• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ell - doufám, že kdo si počká ten se dočká, já jsem se zatím nedočkala. Jo, a proč pak je 10 foliků moc, ty by jsi nechtěla desarčata :grinning: :grinning:
alienak - tak vidíš, snad to bude O.K - držím palečky
2. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ell, tak drzim pastiky :wink: vidis ubera sa to dobrym smerom :slight_smile:
2. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ell, tak je to celkom pozitivne, za nejakych 5-6 dni by mohli dorast tie tvoje foliky, len neviem ci to uz nebudes mat pred mz.... nerozumiem velmi tomu, dnes mas ktory den cyklu??? :confused:
my statocne snazikujeme hoci to nie je ono :confounded: ale zatial to ide. Prave je 50 hod. odkedy mi pychli pregnyl a na ovu teste su prave teraz najvyraznejsie dve ciarky. Tiez vcera vecer som tam mala dve vyrazne, ale dnes je to este o chlp vyraznejsie. Takze ovulka podla toho zacala az po 40hod. od pychnutia. :sweat_smile:
2. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, 10torcata :grinning: dobre s nami a zle prec - vsak by ma vyhostili ze vycicavam socialny system :grinning: :grinning: :grinning: lebo s 10 detmi by som veru pripad pre socku bola :grinning: :grinning: :grinning: no malo by ich byt len niekolko malo co dozreje, ale nepovedal kolko. Ale strasne sa mi pacilo, ze mi vzsetko ukazal na monitore a vysvetlil. Tak teraz cakam, kym mi zavolaju (a dufam, ze im budem rozumiet) a potom si pojdem vybrat dalsi recept na clomid a karavana ide dalej. inak celkom sranda, stretavam tam stale tie iste tvare v cakarni, tak som dnes hodila rec a zistovala co a ako a vraj je to najlepsia klinika, tak dufam :sunglasses:
Kasami, ty ako? a petronela, vsak uz sa musis dockat, to je neuveritelne!!!!
2. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny - nevíte jak to s tím menstruačním cyklem je. Co se musí stát aby sliznice odešla. já chápu že roste - roste a kdy odejde? až má určitou tlušťku, nebo k čemu musí v těle dojít aby začala menstruace, nevíte?
2. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell, ale aka by si bola znama ... tocila by ta telka ... a tie prasule :grinning:

co sa tyka mna, tak idem zajtra na krv ... takze dnes este nemam hlavu v smutku :sweat_smile:
2. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, no super, tak daj si snazilkovaci maraton :grinning: urcite to vyjde!
Som teraz 15dc a ako som to pochopila tak cyklus natiahnu az dovtedy, kym nieco nedozreje cize ms sa oddiali -- lebo teraz ked budem znova brat clomit, to znemena do cca 20-21dc a potom asi 5 dni cakat kym to porastie tak to sme uz na 25 dni takze to vidim na dlhy riadeny cyklus :wink:
2. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasami, no ja neviem, ci by som chcela byt taka medialna celebrita :grinning: :grinning:
Petronela ono dojde k poklesu nejakeho hormonu - progesteronu tusim.Ale uplne presne neviem :unamused:
2. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - mě jde o to že ta sliznice mi roste, před týdnem měla už 7 mm - dosla jsem dvojitou dávku tak musí mít teď min. 10 mm ne-li víc, tak co se teď musí stát aby odešla. Ty injekce co mi píchali - to byl taky přeci estrogen a progesteron, nebo ne?
2. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, tak podla mna to funguje nejak tak, ze injekciu ti zvysia progesteron a ten potom poklesne a nastane ms ale mozno kecam :confused:
2. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - "ránko" snad už skoro poledne, já vstávám do práce ve 4:45 - takže ránko už dávno nemám :frowning2:
2. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to jsem teda zvědavá kdy mi ten progesteron poklesne, abych to té doby nepraskla :grinning:
2. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj.. hups.. ja mam PN takže nevstávam a potom to takto vyzerá :sweat_smile:
2. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: :sunglasses: juchuhcuuuuu volali mi z nemocnice - tak clomid nemusim brat lebo hladina v krvi rastie a mam dojst v nedelu na dalsiu kontrolu a zda sa ze predsa len som zareagovala....huraaaa
2. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super... tešíme sa s tebou :grinning:
tak držíme palčeky aby to všetko dobre dopadlo....
2. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - super, konečně dobré zprávy, doufám, že jsi tu to smolné období protrhla
2. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dufam, ze sa po obede pridam... :wink:
Idem teraz k obvodnej po Pn a potom ku gyn...
papa zatial-....
2. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Drz sa monika! daj vediet.
Dakujem a dufam, ze to dotiahnem k niecomu zrelemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - měla jsi pravdu, MS způsobí pokles progesteronu. Tak to fakt nechápu protože v tělese progesteron produkuje žluté tělísko (oplodněné vajíčko) - které z mém případě není - těhu nejsem, tak proč sekra k tomu poklesu nedochází - já jsem fakt nějaká DIVNÁ
2. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som IUI podstúpila :slight_smile:, mykoza nebol problém tak uvidíme. Aj Vás to bolelo lebo mna dost vela :( az kým som neprisla domov. teraz je to uz fajn
2. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem, tak už jsem dorazila a pořádám u počítače ovocné knedlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alienka - gratuluju a vítám tě mezi čekatelky na výsledek.

Jak jsme na tom? Doplníte se?

Kajka - 1.DPO
Alienka - 0.DPO
Equinka - 10.DPO

víc jsem toho neudržela v hlavě :unamused:
2. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronella - taky už jsem se tu setkala s holkama, co měly za sebou 2 vyvolávačky a nakonec byly těhu. Co kdyby se dr. koukl ultrazvukem??? Přála bych ti to, to by byla bomba :sweat_smile:
2. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka - a zažila jsi tu i nějaké holky který nezabraly vyvolávačky a NEBYLY těhotné, protože na UTZ jsem byla 24.8. když mi píchal druhou vyvolávačku. A od ledna jsem to nedostala, tak pochybuju že by proběkla ovulka.
2. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaa, tak ty to máš takhle děsně složitý... To je poravdu záhada, jinak MS nastane s vymizením žlutého tělíska, které zanikne, když se ovo nezahnízdí. Předtím jsi menstruovala? To fakt nechápu, příroda je divná...
2. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka - no já si právě stěžovala, že jsem IUI tentokrát vůůůbec necítila atrvalo to vůbec celé nějak podezřele krátce. Takže buď ráda, že to bolele, aspoň víš, že se dostali, kam měli a držím palce!!!
2. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka - v lednu jsem vysadila HA do té doby bylo vše O.K. cyklus přesný jak hodinky (28 dní) HA jsem brala 9 let, před tím vyklo taky vše O.K. cykly byly sice delší cca 31 dní, ale pravidelné
2. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petron - teda to je fakt divný, to si asi tvoje tělo zvyklo na tu hormonální podporu a samo se na to vyprdlo. Neuvažovali doktoři o nějakých lécích?? Přece není možné, že ti po půl roce dali jen dvě vyvolávačky???
2. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky snazile babulky, tak a od tejto hodiny a pod touto ciarou sa budu pisat uz len pozitivne spravy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. pozitivna sprava: znamym ktori boli na IVF sa zadarilo, dnes dostali vysledok!!!! Tak sa vyprdnu na USA odchod odlozili a ostnu zatial doma uzivat si tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

2. pozitivna sprava: gratulujem alienke!! :slight_smile:

3. pozitivna sprava: ell, aj tebe drzkam palce, oni :dizzy_face: urcite dorastu ved od minuleho tyzdna je to stale lepsie!! :slight_smile:

4. pozitivna sprava: mne konci ovulka, ja uz nevladzem snazikovat. Urobili sme pre to vsetko, viac sa nedalo.... :- D :grinning: :grinning: :grinning:

peptonela, niekedy aj z motyky vystreli! ..... este stipku trpezlivosti posielame ono to pride....
kasami, pridaj nieco pozitivne uz je najvyssi cas!
2. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Equinka - tak vidim, ze zacinas robit statistiku :wink: Myslim, ze aj Kasami je cakatelka, nie?
2. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok