• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
utroš som si dala už len včera večer, krv budem mať až o 15.00. ale ak mám pravdu povedať, vôbec som už na ne není zvedavá
28. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika, to mi je luto...ja mam tiez strasny strach co mi v nedelu povieda na tom utz :unamused:
28. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - vždy tu malá naděje je, a pokud to nevyšlo půjdete do toho IVF, už jsi rozhodnutá?

ell - a co jdi vůbec snědla, mexická kuchyně ta bývá dost ostrá a kořeněná, co ti nesedlo?
28. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - neboj určitě samé dobré zprávy - folikuly rostou - píchnou ti Pregnyl a v pondělí pomažete na IUI - držím palečky
28. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, ja mam rada ostre, ale asi nejak celkovo ta kombinacia mi nesadla .... vzdy som mala taky mierne odmietavy postoj k mexickej kuchyni celkovo, ale vcera som jej chcela dat este sancu :wink: asi poslednu :grinning:
Boze, dufam, ze mi tam nieco narastlo a budem moct na iui .... :sunglasses: okrem obcasneho pichnutia, teraz uz aj v lavom vajecniku som nic necitila.... :sweat_smile:
28. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika este sa nevzdavaj ... moc ti drzim palce
Shelly ano bola som na prvom IUI a 3. mam ist na krv ... ani nam nic nepovedali k tomu spermiogramu tak sa tym tolko netrap, mali ste dvakrat viac milionov ako my :slight_smile:
a moje pocity zmiesane :grinning: dost ma pobolieva podbrusko ...
Ell, dnes bude dietka ? to ti nezavidim, ale drzkaj sa :wink:
28. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami - no to teda asi bude aj ked musim byt do vecrea fit, lebo dojde muzicek a chystame sa na vylet zajtra do francuzska :sunglasses:
28. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny, asi blbá otázka, ale vždy myslela, že při klasickém cyklu bez jakékoli stimulace, vždy jeden měsíc dozraje vajíčko v jednom vaječníku (např. v pravém), a další měsíc v druhém (levém), a že se to tak střídá. Ale už jsem několikrát slyšela, že po stimulaci měla některá dva napravo jeden nalevo ....jak to tedy je?
28. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u... ke kartářce mám jít taky, příští čtvrtek, ve středu před tím jdu na krev a UTZ, jsem zvědavá co mi v těch kartách výjde, dřív jsem z toho měla strach, ale už jsem se konečně odhodlala a jsem rozhodnutá se vypat na mě a manžela, miminko, rodinu a práci....jsem zvědavá co se dozvím...
28. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela nie, ono mozes mat ovulku aj normalne bez stimulacie z oboch vajecnikov- to su potom dvojvajecne dvojicky :wink:
28. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha - takže při stimulaci by měly dozrávat v obou vaječnících (i více vajíček) a bez stimulace stimulace se to každý měsíc střídá, vyjímečně dozrají v obou vaječnících => to jsou pak ty dvojčata, jo?
28. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, tak nejak :sunglasses: neviem inak , ci sa to kazdy mesiac strieda normalne, ale znie to logicky :sunglasses:
28. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - už je to dávno a mám pocit že jsme se to tak učili.
28. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis Petronela, ja uz si take nic nepamatam :grinning:
28. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela je to tak jak píšeš, při přiozeném cyklu se ti ty vaječníky střídají, při stimulaci dochází k produkci vajíček na obou stranách. Před IVF je ta stimulace o hodně silnější, kamarádka byla dnes na kontrole a viděli tam asi celkem 25 folikulů!!!!krásný číslo!
28. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab a dolezite je aby boli zrele, lebo ked ich je prilis vela to moze znamenat aj hyperstimulaciu... :sweat_smile: nie? :confused:
28. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: všechno je ovlivnitelné. A když kartářka řekne něco, tak to můžeme i my samy změnit. Už jsem jednou byla u kartářky začátkem července a řekla mi že otěhotnětním až příští rok někdy v květnu, za pomocí dr. a bude to velmi rizikové.
28. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - a pávě proto bych se bála ke kartářce jít, kdyby by něco takového řekla akorát bych se moc hlídala a pozorovala, každé píchnutí bych brala jako problém a to riziko co spomínala kartářka, asi by mě z toho šiblo, proto raději nechci vědět co mě čeká.
28. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez nejak na karty ani podobne veci neverim. Jedine, co verim, na svoje sny. Vacsinou sa splnia :wink:
28. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já, ne že bych nevěřila, ono něco na tom může být, a právě proto že by mi to vrtalo hlavou a moc bych o tom přemýšlela, tak to raději nechci vědět - kdo Vám zaručí že bude mít pro Vás kartářka jen dobré zpravy. a co se týká snění, tak mě se snad v životě nikdy nic nezdálo, nebo asi zdálo, ale já to vždy zaspím, žádný sen si nepamatuju, tak těžko soudit - zda se sny plní
28. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa sniva kazdu noc nieco a aj ked len trochu zavrem oci a zaspim na chvilku aj vtedy sa mi sniva :slight_smile: no a niekedy sa to aj plni :wink:
28. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tak ti přeji ať se ti večer zdá jak ti roste bříško, nám všem jak rostou bříška a jak z nás v r.2010 budou maminy
28. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela - posnazim sa :slight_smile: som sa akurat najedla tak dufam, ze to bude ok!
28. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manžel je taky proti, abych k té kartářce šla, že prý nad tím budu moc přemýšlet a tak dále, ale já to už prostě musím vědět, jestli budeme mít někdy vlastní dítě, jestli se nenervuju úplně zbytečně...čekám už přes rok na pozitivní těhu test a pořád se nic neděje, samozřejmě ten výklad budu brát s rezervou, protože věřím že jsou některé věci v životě ovlivnitelné, myslím že z toho budu rozhozená pár dní, ale pak se to uklidní a nebudu nad tím ani moc přemýšlet, jen si občas proberu uplynulý čas a porovnám ho s tím výkladem z karet...
28. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky dnes? :confused:
28. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím...
kasami:...teba aspon podbruško pobolieva,ale mne nič nieje...iba bradavky ma hrozne bolia ináč nič...myslím,že to je dobrý signál,že ta boli podbruško,budem držať palce...dúfam,že sa nám to podarí... :wink:
Baby DR.mi hovoril,že ovulácia môže byť aj dva krát po sebe z tej istej strany..a dvojvaječné dvojičky su z toho že sa ovuluje viac vajíčok,ale iba z jednej strany a nie z obidvoch naraz..no neviem,to som počula...
28. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shelly, bradavky, to je tiez dobry znak, nemyslis? :wink:
28. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tak jak je - udržela jsi oběd? :wink:
28. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela ha ha ano udrzala ale ledva teraz drzim ci otvorene, to ako som v noci poriadne nespala :grinning: musim nejak sikovne a rychlo vypadnut z roboty a trochu si zdriemnut :sunglasses:
ty ako?
28. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ci mali byt oci samozrejme! :grinning: proste uz spim tu posediacky :grinning:
28. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok