumcag. za jak dlouho mají ty výsledky krve - hned ten den?
27. aug 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, zajtra poobede a ráno UTZ. ty si už dostala?
27. aug 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - ještě jsem to nedostala, já to fakt nechápu, při HA jsem to měla přesné jak hodinky (cyklus 28 dní) - chápu že to bylo díky těm hormonům z HA, ale těď jsem dostala dvě dávky (myslím že relativně stejných hormonů) a nic - přitom i ta sliznice narostla - na první kontrolen v květnu (když jsem to začala řešit) byla 3 mm, pak před první vyvolávačkou 5 mm a v úterý před druhou vyvolávačkou už 7mm
27. aug 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela keď rastie, tak už príde. mne raz po duph. tiež meškala-nie len raz, doki povedal, že nemám ani z čoho krvácať, sliznica bola malá. nechal ma ešte 7 dní len tak, potom 10 dní duph. a dostala som. ona musí povyrásť. je dosť možné, že po antike ti tak hapruje...ono sa to upraví. a ak nie, tak pri IUI ti lekár dá lieky na sliznicu. mne to tak robia. mám ju pravidelne nízku-cca 4 mm
27. aug 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - aby k tomu IUI došlo, když to nedostanu - tak IUI nebude

ALE JÁ TO DOSTANU
27. aug 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, už tu někdo vznesl dotaz, který bych chtěla položit taky...byl na těchto stránkách vůbec někdo, komu to IUI vyšlo???????????????????? :confused:
27. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě čeká teprve první IUI
27. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

včera jsem nafasovala další hormony a příští měsíc jdu do druhého pokusu IUI.
Pícháte si injekce sami doma, nebo chodíte k dr?
27. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i

Já taky, po první IUI jsme byla těhu, revize na konci třetího měsíce a teď jdu na druhou IUI, hurráá, ať se v září vše podaří
27. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak to máš s těmi injekcemi lindo?

Manžel totiž chce odjet na Šumavu a nevím kde budu hledat nějakého dr. aby mi to píchnul.

Snad nám to napodruhé už výjde. Držím palce.
27. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i1 - ahoj Luci, mě čeká doufám v září první IUI, budu stimulovat Purgonem (to ty asi taky), docela se toho bojí, jak si to sama píchnu, bolí to?
27. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám jiné hormony. Poprvé jsem měla fostimon a včera jsem dostala nové, ale nevím jak se jmenují.
Tak iinjekce ani moc nebolí. jen to malinko píchne. Horší je pak ten pregnyl, na prasknutí vajíčka. ten mě docela bolel. Ale uvidíš sama.

Ty si to budeš píchat sama? Já jsem vždycky chodila do nemocnice a sestra mi to na gynekolog. píchla.

Jezdíš k Apolináři?
27. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a na to IUI se teda taky musí píchat injekce? myslela jsem že se jen nějakými prášky podporuje ovulace... :sweat_smile:
27. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumca.... nechci te strasit, ale ja na testu s citlivost 10mUi mam tenounkou carku taky... ale neverim tomu, protoze je furt stejna a nesili... tyhle citlivejsi testy to maji ve zvyku, ukazovat falesne druhou /... jinak ja od uterka neberu utros, protoze test byl negativni, ale ms teda nikde a teplota se drzi poovulacne nahore.... tak zas nevim, co to je... myslela jsem, ze to druhy den dostanu, stejne jako po prvni IUI, a ze pojedem dalsi kolo, a ono furt nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To moje telo uz asi vubec nevi, co se sebou, nebo co... :unamused:
27. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monu... ono je to u kazdeho jine... kdo reaguje na clostil, bere vetsinou jen clostil, kdo nereaguje, picha to same co na IVF, ale v mensich davkach...
27. aug 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumca... a ta kamoska, co mela test pozitivni az 38. den, tak to mela taky po IUI? jestli to nebyl prirozeny cyklus a nemela proste pozdeji ovu... coz my jsme teda nemely, kdyz jsme takhle hlidany, ne?!
27. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok