• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
kasami, som rada, ze si tu. Si teda trpezlive dievca ked vydrzis az do stvrtka. Velmi drzim palce.

Prave som sa dozvedela, ze znami ktori prisli az z USA, boli na IVF a zajtra idu na krv.test pre vysledok. Problem je tiez vek + zly spermiogram. Tak som zvedava, ako im to dopadlo, ak budem vediet tak napisem :slight_smile:
1. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka - neverim preto lebo sa mi zacina prejavovat mykoza a zajtra mam ist na IUI. :confounded: neviem co s tym, asi to treba povedat vsak?
1. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka vooobec nie som trpezliva .... neprecenuj ma .... som uplne hrozna ....

Alienka ... urcite to treba povedat ... podla mna .... ved ani keby si bola tehu ... nemozes brat hocijake lieky ...
1. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami urcite to poviem pred zakrokom. len mam obavy ze mi ho nespravia :(
1. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ja som blba ,ale co je mykoza? :confused: ako sa prejavuje?
1. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa prejavuje ze pri sexe a pri cikaní ma to strasne páli a trochu to citim vlastne stále také pálenie pošvy :(
1. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, nechcem strasit, ale myslim si ze nespravia :(
1. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami :( uvidime, ma to bude velmi mrziet ale co uz tak sa preliecim a uvidime potom
1. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze to je prvorade ... aby si bola zdrava ... az potom tebu a babatko ...
vies, aby nejaka vyroza neovplyvnila vyvoj babatka ...
1. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze hej, len mi to je luto, ze bolo vsetko pripravene, a mozno mi povedia ze to nato vplyv vôbec nemá, lebo aj tehotné ženy mávajú mykozy
1. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno :wink:

len pre istotu to radsej povedz ... ved je to len jeden mesiac :wink:
1. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej isto to poviem ale taka smola ze sa mi to zacalo vcera potom co mi predvcerom pichli pregnyl :( ja viem ze je to len mesiac ale mne to uz pripada dlho :slight_smile:
1. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz ma napadlo, ze ja som bola na vysetreni /brali mi vzorku na kultivaciu/ a vyslazle, ze vraj mam bakteriu ktoru treba preliecit garnela/alebo tak podobne/ hned som dostala antibiotika a na 5den od nasadenia liekov mi mali robit IUI, no zrusil to doki vraj koli 1folikulu, teraz neviem ci to nebolo nahodou koli tej bakterii a nie koli 1folikulu. Ved bol pekny velky aj ovulka dosla prave dnes :confounded:
1. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na figu vsak kajka
1. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, drzim palce! Ale spomen to zajtra, aby si to vsetko neabsolvovala zbytocne...
1. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej dufam ze sa toho zbavim lebo je to na nervy stale sa mi to vracia :(
1. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka a nemoze to byt napr. z liekov ?

Kajka tak prijemne snazilkovanie a vytrite tym doktorom zrak :wink:
1. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie, vies skôr si myslim ze to je z veciek v praci aj ked sa snazim nicoho nedotýkať je to hrozne, neverili by ste ake môžu byť ženy hrozne co sa tyka hygieny :(
1. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som robila tiez v takej budove kde sme mali vecka spolocne viacere firmy ... no hroza ...
1. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ozaj neviem ja mam v poslednom case tiez velmi jemnucke palenia vzdy po vysetreni, teraz casto chodim na utz kedze sleduju foliky atd. Nikdy pred tym som s tym problem nemala, ale vlastne som na gyndu chodila len raz za rok aj to 1x az po 32-33r.
Neboj, neviem to posudit, ale mozno ti urobia sucastne aj nejaky ster alebo vysetrenie... :slight_smile: ked tam budes.
1. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej fuj des je to hrozné :( pripadam si ako monk ked idem na vecko ale clovek sa aj tak niekedy nevyhne tomu by nieco chytil
1. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka tiez mam pocit ci mi k tomu nepomohol aj ten ultrazvuk
1. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sme dve :grinning:
ja este aj doma na vecku napravam papier, ked sa netoci spravnym smerom :grinning:
1. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem spat, zajtra dam vediet ci mi to spravili alebo nie :slight_smile: tak mi drzte palce aby ano :slight_smile:
1. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim paste :slight_smile:
a dobru noc
1. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny

alienka - držím palečky ať je vše O.K. a ať dojde na IUI
kajka - vidíš možná ti Dr. zrušil IUI kvůli těm bakteriím - možná to nebylo úplně přeléčené, mě totiž stále nejde do hlavy proč by ti neudělali IUI jen kvůli tomu že dozrál pouze jeden folík - vždy to musí stačit, ne?
ell - a co ty rostou, rostou
lumcag - ty jsi to nějak popletla, já teprve (ač je to neuvěřitelné) stále čekám na mrchu - už je to devátý den po druhé vyvolávačce, ale je tu s náma ještě jedna Petra a ta je po IUI - kde pak jsi, jak to s tebou vypadá?
2. sep 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, ja neviem ale koli tej bakterii mi nerobili HSG, ale Iui nebol problem robit, tak aspon doki vravel. Vadil mu len ten jeden folikul vraj sa neoplati. Mozno nabuduce este nieco k tomu povie preco to ozaj odlozil. Ved uvidime....
.....kedze nejasas, tak mz.. urcite nedorazila, ze? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
pre info: Gardnerella vaginalis je typickou baktériou pošvy a pokiaľ sa v pošve premnoží, môže spôsobovať lokálny zápal. Jej premnoženie súvisí hlavne sa nabúraním rovnováhy / obranyschopnosti pošvového prostredia. Spomínanou liečbou je to možné efektívne vyriešiť
2. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tam ráno bola a kazali mi prist az na 9:45 lebo tam mali dost ludi. A vraj ta mykoza by nemala byt problem. Ze to mi povie doktor. tak letim hadam to bude fajn
2. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym :wink: tak som spat z nemocnice. Rastu, ale nie dostatocne - 9mm priblizne a sliznica 7mm. mam ich tam viacej, takze mi brali krav a budu mi volat, ci mam pokracovat s 1 clomidom, alebo s 2 denne na dalsich 5 dni. Ze ked tych vajicok je viac, tak terba opatrne lebo mi ich moze nakoniec dorziet aj 10 a to tiez nie je dobre...takze asi tak..cakat cakat a cakat. :sweat_smile: ale zase kto caka, sa docka :grinning: petronela, vyhrazky nepomohli, ani ultimatum?
Alienka drzim palce!
2. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tunejak mrtvo :confused: kde ste?
2. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok