IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
afrika
28. aug 2009
utroš som si dala už len včera večer, krv budem mať až o 15.00. ale ak mám pravdu povedať, vôbec som už na ne není zvedavá
ell
28. aug 2009
Afrika, to mi je luto...ja mam tiez strasny strach co mi v nedelu povieda na tom utz :-|
petronela82
28. aug 2009
afrika - vždy tu malá naděje je, a pokud to nevyšlo půjdete do toho IVF, už jsi rozhodnutá?

ell - a co jdi vůbec snědla, mexická kuchyně ta bývá dost ostrá a kořeněná, co ti nesedlo?
petronela82
28. aug 2009
ell - neboj určitě samé dobré zprávy - folikuly rostou - píchnou ti Pregnyl a v pondělí pomažete na IUI - držím palečky
ell
28. aug 2009
Petronela, ja mam rada ostre, ale asi nejak celkovo ta kombinacia mi nesadla .... vzdy som mala taky mierne odmietavy postoj k mexickej kuchyni celkovo, ale vcera som jej chcela dat este sancu 😉 asi poslednu 😃
Boze, dufam, ze mi tam nieco narastlo a budem moct na iui .... 😎 okrem obcasneho pichnutia, teraz uz aj v lavom vajecniku som nic necitila.... :-N
kasami
28. aug 2009
Afrika este sa nevzdavaj ... moc ti drzim palce
Shelly ano bola som na prvom IUI a 3. mam ist na krv ... ani nam nic nepovedali k tomu spermiogramu tak sa tym tolko netrap, mali ste dvakrat viac milionov ako my 🙂
a moje pocity zmiesane 😃 dost ma pobolieva podbrusko ...
Ell, dnes bude dietka ? to ti nezavidim, ale drzkaj sa 😉
ell
28. aug 2009
kasami - no to teda asi bude aj ked musim byt do vecrea fit, lebo dojde muzicek a chystame sa na vylet zajtra do francuzska 😎
petronela82
28. aug 2009
holčiny, asi blbá otázka, ale vždy myslela, že při klasickém cyklu bez jakékoli stimulace, vždy jeden měsíc dozraje vajíčko v jednom vaječníku (např. v pravém), a další měsíc v druhém (levém), a že se to tak střídá. Ale už jsem několikrát slyšela, že po stimulaci měla některá dva napravo jeden nalevo ....jak to tedy je?
monulkab
28. aug 2009
l1u... ke kartářce mám jít taky, příští čtvrtek, ve středu před tím jdu na krev a UTZ, jsem zvědavá co mi v těch kartách výjde, dřív jsem z toho měla strach, ale už jsem se konečně odhodlala a jsem rozhodnutá se vypat na mě a manžela, miminko, rodinu a práci....jsem zvědavá co se dozvím...
ell
28. aug 2009
Petronela nie, ono mozes mat ovulku aj normalne bez stimulacie z oboch vajecnikov- to su potom dvojvajecne dvojicky 😉
petronela82
28. aug 2009
aha - takže při stimulaci by měly dozrávat v obou vaječnících (i více vajíček) a bez stimulace stimulace se to každý měsíc střídá, vyjímečně dozrají v obou vaječnících => to jsou pak ty dvojčata, jo?
ell
28. aug 2009
Petronela, tak nejak 😎 neviem inak , ci sa to kazdy mesiac strieda normalne, ale znie to logicky 😎
petronela82
28. aug 2009
ell - už je to dávno a mám pocit že jsme se to tak učili.
ell
28. aug 2009
tak vidis Petronela, ja uz si take nic nepamatam 😃
monulkab
28. aug 2009
petronela je to tak jak píšeš, při přiozeném cyklu se ti ty vaječníky střídají, při stimulaci dochází k produkci vajíček na obou stranách. Před IVF je ta stimulace o hodně silnější, kamarádka byla dnes na kontrole a viděli tam asi celkem 25 folikulů!!!!krásný číslo!
ell
28. aug 2009
monulkab a dolezite je aby boli zrele, lebo ked ich je prilis vela to moze znamenat aj hyperstimulaciu... :-N nie? =-)
l1u1c1i
28. aug 2009
monulkab: všechno je ovlivnitelné. A když kartářka řekne něco, tak to můžeme i my samy změnit. Už jsem jednou byla u kartářky začátkem července a řekla mi že otěhotnětním až příští rok někdy v květnu, za pomocí dr. a bude to velmi rizikové.
petronela82
28. aug 2009
l1u1c1i - a pávě proto bych se bála ke kartářce jít, kdyby by něco takového řekla akorát bych se moc hlídala a pozorovala, každé píchnutí bych brala jako problém a to riziko co spomínala kartářka, asi by mě z toho šiblo, proto raději nechci vědět co mě čeká.
ell
28. aug 2009
Ja tiez nejak na karty ani podobne veci neverim. Jedine, co verim, na svoje sny. Vacsinou sa splnia 😉
petronela82
28. aug 2009
já, ne že bych nevěřila, ono něco na tom může být, a právě proto že by mi to vrtalo hlavou a moc bych o tom přemýšlela, tak to raději nechci vědět - kdo Vám zaručí že bude mít pro Vás kartářka jen dobré zpravy. a co se týká snění, tak mě se snad v životě nikdy nic nezdálo, nebo asi zdálo, ale já to vždy zaspím, žádný sen si nepamatuju, tak těžko soudit - zda se sny plní
ell
28. aug 2009
tak mne sa sniva kazdu noc nieco a aj ked len trochu zavrem oci a zaspim na chvilku aj vtedy sa mi sniva 🙂 no a niekedy sa to aj plni 😉
petronela82
28. aug 2009
ell - tak ti přeji ať se ti večer zdá jak ti roste bříško, nám všem jak rostou bříška a jak z nás v r.2010 budou maminy
ell
28. aug 2009
Petronela - posnazim sa 🙂 som sa akurat najedla tak dufam, ze to bude ok!
monulkab
28. aug 2009
Manžel je taky proti, abych k té kartářce šla, že prý nad tím budu moc přemýšlet a tak dále, ale já to už prostě musím vědět, jestli budeme mít někdy vlastní dítě, jestli se nenervuju úplně zbytečně...čekám už přes rok na pozitivní těhu test a pořád se nic neděje, samozřejmě ten výklad budu brát s rezervou, protože věřím že jsou některé věci v životě ovlivnitelné, myslím že z toho budu rozhozená pár dní, ale pak se to uklidní a nebudu nad tím ani moc přemýšlet, jen si občas proberu uplynulý čas a porovnám ho s tím výkladem z karet...
ell
28. aug 2009
Kde ste vsetky dnes? =-)
shelly818
28. aug 2009
Zdravím...
kasami:...teba aspon podbruško pobolieva,ale mne nič nieje...iba bradavky ma hrozne bolia ináč nič...myslím,že to je dobrý signál,že ta boli podbruško,budem držať palce...dúfam,že sa nám to podarí... 😉
Baby DR.mi hovoril,že ovulácia môže byť aj dva krát po sebe z tej istej strany..a dvojvaječné dvojičky su z toho že sa ovuluje viac vajíčok,ale iba z jednej strany a nie z obidvoch naraz..no neviem,to som počula...
ell
28. aug 2009
Shelly, bradavky, to je tiez dobry znak, nemyslis? 😉
petronela82
28. aug 2009
ell - tak jak je - udržela jsi oběd? 😉
ell
28. aug 2009
Petronela ha ha ano udrzala ale ledva teraz drzim ci otvorene, to ako som v noci poriadne nespala 😃 musim nejak sikovne a rychlo vypadnut z roboty a trochu si zdriemnut 😎
ty ako?
ell
28. aug 2009
to ci mali byt oci samozrejme! 😃 proste uz spim tu posediacky 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli