• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
No já doufám,že to budeme moci podstoupit už další měsí,nevíš jak to bývá,jestli se musí čekat nebo jak?
Jinak my nemáme žádný problém,nic u nás nenašly,ale na laparoskopii som nebyla,že není důvod zatím,tak nevím kde to vázne.
3. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
ako ste sa citili po IUI? Ja mam z toho zmiesane pocity. Je to normalne. Mam aj take zvlastne pocity v podbrusku.
3. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojík baby33,já měla taky divný pocit,v podbříšku mě docela dost bolelo ten první den,tak som si myslela,že to vyjde a ono zatím nic.
3. sep 2008 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm ani ja som nebola na laparke. Tiež vraj nie je dôvod. Mne doki navrhla skúsiť IUI 2 - 4 krát a ak to nevyjde tak IVF a tam nie je laparka nutná. My máme trošku rozhádzané hormóny a zlý spg. U nás je to IVF tak, že sa podáva žiadosť na zdravotnú poisťovňu o preplatenie časti náákladov a to schválenie od poisťovne trvá aj mesiac, U Vás to ale môže byť inak.
3. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha tak to nevím jak to bude tedy unás,no uvidím jak se domluvím s dr.My už nechceme déle čekat,takže to zkusíme to IVF,to je pravda že tam není laparoskopie nutná.Tak uvidíme
3. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak držím palce, ale ešte aj tak počkaj na ten telefonát, " možno aj motyka vystrelí" tak sa u nás hovorí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. sep 2008 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojík holčinky moje,tak som už mluvila s dr.a test tedy negativní,takže sme sa dohodli co tedy dál.Tak sme řekli,že chceme už klasické IVF,tak nám dávala možnosti nějaké,popravdě som moc nevěděla kolik nám nabídne.No takže nám odporučala,abychom začli s přípravou dlouhý protokol,že začnem brát od zítřka 14.dní antikoncepci,pak půjdem na kontrolu a nasadí mi injekce,které ted nevím jak dlouho si je budem pichat,asi podle reagování no a pak samotný odběr vajíček a IVF.Ríkala,že pokud bychom chtěli hned od zítřka začít píchat inj.na IVF a provést jej tento měsíc,tak má strach,že bych moc neragovala na inj.když jsem brala ten clostík takovou dobu,aby se mi uklidnily hormony.Takže tak,tak od zítřka začínáme zase.
3. sep 2008 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,tak mám nové zprávy...ráno byl test nega.Dnes jsem byla na tom ultrazvuku a dr. mi řekl,že jsem asi těhotná,protože mám v děloze nějaký váček :slight_smile: pak mám cystu vlevo asi 3 cm...to asi po té pondělní 5 IUI,protože jsem tam měla ještě 2vajíčka a nedali mi Pregnyl a vajca asi nepraskla a udělala se mi z toho cysta,tak to vidím já...no a pak mi řekl dr.,že to těhu asi nebude vzhledem k tomu,že jsem měli 3mil. spermií,že je to málo,tak že to mám nejspíše v děloze nějaký polyp???!!!No nevím,raději počkám...protože neví,že jsme měli mezi inseminacemi ještě sex a nasadil mi NORETHISTERON,ale kontraindikace je těhotenství!Mám to brát od pátku,tak raději ještě počkámZítra v práci si vezmu krev :wink:Co myslíte?Ten lék mám asi na tu cystu,aby praskla,jinak to nevidím.Pojišťovna ještě neschválila to IVF,dr. říkal,že to bude trvat asi měsíc :slight_smile: Za deset dní,teda po dobrání toho léku mám přijít na kontrolu.Ale moc se mi je nechce brát,má plno nežádoucích účinků a myslím si,že by cysta mohla prasknout sama,co myslíte?Navíc teď musíme počkat až praskne anebo vyloučit těhotenství,protože jinak nemůžu začít stimulovat na IVF.Tak mám teď brouka v hlavě :frowning2:
3. sep 2008 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky,braly jste některá z vás estrofem a utrogestan hned po IUI?mě ho včera nasadili a špiním po tom,nevím,jestli to je z toho,neublíží to případnému otěhotnění?poraďte prosím :frowning2:
3. sep 2008 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
utrogestan jsem brala,ale špinění?Zavolej si do CARU ale ublížit tímto lékem se nedá.
3. sep 2008 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojík dasule,tak to mě mrzí že to nevyšlo tedy,polyp tam snad nebude vté děloze,ale je to zajímavé tedy,no uvidí se až půjdeš na kontrolu co to tedy je.Vím,že některé cysty prasknou sami tak třebas aj ta tvoje nemyslíš?Tak snadb se brzo vše dá do pořádku a budete moci začít stimulovat na IVF.
3. sep 2008 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Adrousek to mi je ľúto, že je to negatívne. No na druhej strane ťa obdivujem s akým kľudom to píšeš.Tak hádam to vyjde pri tom IVF.
Dusule, to je fakt komplikované. Držím ti palce, aby to nebolo nič vážne a aby i mohla pokračovať v snažení. Neviem ako je to s tým praskaním folikul ale mne doki povedala, - ešte pred IUI aby som necvičila a aby sme pár dni nesexíkovali, aby mi nepraskli predčasne, tak možno by si mohla niečo z toho ešte skúsiť :grinning: :grinning: :grinning: Neboj nič, to bude dobré.
3. sep 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj adrosek, je mi luto, ze to nevyslo :frowning2: . Drzim palce nech sa podari nabuduce :wink:
3. sep 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ked sa ide na iui musim mat pravidelny menzes ? ja mam len s injekciou a to 1-2 dni :unamused:
4. sep 2008 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, byla jsem převelena sem.
V pondělí jsem dostala Pregnyl na domácí plánované snaženíčko a od té doby jsem příšerně unavená, jen zavřít očička a usnout...je mně úplně zatěžko hýbat ručkama a nožkama...
měla jste to některá stejně?
4. sep 2008 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lorry, neviem, ake mas ty problemy, ale ja som nemala pravidleny menzes, ale mala som od 3. dna cyklu tabletky a na 9. den som bola na krvi a UZV, kde podla toho zistovali, ako prebieha ovulacia a az potom stanovili termin IUI.
slunijani, lutujem, ale ja som take stavy po pregnyle nemala, tak ti neviem poradit.
4. sep 2008 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak já jsem asi exot...
nikdo nic takového neměl...
no, uvidíme o víkendu, až budeme mimo práci a každodenní starosti, jestli se to zlepší
4. sep 2008 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vobec nie si exot :wink: . Ta unava moze byt fakt z viacerych dovodov.
4. sep 2008 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tobě vůbec nic nebylo?
4. sep 2008 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, nic. dokonca po iui ziadne spinenie, ziadne tlaky v podbrusku, ako opisovali niektore baby. Nespozorovala som na sebe ziadne zmeny.
4. sep 2008 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak já jsem asi nějaká citlivka...tak ted když už to tak mám, tak "jen" aby mně to zabralo...
4. sep 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemusis byt citlivka, len kazda reagujeme inac. drzim palce :wink:
4. sep 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jjjj, díky...seš hodná...při mém "štěstí" se jistě přidám k dalším "pokrokářům" :angry:
4. sep 2008 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOJ HOLKY,chci se zeptat,kolikátž den po IUI si myslíte,že už by mohl být znát test?myslíte,že by případné začínající těhotenství mohlo být znát 4.den po IUI?je mi celkově divně,bledá jak stěna,rozklepaná,jako když mi kolísá tlak,nafouknuté břicho,,asi se moc sleduju :unamused:
A ještě bych se chtěla zeptat,jak je to s bazální teplotou?od kdy už by křivka nesměla jít dolů,abych byla těhu?hned po IUI nebo až pát dní před MS?četla jsem,že to trvá 5 dní,než to dojde do dělohy,tak právě nevím,jestli už bazalka nesmí klesat hned po IUI nebo až po tom,co se opravdu uhnízdí.
4. sep 2008 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
l26, neviem, ci beries nejake lieky po IUI, ale ono je to najlepsie fakt az z krvi na ten 14.den. Mnohe lieky mozu ovplyvnit vysledok testu. Taktiez lieky ovplyvnia aj BT. Ja som po IUI mala vysoke hodnoty a nakoniec z toho nic nebolo :unamused:
4. sep 2008 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beru estrofem a utragestan,v pondělí jsem měla IUI a dnes už se cítím nějak divně,tak nevím,ale spíš mám obavy,že to nevýjde,všechny píšou,že je bolely hned prsa,to mě teda vůůůůbec,akorát trochu břicho,jako když to mám dostat :confounded:
4. sep 2008 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala utrogestan a BT bola vysoka.
4. sep 2008 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoje, ako sa dnes máte?
Aj ja mam utrogestan a dnes mám zvýšenú teplotu a je mi akoby na mňa liezla chrípka, tak neviem či je to z toho. Inak včera po IUI som mala bolesti a cítila som sa slabo, ale dnes akoby sa nič nestalo.
4. sep 2008 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aduska, ja som myslela tak, ze som mala bazalnu teplotu vyssie ako obycajne (ako ked to znaci tehotenstvo)
4. sep 2008 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha. No ja o BT moc nič moc neviem, len že si to baby merajú hlavne aby zistili ovulku. Na to som moc pohodlná, tak som sa o to moc nezaujímala, ale ja mám normálne vyššiu telotu, tak to bude asi tá chrípka a nie tehu. :slight_smile:
4. sep 2008 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok