• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Já nevím kdy budu ovulovat. No jak se rozkrvácím, ....hned letím na krev, ... fakt jsem na ten hormonální profil dosti zvědavá.
1. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EQUINKO ahoj,
Ať se dívám na tvé foto...myslím, že jsem tě v Motole ještě nezahlídla.
Já také chodím k Dr. Uhrové.
Zrovínka 8.9. k ní jedu na konzultaci.
IUI jsem podstupovala 4.8. u dr. Hrehorčáka, ale neúspěšně.. :frowning2:
1. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - když se to se.. tak se to se..
1. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to máš pravdu
1. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Equinka - od clomidu sa caka ovulacia ..ale u mna to nejak nezabralo, teda spon zatial :frowning2:
1. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,ráno jsem byla na odberu krve a za tři dny budu mít výsledky na toxoplazmozu.
Jinak koncem září mě čeká druhý pokus IUI.
1. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag, to mi je luto, urcite si v riadnom soku! A nic ine s tebou uz neriesil, mas len cakat?
U kazdej sa to v poslednej dobe vzdy nejako po...myslim pokazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne teraz namiesto iui doki predpisal tiez duphaston, ale ako tak citam , tak ho ani nezacnem brat. Teraz sa mame snazikovat a potom mam duphaston, uzivat od 15DC do 25DC a potom vysadit. Cely zivot som mala mz..... pravidelne aj hormony ok, tak si to nechcem nejakymi liekmi rozhadzat!!! Zacinam mat obavy z tych malych guliciek :pensive:
1. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - nic ale není ztraceno, ne? je možné že do zítra ještě folíky dorosotu, nebo ne? jak rychle rostou, nevíte?
l1u1c1i - luci proč trvají ty výsledky tak dlouho a co je to toxoplazma?
kajka - a to ti asi nedali ani pregnyl, viď, prostě ti jen řekli že IUI nebude - snaž te se sami? a naco ti dali duphason - pro případ že by se Vám zadařilo?
1. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vas cakalo IUI tak ste sa predtym snazilkovali? mam pocit ze mi zacina mykoza :( uz som z toho mimo :( ja sa tej mrchy snad nikdy nezbavim a zajtra ma caka IUI.
1. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
re. petronela82 - 3 dny se mi nezdá dlouhá doba.

Máme doma kočku a toxoplazmóza je nemoc, kterou kočky přenášejí na nenarozené dítě a matku. Také je to jeden důvod proč se nedaří otěhotnět. Tak chci mít jistotu a nic nezanedbat.
1. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pertonela, prave ze ked doki zistil ze mam len jeden folik 21mm,tak iui zrusil okamzite mi sastricka pychla pregnil, doki nakazal snazikovanie, predpisal duphason a ze ho mam uzivat od 15dc-25dc a na 28dc mam prist na krv ci som otehotnela... nic viac ani nemej. V dalsom cykle znova priprava na iui /to som pisala, ze by som uz nerada iui/
1. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, no neviem, lebo dr sa tvarila ze nevidi ziadnu reakciu, ale ktovie co bude zajtra :confused: a neviem ako rychlo mozu narast za 3 dni co som tam nebola. podla mna vela nie asi :frowning2:
alienka ty si niecim stimulovala?
1. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brala som clostyl a vcera mi pichli pregnyl
1. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, kazdy den folik narastie v priemere o 2mm
1. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka, diky, to som vobec netusila. No som zvedava lemi co mi povedia rano tam hned pojdem :unamused:
1. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každý mesiac dozrieva 1-2 folikuly na zrelý folikul pripravený na uvoľnenie, ktorý potom obsahuje folikulárne hormóny (ostradiol a estrón). Zrelý folikul môže dosahovať veľkosť cca. 24 mm a pomaly sa posúva z tkaniva drene smerom ku kôre. Pod vysokým tlakom tekutiny vo vnútri a pôsobením proteolýzových enzýmov dochádza nakoniec k puknutiu, k takzvanej ovulácii.
1. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky Kajka, zase som mudrejsia :wink: fakt ma zaujima, co so mnou spravia. :sweat_smile: inak vcera ma dost pichalo vo vajecnikoch, tak neviem, co zase to ma znamenat pre zmenu....
1. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, dneska začalo v práci hustší období, tak Vás trochu zanedbávám :grinning:
Koupila jsem si testy. Budu se na ně dívat - na zabalené :grinning: Dnes mám teprve 9.DPO a nervy na pochodu.
Včera večer jsem našla super poučné stránky a doporučuji Vám je, pokud je ještě neznáte.
http://merenibt.xf.cz/
Píše to nějaká perfekcionalistka, takže je to velice poučné a obsažné, fakt se koukněte, čekám Vaše názory.

Jinak si samozřejmě držíme palce, že? :sunglasses: :sunglasses:
1. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
euquinka, tak co zacneme tipovat, ako dlho vydrzis na tie testiky pozrat a netestnut????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty si uz ostrielana v iui, citis sa nejako inac teraz??
Drzim palceky velmi! Nech to uz konecne niektorej vyjde, najlepsie vsetkym snazilkam :slight_smile:
1. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě jsem se potřebovala podělit o jeden zážitek z okruhu "můžu být těhotná?"

Včera na prvním koni se mi z toho houpání udělalo tak blivno, že jsem musela slézt. To se mi ještě nikdy nestalo (vlastně kdysi jednou jo, na závodech - strachy :angry: )

Jenom jsem to potřebovala někomu říct, někomu, kdo si nepoklepe na čelo, tak dík, že jste si to přečetly :sweat_smile:
1. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka držím ti palce aby ti to vyslo, ja idem na IUI zajra ráno
1. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro equinka: kolikátý pokus IUI?
1. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka - díky za podporu !!! Chtěla bych tě podpořit ve tvém snažení, ale zdá se mi, že tak trochu stagnuješ. Důvody naprosto chápu, já bych to takhle nezvládala, mám pocit, že mi ujíždí přímo poslední rychlík.

Jestli se cítím jinak? No samozřejmě se cítím úplně těhotná :grinning: :grinning: :grinning: (akorát ty příznaky nějak scházejí :rolling_eyes: )
1. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka - je zajímavé jak člověka potěší že se mu udělá blivno :grinning: :grinning: :grinning: to je dobré znamení, 9DPO je testování asi brzy, kdy jdeš na krev?
1. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka, ale, ale ake stagnovanie? o stagnovani nemoze byt ani rec! Ved od vcera sa snazikujeme a prave teraz doma umyvam okna , pozeram a dobieham na konika, v kavovare uz vrie voda na kavicku ......oa chvilu idem na grilovacku budu sa opekat pstruhy.... vecer snazikujeme dalej. Som celkom ok!

alienka22
aj tebe velmi drzim palce!

Ktorejkolvek ktora prelomi neuspesne IUI poslem 3l sampanskeho!!!!!! tak sa konecne snazte!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - po delší době, kdy jich bylo něco přes 20, je to první s novým partnerem
alienka - koukej podat zprávu, jak to proběhlo. Kam chodíš?
Kajka - s tím sázením jsi po mně hned další na řadě a pak alienka :grinning:
1. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka chodíme do GYN FIV v bratislave. Zajtra je to moje prvé IUI. Môže to narušiť mykoza ak ju mam? Mam neprijemný pocit :(
1. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela - no na krev jdu až po MS :grinning: 34.DC - ale já mám cyklus 26, takže... Bude to 15.9.
Kajka - no já to myslela tak, že odmítáš růžové kuličky :grinning: Já je vždycky považovala za tak účinné asi jako celaskon :confounded:
1. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - líbí se mi tvá pozitivní nálada - to je správé - jednou se to prolomí (doufám že už brzy) a budeme tu číst samé dobré zprávy

kasami + petra - jak pak jste na tom? jsou tu ve hře 3 litry šampusu :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - no mykóza ti může rozhodit imunitu a ta pak může opravdu ovlivnit početí, ale ne u každé z nás. Už jste byli na imunologii?

Kajka - ty jsi dokonce zlomyslná :grinning: :grinning: :grinning: - co by dělala těhule se šampusem??? Polévala si pupíka :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok