• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ell - do kolika pracuješ? já v pátek končím už ve 14:00 - to je super, už jsem naštěstí dávno doma, nezávidím ti že musím být ještě v práci
28. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, normalne do 6 az 6:30 ale aj neskor podla toho kolko je roboty..ale dnes som zdrhla uz o pol piatej:slight_smile:))zavidim ze si doma uz o 14h:slight_smile:))
28. aug 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - jo jo, pátky jsou super, jinak dělám do 15:00 - to taky jde, ale zase pracuji od 6:00 a vstávám před 5:00 - to už tak super není
28. aug 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Děvčata, Nešel mi internet až 13:hod odpolední
28. aug 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezlobte se tedy že se hlásím až teĎ. Ale nic nového. Udělala jsem si mamatest, je sice
míň citlivý jak rapid clear a ten byl čistý, opět jen /
Ale MS nikde
28. aug 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag- a nejake novinky???
28. aug 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Byla jsem včera u endokrinologa kvůli štítné žlázy a on mi řekl, že když žena od svého cyklu má spoždění
10 dní, tak by měla být prokazatelně těhu. A že se mám na testy vykašlat, a pokud nedostanu MS do pondělka mám jít na krev znovu. Mimo jiné já mám od svého cyklu spoždění 8den
28. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Není to nějaká kravina. Nevím co jsem tomu nahoře udělala.
On mě snad zkouší kolik toho vydržím :angry:
28. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a co afrika?
Dočetla jsem se, že by dnes měla vědět výsledky z krve v 15hod Ne?
28. aug 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím, že tu dnes nikdo není. Pokusím se přijít pozdději
28. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag a este si potom testovala?
28. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - taky mám někdy ten poit, že si se mnou někdo (dost ošklivě) zahrává, jsme na tom v "podobně" - obě čekáme na mrchu, s tím rozdílem, že ty si ji nepřeješ a já po ní toužím.
28. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky...
pertonela, po stimulacke folikuly sa mozu robit na oboch stranach.
Dnes som volala dokimu, tak HSGsa odklada na neurcito, robili mi kultivaciu a nasli v nej nejaku bakteriu ktora je moja, je sucastou mojej flory a ma ju kazda zena, ale je premnozena tak mi hned po telefone naordinoval lieky.: DALACIN a cipky KLION.
Brali ste to niekedy niekto??
Mam pocit, ze od kedy chodim k lekarom , tak problemiky mi zacali pribudat :confounded:
28. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - to je mi líto a co IUI to se odkládá?
28. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, IUI sa neodklada, vraj je to v pohode a do utorka sa to ma preliecit. Dufam, ze sa to zlepsi, tak ako povedal doki :slight_smile:
28. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - tak to je super, lekla jsem se, že ti IUI zakázali. Tak to hold risknete bez HSG, alespoň budeš ušetřena bolesti a rentgenu.
28. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky holky tak 5 den bez cigaret masakr a doufám že to IUI vyjde žádne naznaky jen unava s utroše tot vše a jak u vás?
28. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Kajka tak zase zmena planu? Dobre sa preliec! Petra kedy si bola na iui?
28. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell v pondělí ve 13.30 :slight_smile:
28. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak drzim palce!!!! Mna to dufam caka buduci tyzden:slight_smile: v nedelu sa dozviem! Bojim bojim uz teraz
28. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell čeho?nebí to jen to musí vyjít :frowning2: :slight_smile:
28. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No bojim ze mi povedia ze stimulka nezabrala..ale snad zabrala..budu mi robit utz a krv
28. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krev mi brali první den v CARu ale jinak ulz ano musí vidět že ovulka proběhla a že děloha připravena a je vidět žlutém tělízko či co mluvím ti co mi říkal DR ja asi ovulku ma na pohodu,tak se neboj ju? :wink:
28. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok diky za podpru:slight_smile: verim ze to bude ok:slight_smile:petra a to si bola 1x na iui?a kde ti to robili?
28. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hlásím se,
Včera večer jsem jemně krvácela a ono se to zastavilo. Tak nevím. Přeci jen na slepo pojedu v pondělí do Motola a pokud se rozkrvácím, tak mi naberou krev. Ale včera večer jsem si dělala test a zase //, ovšem slabší než byla minule. No já si jedu pročistit hlavu. Beru mašinu a jedeme s Manžou se podívat na moto párty. Vrátím se večer, takže se ukážu zase zítra.

KAJKO?
Já pokud nejsem těhu což si nemyslím, taky po ní ( MS) moc toužím. zkusím pak IUI, ještě nevím a pokud tak,i rovnou zažádám o IVF
Myslela jsem si, že mě to nepotká. že se tomu vyhnu, ale vypadá to, že není jiné zbytí

Peťulo
držím ti moc palečky, aby si díky // ti vyšpulili oči z důlku :wink:

ell
a neboj tobě to výjde taky. věř, že výsledky budou v pořádku
29. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pokud podstoupím další IUI, tak bez podpory utrogestanu, duphastonu a dalších nějakých sraček :angry: :angry: :angry:
co ni brzdí MS a roízhazují cyklus. :angry: :angry: :angry:už toho mám dost
29. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tak naštvaná, že už dělám překlepy,
CO mi brzdí a rozhazují cyklus,
29. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky díky taky za podporu :wink: a doufám že ano pokud ne hold další pokus pře náma :frowning2:

Ell chodím do Polanky u Ostravy spolupracuje s Olomoucem ted aspon nemusíme do Olomouce ale do Polanky doktor´ři tady jezdí 3x denně ale jak se to rozjede pořadně tak budou tady prí fungovat 7 dní v tydnu jako OL

Luciš je to jakésy divné však uvidíš v pondělí :wink: ale neboj pokud jsou tam dvě /ú tak to vyjde
29. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,...
ell:..aj by to bolo možno dobre,keby ma tak nebolievali pred každou mrchou... :frowning2:
lumcag:...pripájam sa k petre,tiež si myslím,že tam niečo musí byť,ked ti aspon trošku vyskočila druhá /...HCG je HCG.. :wink:
petronela:..a ty stále nic??.. :sweat_smile:
29. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny - jsem tu jen na skok - jedu si provětrat hlavu na chajdu, vrátím se až zítra večer. Třeba mi čerstvý vzduch pomůže, protože u mě nic nové stále jsem to nedostala.

ell - držím zítra palečky, ať je vše O.K. a ať ti třeba hned píchnou pregnyl - to by bylo super
lumcag - k Dr. určitě zajdi ať máš jistotu

Tak papa zítra navečer se přihlásím
29. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok