• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
equinka - tak to bych nevydržela, a co ty myslíš že to zvládněš - zvlášť teď když máš testíky po ruce? kdy tu zkušíš?
1. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka - tak uvidime, aj tak tomu nedávam vela sanci, a este ta mykoza, ak sa nepodari tento mesiac sa preliecim a na budúci to skusime opat
1. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka ,aha no ja mam radsej nieco jednoduchsie ale urcite prehodnotim ci si ich vezmem.....

Dievcata, tak ja idem na kavicku a potom sup na opekacku. Prajem krasny dnik, a dajte vediet ak bude u niektorej nieco nove...
1. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, to je vyzva do boja :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami
ty si sa dlho neozvala, tak ako uz vies nieco?
1. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - užij si grilovačku
1. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, zavidim grilovacku, tu uz sa zacala jesen a prsi :wink:
1. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela - já to vydržím a za ušetřené penízky za testy si koupím rakvičku se šlehačkou :sunglasses:
Kajka - tak krásné odpoledne a plodný večer a zítra ahoooj
Alienka - proč tomu nedáváš moc šancí??
1. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eguinka - tak to jo to schvaluju, to bude taková rakvička na oslavu pozitivní výsledků krve, jo?
1. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nee - to bude rakvička, do které se nervově zhroutím při MS :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka, tvoj pristup sa mi paci :wink: len tak dalej! :wink:
1. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strašně mi to tady s vámi všemi pomáhá. Vidíte to taky tak?
1. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
totalne :sunglasses: mne tiez! a som rada, ze este teraz mam v robote cas sem chodit...v januari a potom neskor to bude horsie :sweat_smile:
1. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka - ale ale ale - říkali jsme pozitivní nálada, takže to bude rakvička na oslavu
1. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude rakvicka, do ktorej zakopeme vsetky neuspechy v snazeni a basta! :grinning:
1. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - no u mne v práci to taky bývá od září masakr, už se to rozjíždí a já si říkám, jak asi budou koukat, až jim řeknu pápá, jdu na rizikové (ach jo, tak strašně bych si to přála), myslím, že ženské tělo potřebuje ten "odpočinek" v matřství, nějak mne přestala kariera táhnout.

petronel - pozitivní nálada panuje stááále...přece :grinning: :grinning:

Loučím se, zase zítra odpol nakouknu, jak se komu vede. Pěkné odpoledne a papapapa
1. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa equi a vidime sa zajtra!
petronela, daj svojej ms ultimatum :grinning:
1. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.
Tak ja sompo vcerajsej kontrole - folik sice je, ale IUI sa nekona. Dr. mi nasiel myom v maternici, je sice maly, ale je tam a radsej totreba poriesit, kym je maly. Mam nervyv kybli...
1. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzimia, to mi je luto... myslim, ze myom je dost vazna vec, tak si to radsej daj do poriadku. :confused:
1. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - a já => poraď.
"Třeba buď do večera přijdeš nebo tam na tebe vlítnu a pak teprve uvidíš co zažiješ" :angry:
1. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SAKRA, MÁ TU NĚKDO DOBRÉ ZPRÁVY
1. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, zda sa ze nie, nema :unamused: ale pockat, ono sa to s tymi dobrymi spravami potom len tak roztrhne ! Musi!!!!!
A len sa pekne povyhrazaj, napriklad, ze "okamzite sa dostav lebo mas poslednu sancu predviest sa pred tym, ako ta na viac ako ta 3/4 roka neuvidim" :grinning: to znie ako ultimatum, nie?
1. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - O.K.

Dávám té mé mrše posledních 24 hod. (nebo ne to je moc) jen dnes do půlnoci šanci na to aby se předvedla co v ní je, pak bude moci zase na 9 měsíců odpočítat
1. sep 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak moje 3 IUI nevyšlo...dosť ma to zobralo, ale treba ísť ďalej. 16.9. konzultácia a potom IVF zrejme v sept.-okt. držkajte sa, budem vás sledovať :wink: .
petronela už došla mrška?
1. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, presne tak! :wink:
Afrika, drzim palce a je mi luto, ze ti to nevyslo.... kurnik sopa uz niekto dajte nejake pozitivne spravy!!!
1. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika - to mě mrzí, další špatná zpráva, já taky nemám žádné dobré - stále nic, ale už jí na radu ell, začínám vyhrožovat, tak snad le lekne a konečně se objeví :grinning:
1. sep 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No holky...
IUI pozitivní budou hlásit

equinka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
petronela82 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

A mi ostatní je budeme brzy následovat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Kajko,

a tobě už se MS rozjela? Mě tedy né. A jinak já pokud budu muset, tak radši utrogestan
1. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela82
ty máš kdy svůj termín MS. Kdy budeš testovat?
1. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag, ja mam uz po ms,,, ved dnes mam ovulku a snazikujeme.... :slight_smile: (na testiku mam // -ovulka)
1. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka :grinning:

ahojky, kvoli trom flasiam sampusu som hned tehu :grinning: tu druhu ciarku aj dokreslim :grinning:
inak v mojej povodnej teme mi kamoska napisala, ze som isto tehu ... ze kedze ma pobolieva podbrusko ... je to maternicou ... a ja som jej slubila flasu sampusu ak mi to tehu takto pricaruje :grinning: takze tie tri by bodli ...

ale neverim tomu ....

podbrusko ma uz nepobolieva od soboty ... celkovo sa citim lepsie ... a na krv idem az vo stvrtok ...

moc tomu naozaj nedavam ... nejak stracam nadej ... vcera som este bola nazhavena, ale dnes uz ani nedufam ... neviem preco ...

inak manzo mal dovolenku od stvrtka ... takze som sa venovala svojej rodinke :wink: teda aj manzo sa venoval ... preto ta odmlka ...

ale vo stvrtok sa iste ozvem aj s vysledkom ...
1. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok