IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
petronela82
28. aug 2009
ell - do kolika pracuješ? já v pátek končím už ve 14:00 - to je super, už jsem naštěstí dávno doma, nezávidím ti že musím být ještě v práci
ell
28. aug 2009
Petronela, normalne do 6 az 6:30 ale aj neskor podla toho kolko je roboty..ale dnes som zdrhla uz o pol piatej🙂))zavidim ze si doma uz o 14h🙂))
petronela82
28. aug 2009
ell - jo jo, pátky jsou super, jinak dělám do 15:00 - to taky jde, ale zase pracuji od 6:00 a vstávám před 5:00 - to už tak super není
lumcag
28. aug 2009
Ahoj Děvčata, Nešel mi internet až 13:hod odpolední
lumcag
28. aug 2009
Nezlobte se tedy že se hlásím až teĎ. Ale nic nového. Udělala jsem si mamatest, je sice
míň citlivý jak rapid clear a ten byl čistý, opět jen /
Ale MS nikde
ell
28. aug 2009
Lumcag- a nejake novinky???
lumcag
28. aug 2009
Byla jsem včera u endokrinologa kvůli štítné žlázy a on mi řekl, že když žena od svého cyklu má spoždění
10 dní, tak by měla být prokazatelně těhu. A že se mám na testy vykašlat, a pokud nedostanu MS do pondělka mám jít na krev znovu. Mimo jiné já mám od svého cyklu spoždění 8den
lumcag
28. aug 2009
Není to nějaká kravina. Nevím co jsem tomu nahoře udělala.
On mě snad zkouší kolik toho vydržím ]-(
lumcag
28. aug 2009
No a co afrika?
Dočetla jsem se, že by dnes měla vědět výsledky z krve v 15hod Ne?
lumcag
28. aug 2009
No vidím, že tu dnes nikdo není. Pokusím se přijít pozdději
ell
28. aug 2009
Lumcag a este si potom testovala?
petronela82
28. aug 2009
lumcag - taky mám někdy ten poit, že si se mnou někdo (dost ošklivě) zahrává, jsme na tom v "podobně" - obě čekáme na mrchu, s tím rozdílem, že ty si ji nepřeješ a já po ní toužím.
kajka39
28. aug 2009
ahojte vsetky...
pertonela, po stimulacke folikuly sa mozu robit na oboch stranach.
Dnes som volala dokimu, tak HSGsa odklada na neurcito, robili mi kultivaciu a nasli v nej nejaku bakteriu ktora je moja, je sucastou mojej flory a ma ju kazda zena, ale je premnozena tak mi hned po telefone naordinoval lieky.: DALACIN a cipky KLION.
Brali ste to niekedy niekto??
Mam pocit, ze od kedy chodim k lekarom , tak problemiky mi zacali pribudat :-S
petronela82
28. aug 2009
kajka - to je mi líto a co IUI to se odkládá?
kajka39
28. aug 2009
petronela, IUI sa neodklada, vraj je to v pohode a do utorka sa to ma preliecit. Dufam, ze sa to zlepsi, tak ako povedal doki 🙂
petronela82
28. aug 2009
kajka - tak to je super, lekla jsem se, že ti IUI zakázali. Tak to hold risknete bez HSG, alespoň budeš ušetřena bolesti a rentgenu.
petra123
28. aug 2009
čauky holky tak 5 den bez cigaret masakr a doufám že to IUI vyjde žádne naznaky jen unava s utroše tot vše a jak u vás?
ell
28. aug 2009
Ahojte! Kajka tak zase zmena planu? Dobre sa preliec! Petra kedy si bola na iui?
petra123
28. aug 2009
ell v pondělí ve 13.30 🙂
ell
28. aug 2009
Tak drzim palce!!!! Mna to dufam caka buduci tyzden🙂 v nedelu sa dozviem! Bojim bojim uz teraz
petra123
28. aug 2009
ell čeho?nebí to jen to musí vyjít 😞 🙂
ell
28. aug 2009
No bojim ze mi povedia ze stimulka nezabrala..ale snad zabrala..budu mi robit utz a krv
petra123
28. aug 2009
krev mi brali první den v CARu ale jinak ulz ano musí vidět že ovulka proběhla a že děloha připravena a je vidět žlutém tělízko či co mluvím ti co mi říkal DR ja asi ovulku ma na pohodu,tak se neboj ju? 😉
ell
28. aug 2009
Ok diky za podpru🙂 verim ze to bude ok🙂petra a to si bola 1x na iui?a kde ti to robili?
lumcag
29. aug 2009
Ahoj hlásím se,
Včera večer jsem jemně krvácela a ono se to zastavilo. Tak nevím. Přeci jen na slepo pojedu v pondělí do Motola a pokud se rozkrvácím, tak mi naberou krev. Ale včera večer jsem si dělala test a zase //, ovšem slabší než byla minule. No já si jedu pročistit hlavu. Beru mašinu a jedeme s Manžou se podívat na moto párty. Vrátím se večer, takže se ukážu zase zítra.

KAJKO?
Já pokud nejsem těhu což si nemyslím, taky po ní ( MS) moc toužím. zkusím pak IUI, ještě nevím a pokud tak,i rovnou zažádám o IVF
Myslela jsem si, že mě to nepotká. že se tomu vyhnu, ale vypadá to, že není jiné zbytí

Peťulo
držím ti moc palečky, aby si díky // ti vyšpulili oči z důlku 😉

ell
a neboj tobě to výjde taky. věř, že výsledky budou v pořádku
lumcag
29. aug 2009
A pokud podstoupím další IUI, tak bez podpory utrogestanu, duphastonu a dalších nějakých sraček ]-( ]-( ]-(
co ni brzdí MS a roízhazují cyklus. ]-( ]-( ]-(už toho mám dost
lumcag
29. aug 2009
jsem tak naštvaná, že už dělám překlepy,
CO mi brzdí a rozhazují cyklus,
petra123
29. aug 2009
holky díky taky za podporu 😉 a doufám že ano pokud ne hold další pokus pře náma 😞

Ell chodím do Polanky u Ostravy spolupracuje s Olomoucem ted aspon nemusíme do Olomouce ale do Polanky doktor´ři tady jezdí 3x denně ale jak se to rozjede pořadně tak budou tady prí fungovat 7 dní v tydnu jako OL

Luciš je to jakésy divné však uvidíš v pondělí 😉 ale neboj pokud jsou tam dvě /ú tak to vyjde
shelly818
29. aug 2009
Ahojte baby,...
ell:..aj by to bolo možno dobre,keby ma tak nebolievali pred každou mrchou... 😞
lumcag:...pripájam sa k petre,tiež si myslím,že tam niečo musí byť,ked ti aspon trošku vyskočila druhá /...HCG je HCG.. 😉
petronela:..a ty stále nic??.. :-N
petronela82
29. aug 2009
ahoj holčiny - jsem tu jen na skok - jedu si provětrat hlavu na chajdu, vrátím se až zítra večer. Třeba mi čerstvý vzduch pomůže, protože u mě nic nové stále jsem to nedostala.

ell - držím zítra palečky, ať je vše O.K. a ať ti třeba hned píchnou pregnyl - to by bylo super
lumcag - k Dr. určitě zajdi ať máš jistotu

Tak papa zítra navečer se přihlásím