• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Equinka, kedy ides na krv /dnes mas 10den po IUI?
2. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell - jestli se neplatu, měla jít na IUI tento týden a nějak jsem ji nikde nenašla podávat zprávu, nevíš něco???

Jak jsme na tom? Doplníte se?

Kajka - 1.DPO
Alienka - 0.DPO
Equinka - 10.DPO
Kasami - ?
2. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Equinka, kasami je po iui, a zajtra ide uz na krvny test po vysledok
2. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka - no no, 10. den - takže nicneznamenající číslo :unamused: Na krev jdu až 15.9., což je 35 DC a já mám cykly 26, takže v pondělí už vám všem s jistotou oznámím výsledek.

5. pozitivní zpráva - ještě nemám depku :sweat_smile: :sweat_smile:

Vidím, že jsi bedlivě sledovala ovu, užili jste si a teď nezbývá než držet palce. Stejně je mi to divný s tím vaším IUI. Ale pro sebe jsem dospěla k názoru, že tví doktoři věří, že podporu nepotřebuješ a prostě vám to vyjde i bez nich. To bych ti přála, i když pak se s námi asi přestaneš kamarádit :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka - Panejo, tak já si ji ale ještě s někým musela splést, v pondělí někdo psal, že jse tento týden a Alienku nepočítám. Co jí tam mám napsat za číslo - nevíš???

Kajka - 1.DPO
Alienka - 0.DPO
Equinka - 10.DPO
Kasami - 3.9. krev
2. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka - když do nedostanu do pondělí tak Dr. nasadí nějaké léky, nevím jaké :frowning2:
2. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim vam velmi palce :slight_smile: a jedna hlupa otazka DPO je den potom :slight_smile:
2. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Equinka, preco ides az v 35dc ked mas 26cykly. Iui sa ti posunulo alebo preco?? netestovala si? :slight_smile:
Predtym som to tak nesledovala, ale teraz som si dala zalezat, vedela som, ze ovu ma prist po 36hod od pychnutia pregnylu. Test bol najzretelnejsi o 37hod. a najviac po 49hod. Teraz bezi 54hod. a novy test poriadne vybledol oproti tomu co som robila rano. Takze ovu je ta-tam... :slight_smile: Je dobre vediet, ako to funguje aj v praxi. Ved ked sa dr. nieco pyta, tak nech nevyzeram ako strelena hus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka, l
1u1c1i pisala, ze koncom zari ju caka 2pokus iui /neviem aky mesiac je zari/
2. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAJKA - ještě nezapomeň, že rybyčky tam taky něco vydrží, cca 72 hodin, a to vy jste je občerstvovali častěji ne? Tak ať se zasnažej, mršky :slight_smile:
proč 35 DC? Já si to vysvětluju tak, abych je tam neotravovala, když ještě můžu klidně omenstruovat a budou to mít bez práce. Ne, ve skutečnosti asi chtějí odebírat až v den, kdy už je u každé těhule jistota, že bude HCG prokazatelně vysoké... Máme přece testy :sweat_smile: A já je ještě nepoužila :grinning:
alienka - no je to tak, znamená to den po ovulaci
petronela - tak nám musíš pak podat zprávu, jaké to jsou, podle mého by ti je měl dát, i když za vyvolávačka ještě stihne zabrat (čemuž moc nevěřím - promiň, jestli jsem tvrdá)
2. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - září je devátý (9) měsíc - ach ty cizí jazyky
2. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ako dlho sa snažíte?
2. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, asi od maja 2008 :slight_smile: ale s lekarmi to riesime len od juna 2009, prve iui 5.8.2009
2. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my asi od marca 2008 a dnes prvé iui :slight_smile:
2. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, uz neviem, aky problem je u vas? :fearful:
2. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm to ani my, obaja sme v poriadku, manžel ma trosku pomale spermie ale nie je to take zle, ja som bola na HSG a vsetko je v poriadku, len sa akosi nedari
2. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj
hlásím se ze stejnou odpovědí pro petronelu
MS nikde. špiním asi 3den, ale nevím jestli mi ta cysta, jak ji dr. nazval odejde.
Dnes jsem si udělala ovu test protože jsem ráno měla průhledný hlen a ony jsou tam /
Můžu mít ovu, když jsem ještě nemenstruovala?
Jedu domů, končím v práci. tak za hod se objevím. Snad se dočkám nějaké odpovědi.
equinka
ještě si nečetla mou int. poštu?
2. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, aha, u nas podobne, akurat mne HSG zatial nerobili. Hned ako to bude mozne si to dam urobit alebo skusime uz len IVF.
2. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na kolkych IUI si uz bola kajka?
2. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Equinka, no len tie nase rybicky su trocha viac lenivsie a malo cvicia-hybu sa, tak neviem ci dobehli do ciela....pravidelne sme ich posielali na start kazdych 12hod. Inac podarilo sa mi spravit a hlavne odoslat fotecku ovu testov, tak sa mrknite na ne...
2. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, ja len na 1iui som bola, teraz 5.8.09
2. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial sa s vami lucim, idem sprtat nemcinu, lebo mam riadny sklz, sedim len pri konikovi!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papapapa
2. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag - promiň, četla jsem ji a odepíšu ti z domova, taky je to takový rozhrkaný, akorát jsem se vrátila z porady :wink:
2. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka bis bald :grinning:
2. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky, aj ja sa lucim, idem na conference call na najblizsie 2 hodky....brrrr
2. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, az teraz idem z roboty..co mate nove?
2. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam... :wink:
zajtra ideme na to,....
2. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ...na co idete zajtra? na iui?
2. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej na IUI... juchuuu..
som bola s mmm a s hafom vonko preto tak neskoro odpisujem. :sweat_smile:
2. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok